Βουνίσιες πεταλιές Θεσσαλονίκης

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Ανοίγω αυτο το θεμα για όποιον θέλει να βγαίνει εντός Ν. Θεσσαλονίκης στα γύρω βουνά, λόφους και λαγκάδια για πετάλι με το αγαπημένο του mtb και ψάχνει παρεα με ADVride χαρακτήρα! :D :p

Οι βόλτες θα γίνονται κατα βάση τα Σ/Κ που ειναι πιο ελεύθερα ή όποτε υπάρχει όρεξη και χρόνος κατόπιν συννενόησης τις καθημερινές.
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Για αύριο Σάββατο το ραντεβού ειναι στην δασοπυροσβεστικη (νομιζω δλδ) στην εξοδο της Τριανδριας, στις 14:30-14:45.
Στιγμα εδω.
Περιφερειακή ρεύμα Δυτικά - έξοδο Αγ. Παύλου - στα δεξιά είναι το περίπτερο της Π. Υ.
Καλά να περάσεις Άλεξ κι όσοι βρεθείτε.
Σ. Κ. όχι σε μονοπάτια.
 

sahara

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Bandit 650
καποιο αλλο ΣΚ ναι ,γιατι αυριο τρεχω ημιμαραθωνιο και θα τα φτυσω (ειμαι και σε ηλικια....ηντα) ,εχω ενα KTM ultra fun 26.
Zητω συγγνωμη αν ειμαι εκτος θεματος του Αλεξ...
Για να μην ανοιγω αλλο θεμα με αφορμη το ποστ του Ηλια riger...
Ηλια, η οποιος αλλος θελει να κανει καμια χαλαρη προπονηση τρεξιμο στο δασος καποιο Σκ η απογευμα καθημερινης στειλτε μην. να παμε παρεα! Εχω να τρεξω αρκετους μηνες λογω τραυματισμου και λεω να ξεκινησω παλι χαλαρα...
Ποδηλατο δυστυχως δεν εχω (ακομα).
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
καποιο αλλο ΣΚ ναι ,γιατι αυριο τρεχω ημιμαραθωνιο και θα τα φτυσω (ειμαι και σε ηλικια....ηντα) ,εχω ενα KTM ultra fun 26.
Καλο αγώνα σήμερα Ηλία!
Εγώ θα σας παρακολουθώ ως θεατής φέτος.



Sent from my iPad using Tapatalk
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Zητω συγγνωμη αν ειμαι εκτος θεματος του Αλεξ...
Για να μην ανοιγω αλλο θεμα με αφορμη το ποστ του Ηλια riger...
Ηλια, η οποιος αλλος θελει να κανει καμια χαλαρη προπονηση τρεξιμο στο δασος καποιο Σκ η απογευμα καθημερινης στειλτε μην. να παμε παρεα! Εχω να τρεξω αρκετους μηνες λογω τραυματισμου και λεω να ξεκινησω παλι χαλαρα...
Ποδηλατο δυστυχως δεν εχω (ακομα).
Σιγά. Καθόλου εκτός.

Μόλις βρήκες παρεα για τρέξιμο!

Σε ένα απο τα επόμενα ΣΚ όμως.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Zητω συγγνωμη αν ειμαι εκτος θεματος του Αλεξ...
Για να μην ανοιγω αλλο θεμα με αφορμη το ποστ του Ηλια riger...
Ηλια, η οποιος αλλος θελει να κανει καμια χαλαρη προπονηση τρεξιμο στο δασος καποιο Σκ η απογευμα καθημερινης στειλτε μην. να παμε παρεα! Εχω να τρεξω αρκετους μηνες λογω τραυματισμου και λεω να ξεκινησω παλι χαλαρα...
Ποδηλατο δυστυχως δεν εχω (ακομα).
Σε παω φιλε πολυ! χαχαχαχ Ειμαι μεσα Δημητρη.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Zητω συγγνωμη αν ειμαι εκτος θεματος του Αλεξ...
Για να μην ανοιγω αλλο θεμα με αφορμη το ποστ του Ηλια riger...
Ηλια, η οποιος αλλος θελει να κανει καμια χαλαρη προπονηση τρεξιμο στο δασος καποιο Σκ η απογευμα καθημερινης στειλτε μην. να παμε παρεα! Εχω να τρεξω αρκετους μηνες λογω τραυματισμου και λεω να ξεκινησω παλι χαλαρα...
Ποδηλατο δυστυχως δεν εχω (ακομα).
Σιγά. Καθόλου εκτός.

Μόλις βρήκες παρεα για τρέξιμο!

Σε ένα απο τα επόμενα ΣΚ όμως.


Sent from my iPad using Tapatalk
Σε παω φιλε πολυ! χαχαχαχ Ειμαι μεσα Δημητρη.
Θα ερθω κι εγω αλλα θα κανετε οτι κανουμε στις μηχαναδες οταν χρειαζεται...θα με περιμενετε!!
 

Aenarion

Μέλος
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Alexandros
Μοτό
Honda Vfr 800 V-Tec '08
Επειδη MTB δεν εχω,εχω trekking παιζει σεναριο για μια gay-frendly διαδρομη χωρις μονοπατια αλλα εκει στη περιοχη του σειχ σου να ακολουθησουμε και εμεις τα λιμά;Ξερω ακομα εναν του forum που εχει ιδιο με το δικο μου και ισως ακολουθησει...
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Επειδη MTB δεν εχω,εχω trekking παιζει σεναριο για μια gay-frendly διαδρομη χωρις μονοπατια αλλα εκει στη περιοχη του σειχ σου να ακολουθησουμε και εμεις τα λιμά;Ξερω ακομα εναν του forum που εχει ιδιο με το δικο μου και ισως ακολουθησει...
Να ο ανθρωπος μου, μας ανεβαζει καποιος Χορτιατη
κ κανουμε μια ποδηλαταδα προς τα κατω level 3( σουβλακια)

advphone
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Να ο ανθρωπος μου, μας ανεβαζει καποιος Χορτιατη
κ κανουμε μια ποδηλαταδα προς τα κατω level 3( σουβλακια)

advphone
Σιγά ......θα ιδρώσετε......
 

Aenarion

Μέλος
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Alexandros
Μοτό
Honda Vfr 800 V-Tec '08
Σιγά ......θα ιδρώσετε......
Εγω αντρα,θα ανεβω με το ποδηλατο,οι γηραιοτεροι ας παρουν το ελικοπτερο...

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Επειδη MTB δεν εχω,εχω trekking παιζει σεναριο για μια gay-frendly διαδρομη χωρις μονοπατια αλλα εκει στη περιοχη του σειχ σου να ακολουθησουμε και εμεις τα λιμά;Ξερω ακομα εναν του forum που εχει ιδιο με το δικο μου και ισως ακολουθησει...
Παίζουν ολα τα σενάρια! Αρκεί να το κανονίσουμε!


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Vvag

Αντβέτσουρερ
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Άφρικα Τουίν Ιλέβεν Χάντρεντ
Επειδη MTB δεν εχω,εχω trekking παιζει σεναριο για μια gay-frendly διαδρομη χωρις μονοπατια αλλα εκει στη περιοχη του σειχ σου να ακολουθησουμε και εμεις τα λιμά;Ξερω ακομα εναν του forum που εχει ιδιο με το δικο μου και ισως ακολουθησει...
Εδώ, εδώ, να' τος ο έταιρος gay-friendly ποδηλάτης με τη Ghostαρα!!
Απλά παιδιά επειδή δεν παίζει αμάξι για κουβάλημα, οι πολύ μακρινές διαδρομές είναι λίγο ζόρικες για εμάς (άντε να φτάσεις Χορτιάτη από Ν. Κρήνη με ποδήλατο... o_O).
Κατά τ' άλλα, σήμερα πήγα μια βόλτα (με το Περτικαλί) στο φράγμα της Θέρμης και πολύ μΕ άρεσαν τα light μονοπατάκια που είχε arround!! Και πάει μια χαρά και το trecking! Και είναι σχετικά κοντά! :)

Άντε γιατί τόσο καιρό, μόνο Καλαμαριά - Κέντρο έχει δει το Φαντασματάκι μου..! :D

 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Θα μ' ενδιέφερε κι εμένα κάποια στιγμή που θα μπορέσω να ξεκλέψω, αλλά από φυσική κατάσταση... χάλι μαύρο!
Εμείς μαζί στα κοντά....... τους "μακρινούς" θα τους αναλάβει ο Βασίλης enduro
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Εμείς μαζί στα κοντά....... τους "μακρινούς" θα τους αναλάβει ο Βασίλης enduro
Μπράβο ρε Ηλία! Άστους τους άλλους να τρέχουνε... (για αρχή).
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Λογω ταξιδιου εκτος πολης γι αρκετες μερες, χρωστουσα φωτο και ενημερωση απο την προηγουμενη φορα στο Σειχ Σου.

Η περιοχη εχει πολυ δρομο και βαθμους δυσκολιας για ολα τα γουστα. Οποτε ολοι χωραμε, οτι κι αν καβαλαμε!
Εκτος κουρσας βεβαιως...;)



 
Top Bottom