Βρες που ειναι τραβηγμενη η Φωτο...και συνεχισε εσυ!

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
αυτός που το βρίσκει παίζει....


βλέπουμε ένα μικρό κατσάβραχο :p
Είναι μάλλον με κακή ανάλυση. Εάν κανεις ζουμ με καλή ανάλυση φαίνονται πραγματα. Είναι χαρακτηριστικό σημείο πολυ ωραίας διαδρομής. Αλλά δεν ξέρω τι παιζει με την ανάλυση. Θα το ψάξω και θα την ξαναστειλω. Δεν έχει μόνο κατσάβραχο η φωτο
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Είναι μάλλον με κακή ανάλυση. Εάν κανεις ζουμ με καλή ανάλυση φαίνονται πραγματα. Είναι χαρακτηριστικό σημείο πολυ ωραίας διαδρομής. Αλλά δεν ξέρω τι παιζει με την ανάλυση. Θα το ψάξω και θα την ξαναστειλω. Δεν έχει μόνο κατσάβραχο η φωτο
δεν μπορείς να κανεις ζουμ η κατι αλλο
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Την προηγουμενη την βρηκε για να βαλει ο Γιωργος?
:thinking:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Μπλεχτηκαμε..
Εάν ναι ας βάλει όποιος μπορεί καθώς είμαι από κινητό κ δεν έχω πολλές εδώ μεσα
Ομως ας διαβάσουμε ξανά τις οδηγίες ώστε να πάρει σειρά ξανά το παιχνίδι
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μπλεχτηκαμε..
Εάν ναι ας βάλει όποιος μπορεί καθώς είμαι από κινητό κ δεν έχω πολλές εδώ μεσα
Ομως ας διαβάσουμε ξανά τις οδηγίες ώστε να πάρει σειρά ξανά το παιχνίδι
Ωχ. Που να ανεβαζουμε την μηχανη στο Καιμακτσαλαν τωρα!!
:ha
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Δυσκολάκι


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δώσε περισσότερες ινφο, τόσα χρόνια στην κλεισούρα, έχουν αλλάξει και τα τοπία :ha
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Δώσε περισσότερες ινφο, τόσα χρόνια στην κλεισούρα, έχουν αλλάξει και τα τοπία :ha
Κλεισουρα ηταν η προηγουμενη φιλος.
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Δώσε περισσότερες ινφο, τόσα χρόνια στην κλεισούρα, έχουν αλλάξει και τα τοπία :ha
Η φωτο έχει κακή ανάλυση αλλά θα κάνω περιγραφή, μιας και την έβαλα. Στην κορυφή του βράχου υπάρχουν ερείπια αρχαίου οικισμού με μαγική θέα στο πελαγος. Στην δεξιά πλευρα της φωτό υπάρχει καταπληκτικό χτιστο μονοπάτι που ανεβαίνει με συνεχή ζιγκ ζαγκ στα ερείπια. Από αυτό το σημείο που φωτογραφιζω μέχρι και τον παραθαλάσσιο οικισμό 10 χλμ μετά, έχουμε μια από τις ομορφότερες παραθαλασσιες-ορεινες διαδρομές στην Ελλάδα κατά την γνώμη μου.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Η φωτο έχει κακή ανάλυση αλλά θα κάνω περιγραφή, μιας και την έβαλα. Στην κορυφή του βράχου υπάρχουν ερείπια αρχαίου οικισμού με μαγική θέα στο πελαγος. Στην δεξιά πλευρα της φωτό υπάρχει καταπληκτικό χτιστο μονοπάτι που ανεβαίνει με συνεχή ζιγκ ζαγκ στα ερείπια. Από αυτό το σημείο που φωτογραφιζω μέχρι και τον παραθαλάσσιο οικισμό 10 χλμ μετά, έχουμε μια από τις ομορφότερες παραθαλασσιες-ορεινες διαδρομές στην Ελλάδα κατά την γνώμη μου.
Ποιο πέλαγος?
 

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
Αν δεν ελεγες για το Μυρτώο πέλαγος δεν θα το βρίσκα αν και θα πρεπε γιατί οντως η παραλιακή Κυπαρίσσι - Φωκιανός είναι οτι καλύτερο σαν διαδρομή
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Προφανως το ξερετε αλλα δεν εχεται να βαλεται φωτο μετα!! :roflmao:

Για να βοηθησω, είναι πανω απ τ αυλακι ...... κυριολεκτικα!! :laugh::laugh::laugh: και εχει 3-4 ονομασιες.
 
Top Bottom