Βόλτα Γεράνεια-Πατέρας (πρωην επιχείρηση Μάρτη)

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Ετσι θα είναι παντού όπου εχει χιονίσει λασποχιονι-βουρκος... πρέπει να περιμένουμε λίγο να φτιάξει, θα κανω μια προσπάθεια για Γερανεια την μεθεπομενη μάλλον...
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Κιθαιρώνας κ Ελικώνας μόνο snowmobile αναγνωριστική με τα χιόνια για την ώρα.
Φαντάζομαι ότι όπως κάθε χρόνο θα αργήσει να φύγει το χιόνι απο από ψηλά περάσματα κ ειδικά ,από ανηλια περάσματα.
Εκτός κ αν φυσάει για αρκετές μέρες νοτιάς.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin

Sound on
 
Τελευταία επεξεργασία:

antonis68

Μέλος
Περιοχή
Σαλαμίνα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Suzuki Freewind 650 02
Άμα βγει προς Βοιωτία βγαίνει μονοήμερη και έχω ταβέρνα δυνατή κοντά στον Ορχομενό..
Μπορούμε να κάνουμε την διαδρομή που σχεδίασε ο antonis68 και ανεβήκαμε troffy φέτος ξεκινούσε από Μανδρα και ανεβαίνει..
Κάντε καμιά απόβαση Σαλαμίνα ρε παιδιά!
Σήμερα μέχρι και σκόνη σήκωνε..
Λάσπη δεν πιάνει με τίποτα
Διαδρομές θα φτιάξουμε για όλους
50 60 χιλιόμετρα χώμα οκ
Μονοήμερη βγαίνει άνετα χαχαχα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ναι ρε θα το κανονίσουμε, κάτι είχαμε κανει πριν τρία χρονια αλλά μείναμε στα λόγια....



Αντώνη antonis68 θα σε πάρω τηλ να καταστρώσουμε σχέδιο!
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Εγω έχω κάποιες ιδέες για Ευβοια κεντρικη. Λίγο Καντηλι ( άν περνάει) και μετα μεριά Αιγαίου... Ισως κάνω και καμιά ψαχτικη!! Κάτσε να την αποτυπώσω σε χαρτι και βλέπουμε!!
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Εγω έχω κάποιες ιδέες για Ευβοια κεντρικη. Λίγο Καντηλι ( άν περνάει) και μετα μεριά Αιγαίου... Ισως κάνω και καμιά ψαχτικη!! Κάτσε να την αποτυπώσω σε χαρτι και βλέπουμε!!
θα σηκώνεις το drone/ 8 χλμ και θα τσεκάρεις.
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Εγω έχω κάποιες ιδέες για Ευβοια κεντρικη. Λίγο Καντηλι ( άν περνάει) και μετα μεριά Αιγαίου... Ισως κάνω και καμιά ψαχτικη!! Κάτσε να την αποτυπώσω σε χαρτι και βλέπουμε!!
Κατά κει πιο εύκολα κατεβαίνουμε και μεις. Για ψήστε το ρε μαστορια
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Ενημέρωση
Αναγνωριστική Πατέρας - Γεράνεια στέφθηκε με επιτυχία.
Θέα έως Γέννηση Θεοτόκου είχε αρκετό χιόνι ( έαν δεν ξαναχιονίσει υποθέτω σε κανά διβδόμαδο θα το χει λιώσει ) και 3 πεσμένα πεύκα. Τα δυο τα βγάλαμε από τον δρόμο. Το τρίτο ήταν μεγάλο και δεν το καταφέραμε, αλλά είναι δίπλα στον δρόμο ( στα 300μ από Θεοτόκο προς Θέα ), θα προσπαθήσω να κάνω μια καταδρομική να το κόψω για να περνάει. Εάν δεν προλάβω μπορούμε να μπούμε χώμα από Αγ.Γεώργιο.
Όλα τα άλλα πέρασαν αεροπορία.

Υ.Γ. Φωτό μόνο από την κακή φάση γιατί μετά από τόσο τούμπα και σπρώξιμο δεν σταματήσαμε.
Υ.Γ.2 Gpx attached








 

Attachments

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Μπράβο Ka0s καλη δουλειά... :ok:Και πέρυσι ειχε πεσμενο δέντρο και το κοψαμε σε ενα σημείο για να περάσουμε δεν νομίζω να έχουμε θέμα...
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Ενημέρωση
Αναγνωριστική Πατέρας - Γεράνεια στέφθηκε με επιτυχία.
Θέα έως Γέννηση Θεοτόκου είχε αρκετό χιόνι ( έαν δεν ξαναχιονίσει υποθέτω σε κανά διβδόμαδο θα το χει λιώσει ) και 3 πεσμένα πεύκα. Τα δυο τα βγάλαμε από τον δρόμο. Το τρίτο ήταν μεγάλο και δεν το καταφέραμε, αλλά είναι δίπλα στον δρόμο ( στα 300μ από Θεοτόκο προς Θέα ), θα προσπαθήσω να κάνω μια καταδρομική να το κόψω για να περνάει. Εάν δεν προλάβω μπορούμε να μπούμε χώμα από Αγ.Γεώργιο.
Όλα τα άλλα πέρασαν αεροπορία.

Υ.Γ. Φωτό μόνο από την κακή φάση γιατί μετά από τόσο τούμπα και σπρώξιμο δεν σταματήσαμε.
Υ.Γ.2 Gpx attached








Μονο και μόνο για τον κόπο σου
Εγω ψηφίζω Γεράνια για πρώτο σκ Μάρτη!
 
Top Bottom