Βόλτα Γεράνεια-Πατέρας (πρωην επιχείρηση Μάρτη)

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Καλήμερα, τελικά η βόλτα για Γερανεια είναι για το άλλο Σκ? , Σάββατο ή Κυριακή, αν είναι να πούμε ώρα και μέρα και πόσοι- ποιοι θα είμαστε...Σάββατο δινει βροχές...πάντως :( δεν ξέρω για Κυριακή...
 
Τελευταία επεξεργασία:

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Καλήμερα, τελικά η βόλτα για Γερανεια είναι για το άλλο Σκ? , Σάββατο ή Κυριακή, αν είναι να πούμε ώρα και μέρα και πόσοι- ποιοι θα είμαστε...Σάββατο δινει βροχές...πάντως :( δεν ξέρω για Κυριακή...
Να το δούμε απο Τρίτη καλύτερα γτ τώρα έχουμε σκορπίσει χαχαχα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλήμερα, τελικά η βόλτα για Γερανεια είναι για το άλλο Σκ? , Σάββατο ή Κυριακή, αν είναι να πούμε ώρα και μέρα και πόσοι- ποιοι θα είμαστε...Σάββατο δινει βροχές...πάντως :( δεν ξέρω για Κυριακή...
Από τώρα πρόγνωση καιρού για μια βδομάδα δεξ υπαρχει
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Από τώρα πρόγνωση καιρού για μια βδομάδα δεξ υπαρχει
Κοίταξα freemeteo που συνήθως ειναι οκ σε αυτά και εγω να είναι οκ θέλω, απλά το ανέφερα και για να δούμε ποιοι- πότε θα πάμε...Με τον καιρό σίγουρα δεν μπορείς να ξέρεις, σαν πληροφορία το έγραψα, ελπίζω να μην χαλάσει και να κάνουν λάθος πρόγνωση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Καλήμερα, τελικά η βόλτα για Γερανεια είναι για το άλλο Σκ? , Σάββατο ή Κυριακή, αν είναι να πούμε ώρα και μέρα και πόσοι- ποιοι θα είμαστε...Σάββατο δινει βροχές...πάντως :( δεν ξέρω για Κυριακή...
Έγω ερχομαι
Το πολυ πολυ να πνιγούμε ..

Κατσε να δούμε κ πως θα παει ο καιρός για να διαλέξουμε κ μερα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Σήμερα ο IoannisB πήγε προς Γερανεια για την βόλτα που συζητάμε για αναγνωριστική, είναι οκ η διαδρομή,συνεπώς Κυριακή 9-9.30 να μαζευτούμε οσοι είναι να πάμε, στο σημείο συνάντησης που έχει αναφερθεί σταθμός 14 , ο καιρός λογικά θα είναι οκ...Καλό θα είναι να ξέρουμε πόσοι - ποιοι θα είμαστε, ώστε πριν ξεκινήσουμε, να είμαστε σίγουροι ότι είμαστε όλοι ή αν καποιος έχει αργήσει να περιμένουμε..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Να πούμε 10 μπας και κοιμηθούμε; έκτος αν λέμε 9.3 μαζεμα αναχώρηση 10 οπότε θα έρθω στο φευγιό :p
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Να πούμε 10 μπας και κοιμηθούμε; έκτος αν λέμε 9.3 μαζεμα αναχώρηση 10 οπότε θα έρθω στο φευγιό :p
Είπα 9-9.30, για να μαζευόμαστε, αν γίνει και 10.00,δεν έγινε τίποτα εγώ θα προτιμούσα νωρίς αλλά σίγουρα δεν αποφασίζω εγώ, είναι τι βολεύει τους περισσότερους, δεν θα τα χαλάσουμε για ενα μισάωρο.... Ας γίνει και 10 αναχώρηση...ή μαζωξη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
οκ και εγώ μέσα ειδικά για 10 , από παλιά θα πάτε να έρθω από αττικη οδό να σας βρω διόδια Ελευσίνας? Η πριν?
Βγαίνουμε στην έξοδο της μαγούλας! Αρκετά πριν τα διόδια. Δες στο gpx
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
οκ και εγώ μέσα ειδικά για 10 , από παλιά θα πάτε να έρθω από αττικη οδό να σας βρω διόδια Ελευσίνας? Η πριν?
Προς Θριασιο βγαίνεις και πας προς Τιτάν...είναι πριν τα διόδια, απο Αττική οδό μου φαίνεται είναι έξοδος Μαγουλας αν έρθεις απο εκεί.. Εξοδος 2.
 
Τελευταία επεξεργασία:

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Ναι ρε μάγκες η διαδρομή φαίνεται οκ ,το δέντρο που βρήκε ο Ka0s έχει φύγει. Σαββάτο ίσως βρέξει . Επειδή σήμερα έχουμε φάει ξενέρα με οτι έχει γίνει και σιγουρα δεν υπάρχει όρεξη αν αλλάξετε γνώμη ΚΥΡΙΑΚΗ απο την 9:00 μεχρι 10:00 Σταθμό 14.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Επίσης λίγο προσοχή. Μόλις περάσουμε την "Θέα" (πριν την Οινόη) ξαναμπαίνουμε χώμα πάνω σε πέταλο με μηδενική ορατότητα.
 

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
Έχει λάσπες η διαδρομή; θέλει τακούνια; γιατί είμαι με τα pirelli str στο tenere
 
Top Bottom