Βόλτα και ισως και γλυκό!!!!μετα

ErevoS

Μέλος
Περιοχή
PIRAEUS
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200 gs Adventure
Μμμμ μπραβο μπραβο μπραβο :D:D:D:D

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

moby_gr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
R1200GS Adventure
Όσοι δεν ήρθατε, πραγματικά χάσατε!!!

Βολτάκι ωραίο, σβέλτο, χωμάτινο και στριφτερό σε χιονισμένα βουνά, το πρόγραμμα είχε επίσης κοκκινιστό τετράποδο με μακαρόνια :hungry: + δύο καφέδες και γλυκό :coffee:!!!


Να 'μαστε καλά να το ξανακάνουμε, ευχαριστούμε τα Χαλκιδαίικα μούτρα για το σούπερ πρόγραμμα και διαδρομή! Και όλα τα παιδιά για την όμορφη παρέα :ok:
 

anegis

Μέλος
Όνομα
Αιμίλιος Νεγκίζ
Μοτό
BMW 1200 GSA
Η βόλτα τα είχε ολα: καλη παρέα, στροφιλίκι, ιδανική θερμοκρασία, χώμα, χιόνι, μια καταπληκτική μακαροναδα.
Μοναδικη παραφωνία ο οδηγός μας, το πλι, που έκοψε το μαλλί και χάθηκε 2-3 φορές...
Άντε στην επόμενη...
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Η βόλτα τα είχε ολα: καλη παρέα, στροφιλίκι, ιδανική θερμοκρασία, χώμα, χιόνι, μια καταπληκτική μακαροναδα.
Μοναδικη παραφωνία ο οδηγός μας, το πλι, που έκοψε το μαλλί και χάθηκε 2-3 φορές...
Άντε στην επόμενη...
Προφανώς θα ξελάφρωσε απο τα πούπουλα και έγινε πιο γρήγορο :D :D
 

alekni

Μέλος
Περιοχή
Χαλκίδα
Όνομα
Aλέξης
Μοτό
R 1150 GS
επειδη η μηχανη μου, απο μηχανη εχει μεταμορφωθεί σε "project" και ειναι βιδες, ας ειναι καλα ο φίλος ο κώστας (kamikaze) που μου παραχώρησε, το μηχανάκι/εργαλέιο/τούμπανο/μάυρο 1150gs του, και καβάλησα μηχανάκι επέιτα απο 2 και μισό μήνες. αν και "ντόπιος" η εύβοια δεν σταματάει να με εκπλήσσει, σημερα περασα απο ενα πάσσο που δεν το ήξερα, ολα ήταν τέλεια, τέλειος καιρός, τέλεια παρέα....τωρα με το τετράποδο, καλό ηταν απλα δεν κατάλαβα τι ήταν, και αυτην την στιγμή που γράφω έχω μια...ταραχή να το πω, δεν ξέρω, θα φάω πίτσα να στουμπώσω...την αλλη φορά θα συμφωνήσω με τον αλεκαν, θέλει κάρβουνο!
 
Τελευταία επεξεργασία:

KAS

Μέλος
Όνομα
KONSTANTINOS
Μοτό
BMW 1200 GS
Μπράβο στην παρέα .Μακάρι να μπορούσα να ακολουθήσω ,αλλά και ο καφές μου έδωσε την ευκαιρία να δω κάποια άτομα μετά από καιρό.Ελπίζω να τα καταφέρω κάποια άλλη φορά .:)
 

giamil

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
R1200GS ADV ΄07 (Blackie)
πολλες γνωστες αγαπημενες φατσες!πετυχε η συνταγη!ευγε στο παλιοπουλο!:inlove::inlove::inlove::inlove:
λυπαμαι που δεν μπορεσα ν ακολουθησω:(
 

moby_gr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
R1200GS Adventure



Αδιευκρίνιστος

Πουλί, μη βάζεις σκέτες φωτό (ξένων ανθρώπων :p), γράφε και κάτι, γιατί το "Αδιευκρίνιστος" γίνεται λεζάντα σε αυτούς :D

Και θα σε παρεξηγήσουν (κι άαααλλο? :wacky:)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πουλί, μη βάζεις σκέτες φωτό (ξένων ανθρώπων :p), γράφε και κάτι, γιατί το "Αδιευκρίνιστος" γίνεται λεζάντα σε αυτούς :D

Και θα σε παρεξηγήσουν (κι άαααλλο? :wacky:)
Αι μαρι χαζοπουλαδα !!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ενημερώστε βρε παλιόπαιδα τον Αλέκαν να βάλει φωτο
Εχει τρααβηξει πολλές
 

Αλεκαν

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Aλεξανδρος
Μοτό
Adv.(2010)
Ενημερώστε βρε παλιόπαιδα τον Αλέκαν να βάλει φωτο
Εχει τρααβηξει πολλές
Θα τις ανεβάσω σε λίγα χρονια,οταν θα έχετε ξεκουτιανει εντελώς και δεν θα αναγνωρίζετε ούτε τη φάτσα σας,
Ποσο μαλλον το διπλανό σας....(ασε που τώρα πίνω μπύρες)...
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εγω ειμαι με τον αλεκο πάντως !!!!!!!
 
Top Bottom