ΓΡΥΛΟΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Κλείδωμα τιμονιού ,κόντρα σε έναν τοίχο/πεζούλι ,σήκωμα με γρύλο αυτοκινήτου. Για ελαφριές δουλειές βέβαια όπως αλυσίδα , λάστιχο κτλ
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πάνω που μπήκα να γράψω, αν είναι εντάξει για να το πάρω. Το βάζω καλαθι για αγορά!
Για το 300αρι μαλλον εννοει.
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Πήγα και πήρα τελικά, γιατί όταν χρειάζομαι κάτι και δεν το έχω με διαολίζει. Έχω ένα κάρο εργαλία για τα πάντα και με το που έβγαλα την ρόδα χαροπάλευα σαν... απερίσκεπτος!
Το σκεφτόμουν χθες ότι το χρειάζομαι, αλλά ήμουν ανυπόμονος!
Με γειά μου. :roflmao:

**γνωρίζω ότι μπορεί να μην σηκώνει ολόκληρο το TΑ αλλά μαζί με το κεντρικό σταντ, μια χαρά θα κάνει την δουλειά του.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Πήγα και πήρα τελικά, γιατί όταν χρειάζομαι κάτι και δεν το έχω με διαολίζει. Έχω ένα κάρο εργαλία για τα πάντα και με το που έβγαλα την ρόδα χαροπάλευα σαν... απερίσκεπτος!
Το σκεφτόμουν χθες ότι το χρειάζομαι, αλλά ήμουν ανυπόμονος!
Με γειά μου. :roflmao:

**γνωρίζω ότι μπορεί να μην σηκώνει ολόκληρο το TΑ αλλά μαζί με το κεντρικό σταντ, μια χαρά θα κάνει την δουλειά του.
Μεγειες!
Αλλα
Αφου εχεις διπλο σταντ στο ΤΑ την ιδια δουλεια και ισως και καλυτερα θα εκανες και με ενα τριποδο
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Δεν έχεις άδικο. Αλλά μέχρι να σκεφτώ τον γρύλο του αυτοκινήτου το πρωί, αυτό μου είχε καρφωθεί στο μυαλό! :)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Δεν έχεις άδικο. Αλλά μέχρι να σκεφτώ τον γρύλο του αυτοκινήτου το πρωί, αυτό μου είχε καρφωθεί στο μυαλό! :)
Και τωρα σου λειπει ενα εντουρακι. :roflmao:
Μεγειες ο γρυλος.
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Ευχαριστώ πολύ!!
Δεν θα με χαλούσε καθόλου το εντουράκι, αλλά δεν έχω ακόμη κλειστό γκαράζ ακόμη.
Χωρίς γκαράζ / κήπο αυτά τα χόμπι είναι απαγορευτικά. Και μετά από χρόνια με βουνίσια χόμπι, νομίζω πιο πολύ τα χαίρονται τα παιδιά στην επαρχία. Είναι όλα πιο εύκολα.
 
Top Bottom