Γαλαξίδι - Αθανάσιος Διάκος και περίχωρα Κυριακή 15 Μαίου 2016.

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Καλοτάξιδο!!:friendship:
Μου φαίνεται θα πω και στον πατέρα μου να έρχεται στις βόλτες σας, θα πληθύνετε κατά 1 nc750X.
Θα σταματάτε σε βενζινάδικο και από εκεί που θα περίμενε ο βενζινάς να κάνει μπάζα, θα βάζετε 10 ευρώ ο καθένας και θα τον αφήνετε με την απορία!!:pointu:
ΚωνΚόστη έτσι ακριβώς.. σαν σκούτερ! Σε εντελώς χαλαρή βόλτα που χαίρομαι εγώ που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ βλέπω κατανάλωση λίγο κάτω από τα 6 λίτρα στο Τρανσαλπ, εκείνος γελάει και μου δείχνει 3,4...:UH:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS


Φιλαρακι!!!:woot::woot::woot:Σου παει ΠΟΛΥ,φαινεται το ΧΑΜΟΓΕΛΟ της ψυχης σου μεσα απο το κρανος!!!Με γειεεεεεεες,καλοταξιδος και πολλα χιλιομετρα ευχομαι...Και χαιρομαι ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ διοτι μετα τα οσα περασες επεστρεψες πιο δυνατος απο ποτέ!!!:friendship:
Ευχαριστώ αδερφέ μου, συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση κάτι παίζει και δεν παίρνω mail και δεν τα βλέπω έγκαιρα και τώρα κατά τύχη τάδα.:friendship::friendship:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Για γράψε τα νέα απο το εργαλείο τι λέει τι κάνει..:thinking:...:waiting:
Δεν προλαβαίνω έχω ξεσκιστεί στις βόλτες ! :pointu:
Καίει λιγότερο από τον Σπαρτιατάκο τον πρώην, η μέση μου βρήκε την υγιά της, άνεση παντού από την πόλη και γύρω γύρω μέχρι τις 500-600άρες και οσονούπω 1000άρες και ανεβαίνουμε γιατί προς το παρόν δεν υπάρχουν βάσεις μπαγκαζιέρας - σαμαριών οπότε δεν μπορώ να φορτώσω πραμάτεια αλλά θάρθουν δεν θάρθουν?:yew:

Είναι με λίγα λόγια ακριβώς αυτό πούθελα.
Από το 2012 του την είχα στημένη και τώρα με την τρίτη γενιά είναι εκεί πούθελα από ανάρτηση και από λογισμικό DCT και όχι μόνο.

Τα ηξερα τα πολλά πολλά αλλά αυτό που μούκανε ιδιαίτερη εντύπωση ήταν κάποια φουσκώματα στο fairing πούλεγα όταν τάδα ότι είναι <<στυλιστικές ιστορίες>> αλλά όταν έπεσα κλασσικά σε βροχή στα Μέγαρα και με καλοκαιρινά διάτρητα ρούχα (μπουφάν - παντελόνι) δεν έφαγα σταγόνα με 150-155 πορεία τότε κατάλαβα ότι δεν ήταν καθόλου στυλιστικές ιστορίες αλλά έχουνε λόγο που το κάνανε έτσι.

Άλλο δεν έχω να πω παρά μόνο ότι προβλέπεται γάμος εδώ πέρα.:yew:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Καλοταξιδο το μεγαλο Θα χορτασεις χλμ αφου απ' οτι λενε καιει την βενζινη σαν σκουτερ! :friendship:
Ευχαριστώ Κώστα.
Άμα σου πω ότι καίει λιγότερο τι θα πείς ?
Πορεία με το μικρούλι με 120-140 όσο μπορούσε στην εθνική με 3/4 γκαζιού στα 4,5 λίτρα και τούτο με 150-155 σερί είτε ανήφορος είτε ισάδι είτε κατήφορος στα 4,2/100.

Οι βενζινάδες κλαίνε.......7-8 ευρώ και ξεχειλίζει όπου σταματάμε στις βόλτες άντε με ζόρι καμιά φορά παίρνει και 10ρικο...:yew:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Καλοτάξιδο!!:friendship:
Μου φαίνεται θα πω και στον πατέρα μου να έρχεται στις βόλτες σας, θα πληθύνετε κατά 1 nc750X.
Θα σταματάτε σε βενζινάδικο και από εκεί που θα περίμενε ο βενζινάς να κάνει μπάζα, θα βάζετε 10 ευρώ ο καθένας και θα τον αφήνετε με την απορία!!:pointu:
ΚωνΚόστη έτσι ακριβώς.. σαν σκούτερ! Σε εντελώς χαλαρή βόλτα που χαίρομαι εγώ που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ βλέπω κατανάλωση λίγο κάτω από τα 6 λίτρα στο Τρανσαλπ, εκείνος γελάει και μου δείχνει 3,4...:UH:
Πές του νάρθει αύριο έχει 600άρα εκκίνηση πάρκιν διοδίων προ Ελευσίνας 07.45, χαμός λέμε....επαρχιακή καθόλου χαλαρά αλλά μάλλον ζωηρά και μόνο το S1 3,2/100.
 
Top Bottom