Γειά...

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Χαιρετώ όλη την παρέα. Είμαι σε φάση αντίστροφης μέτρησης για την επιστροφή μου σε μοτό μετά από δέκα χρόνια.εννοειται ότι μιλάω για off on.Ειδα φώς και μπήκα ψάχνοντας πληροφορίες για το τενερε 700, αλλά μου φάνηκε καλό το κλίμα και είπα να μπω στην παρέα σάς μήπως και περάσει πιο γρήγορα ο χρόνος διαβάζοντας...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλώς ήρθες και πάντα όρθιος.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Γιάννη...! :ok:
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Και πολύ καλά έκανες. Ήρθες στο κατάλληλο μέρος. Μέχρι το 2025 θα έχουμε καταλήξει στο ποιο μηχανάκι θα πάρεις τελικά. Αν βιάζεσαι όμως θα στα πω γρήγορα με συντομία. Πρέπει πρώτα να μας πεις αν είσαι κοντά σε συνταξιοδότηση ή όχι. Αν είσαι τότε θα σε αναλάβει ο gsmaniac και θα πας σε πε εν φε. Αν πάλι θες να φτάνεις πάντα και σίγουρα στον προορισμό σου θα πας σε τζαπαν. Αν όμως θες να πηγαίνεις γρήγορα και να ζεις έντονες συγκινήσεις τότε θα ντυθείς στα πορτοκάλι...καλή αγορά και καλές βόλτες...
 

clear

Μέλος
Περιοχή
Παλλήνη
Όνομα
Κλέαρχος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Καλώς όρισες και πάρτο ( το Tenere) είναι ταμάμ για επιστροφή στον κόσμο των 2 τροχών
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Κοίτα, ευτυχώς έχω καταλήξει στο τενερε . Μετά από δέκα χρόνια αποχής νομίζω μου αξίζει ένα καινούργιο...ένας χρόνος και κάτι ψιλά δεν είναι τίποτα. Πρέπει να έχω ετοιμάσει την παρέα μέχρι τότε...
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Και πολύ καλά έκανες. Ήρθες στο κατάλληλο μέρος. Μέχρι το 2025 θα έχουμε καταλήξει στο ποιο μηχανάκι θα πάρεις τελικά. Αν βιάζεσαι όμως θα στα πω γρήγορα με συντομία. Πρέπει πρώτα να μας πεις αν είσαι κοντά σε συνταξιοδότηση ή όχι. Αν είσαι τότε θα σε αναλάβει ο gsmaniac και θα πας σε πε εν φε. Αν πάλι θες να φτάνεις πάντα και σίγουρα στον προορισμό σου θα πας σε τζαπαν. Αν όμως θες να πηγαίνεις γρήγορα και να ζεις έντονες συγκινήσεις τότε θα ντυθείς στα πορτοκάλι...καλή αγορά και καλές βόλτες...
Μετά από δέκα χρόνων αποχή,η σκέψη του να ξανακαβαλησω , είναι από μόνη της μεγάλη συγκίνηση.επειδη οι εποχές που αγόραζα ότι ήθελα χωρίς να με νοιάζει η συντήρηση έχουν παρέλθει, γι'αυτό γλυκοκοιταζω το τενερε...
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Μετά από δέκα χρόνων αποχή,η σκέψη του να ξανακαβαλησω , είναι από μόνη της μεγάλη συγκίνηση.επειδη οι εποχές που αγόραζα ότι ήθελα χωρίς να με νοιάζει η συντήρηση έχουν παρέλθει, γι'αυτό γλυκοκοιταζω το τενερε...
Και κυρίως γιατί είναι κούκλα...
 
Top Bottom