Γεια χαρά.

Ioannis G.

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
Honda Nx 650 dominator 98
Καλησπέρα απανταχού μηχανόβιοι και βιομήχανοι.

Πώς με λένε ξέρετε. Είμαι 30 χρονώ στρόγγυλα κάτοχος nx 650 από τον περασμένο Νοέμβριο και πολύ χαρούμενος γι'αυτό. Βρίσκομαι κοντά στις Σέρρες.

Παρελθόν:

Είναι η 6η μοτοσυκλέτα που αγοράζω (και η μοναδική) με μια μεγάλη παύση αμήχανος για πάνω από 5 χρόνια.

Αξίζει να σημειωθεί ότι μόνο μια πάταγε χώμα, wrf 426 το μανιτζεβελο αυτό που (και καλά) δεν έπαιρνε ποτέ μπροστά. Νταξει έχει τα tips του το 426.

Το οποίο είχα για 1 χρόνο.

Παρόν:

Σας βρήκα μεσω του θρεντ με το nx του Λευκάδιου.

Αυτές τι μέρες κάνω ένα γενικό σέρβις στο nx σήμερα άλλαξα λάδια φίλτρα τακάκια κλπ. Πολλές ώρες περιποίησης καθημερινά.

Μέλλον:

Αφού έρθει ο Μάιος επρόκειτο να ταξιδέψω στην Κρήτη για να εργαστώ περίπου 6 μήνες. Προετοιμάζω τη μότο για τις εκεί βόλτες αλλά και τη διαδρομή μέχρι Πειραιά.

Αυτά είχα να πω και μια παράκληση επειδή ψάχνω 1 μήνα. Πίσω κρύσταλλο φαναριού να κάποιος έχει ας μου στείλει μήνυμα. (Φυσικά δε γράφτηκα για αυτό)

Καλές Βόλτες
 
Τελευταία επεξεργασία:

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Kαλως τον!

Για το κρυσταλλο που ψαχνεις, κατα 99% ταιριαζει και απο ΑΧ1 - ΝΧ250, νομιζω φορουσαν τα ιδια.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καλώς όρισες
 

Ioannis G.

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
Honda Nx 650 dominator 98
Kαλως τον!

Για το κρυσταλλο που ψαχνεις, κατα 99% ταιριαζει και απο ΑΧ1 - ΝΧ250, νομιζω φορουσαν τα ιδια.
Ευχαριστώ.

Το σήριαλ παίχτηκε ως εξής:

Η μότο είχε βαμμένο το κρύσταλλο σε μαύρο. (Φαινόταν αλλά όχι πολύ το βράδυ) μπαίνω στο καρ και παραγγέλνω ένα για 10€ συν 7€ μεταφορικά (ναι ναι)
Έρχεται, βγάζω αυτό που είχε πάνω και σπάει το ένα αυτακι, πάω να βάλω το άλλο και ήταν μικρό. Σίγουρα από το 250. Παίρνω τηλέφωνο και μου λένε στείλτο πίσω (με δικά τους έξοδα) μαζί με το δικό σου να δούμε αν έχουμε. Ωραία λέω ας βάλω το μαύρο τώρα να πάω στη δουλειά και αύριο πρωί τα στέλνω.

Στη διαδρομή (άγνωστο που) φεύγει το κρύσταλλο. Και έχω τώρα ένα από 250 που δε ταιριάζει, δεν έχω το μαύρο και 17ε μείον.

Εν τέλη έστειλα πίσω από το 250 και μου έβαλαν οι άνθρωποι τα χρήματα (μαζί με τα μεταφορικά)

Εκ τότε αφού βολευτηκα με λάμπα led σε κόκκινο χρώμα, έχω πάρει τηλ σε όλες τις αγγελίες του car.gr κάνα δυο έχουν αλλά είναι τόσο ερασιτέχνες που αν και τους πήρα από δύο τρεις φορές τηλεφωνο δεν έχουν επικοινωνία με τον πλανήτη μας.

Επίσης υπάρχουν δύο η τρία διαφορετικά για το 650 εμένα είναι το παρακάτω:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλώς το φίλο!
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Καλησπέρα απανταχού μηχανόβιοι και βιομήχανοι.

Πώς με λένε ξέρετε. Είμαι 30 χρονώ στρόγγυλα κάτοχος nx 650 από τον περασμένο Νοέμβριο και πολύ χαρούμενος γι'αυτό. Βρίσκομαι κοντά στις Σέρρες.

Παρελθόν:

Είναι η 6η μοτοσυκλέτα που αγοράζω (και η μοναδική) με μια μεγάλη παύση αμήχανος για πάνω από 5 χρόνια.

Αξίζει να σημειωθεί ότι μόνο μια πάταγε χώμα, wrf 426 το μανιτζεβελο αυτό που (και καλά) δεν έπαιρνε ποτέ μπροστά. Νταξει έχει τα tips του το 426.

Το οποίο είχα για 1 χρόνο.

Παρόν:

Σας βρήκα μεσω του θρεντ με το nx του Γενναδιου.

Αυτές τι μέρες κάνω ένα γενικό σέρβις στο nx σήμερα άλλαξα λάδια φίλτρα τακάκια κλπ. Πολλές ώρες περιποίησης καθημερινά.

Μέλλον:

Αφού έρθει ο Μάιος επρόκειτο να ταξιδέψω στην Κρήτη για να εργαστώ περίπου 6 μήνες. Προετοιμάζω τη μότο για τις εκεί βόλτες αλλά και τη διαδρομή μέχρι Πειραιά.

Αυτά είχα να πω και μια παράκληση επειδή ψάχνω 1 μήνα. Πίσω κρύσταλλο φαναριού να κάποιος έχει ας μου στείλει μήνυμα. (Φυσικά δε γράφτηκα για αυτό)

Καλές Βόλτες

Τι χρονιας ειναι το μηχανακι? Εχω μια ουρα κομπλε, κοιταω αυριο αν εχει πανω της κρυσταλλο και σου λεω.

Καλως ηρθες!
 

lamogio0

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Bilakos
Μοτό
Ktm 990 Adventure 2009
Suzuki RM450Ζ 2009
Καλώς ήρθες φίλε καλές βόλτες και ρίξε μια ματιά στο ebay σίγουρα θα έχει αυτό που τόσο πολύ ψάχνεις. Εάν δεν βρεις άκρη πες μου να το προσπαθήσω εγώ.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Γιάννη...!!!:ok:
 

Ragnarsson

Μέλος
Περιοχή
Άνω Πατήσια, Αθήνα
Όνομα
Thanos
Μοτό
Φρέσκος Έρωτας F 800 GS Anniversary
Καλώς ήλθες! :welcome:
Να το φτιάξεις και να το χαρείς ατελείωτα τόσο τη δουλειά που το ρίχνεις όσο και το αποτέλεσμα!
 
Top Bottom