Γεωργια Αρμενια Αζερμπαιτζαν

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
πρεπει να υπαρχει καραβι απο Βαρνα η Μπουργας για Βατουμ...Εγω θα κανω κυκλο τουρκια ,αν δεν εχεις παει , ειναι ευκαιρια .Να το δεις.
με το καλο..Γιωργη.
με το kawasaki...φανταζομαι
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
πρεπει να υπαρχει καραβι απο Βαρνα η Μπουργας για Βατουμ...Εγω θα κανω κυκλο τουρκια ,αν δεν εχεις παει , ειναι ευκαιρια .Να το δεις.
Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει πράγματι καράβι ..μπουργας μπατούμ .. Πόσο χρόνο κάνει και πόσο χρήμα περίπου..;;;



Iothixxxxxxxxxxxx
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει πράγματι καράβι ..μπουργας μπατούμ .. Πόσο χρόνο κάνει και πόσο χρήμα περίπου..;;;
Δε σου λέω γιατι θελω να παω πρώτος


Iothixxxxxxxxxxxx
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
τρεχει αλλο τον Μαιο....
Αυτο που με προβληματίζει ειναι ο χρόνος το μάχ που εχω ειναι 5 εργάσιμες και τα σκ
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
Υπαρχει τροπος, να πας σε αυτα τα μερη, χωρις να χρειαζεται να περασεις τουρκια????
Το ρωταω...γιατι με κατι προχειρους υπολογισμους...απο αθηνα και την τιμη βενζινης στην τουρκια, θελεις ενα χιλιαρικακι καυσιμα

Στάλθηκε από adveφον
Παει απο ουκρανια ρωσια..... βεβαια με την κατασταση οπως ειναι τωραααα δύσκολα απο κει επανω..... τα νουμερα που λες στην βενζινα δεν ειναι τοσα.... ειναι πολυ ποιο λιγα..
 

GEORGE

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ
Όνομα
Γιωργος
Αυτο που με προβληματίζει ειναι ο χρόνος το μάχ που εχω ειναι 5 εργάσιμες και τα σκ
αυτα τα μερη ειναι ωραια ,η αποσταση μας ειναι τετοια που θελει μερες αν ειναι δυνατον να γινει διακοποταξιδο
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παει απο ουκρανια ρωσια..... βεβαια με την κατασταση οπως ειναι τωραααα δύσκολα απο κει επανω..... τα νουμερα που λες στην βενζινα δεν ειναι τοσα.... ειναι πολυ ποιο λιγα..
για πες ....ποσο τα βγαζεις???
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Λοιπόν τατου άμα δε βγει απο κεί μπορουμε και μέχρι μολδαβια αμα λαχει και τωρα κοντα
:geek::photo::pc:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
το 250 τα 7000km στα 400-450 ευρω το 1200 στα 700-750ευρω
για το 250 δεν ξερω, αλλα για το 1200...δεν υπαρχει περιπτωση.
μετα τα 2000 χλμ της ελλαδας με 1,70- 1,80.....4000 τουρκια ,με 2,10-2,20, το κοστος θα είναι μεγαλυτερο.
μιλαμε για 450-500 λιτρα βενζινη....περιπου
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
για πες ....ποσο τα βγαζεις???
Μεχρι το μπακου και επιστροφή εχω βγαλει διαδρομή απο ουκρανια με ενα περασμα για να μπουμε απο ρωσια γεωργία και επιστροφη απο αρμενια Τουρκία ειναι 6,600χιλ μας βαζει και ιρακ λιγο αλλα με τα καρνε ντε πασαζ και τις διάφορες ασφάλειες δεν ξερω αν ειναι ευκολα παντα απο χρηματικής αποψης, λοιπον τα καύσιμα εαν θυμάμαι καλα ειναι ολα γυρο στο 1000 αλλα προσεξε τα χιλιομετρα ειναι τα ποιο πανω.... το απογευμα θα παραθεσω εναν χάρτη που το εχω ψαξει λιγο.

1150GSA
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μεχρι το μπακου και επιστροφή εχω βγαλει διαδρομή απο ουκρανια με ενα περασμα για να μπουμε απο ρωσια γεωργία και επιστροφη απο αρμενια Τουρκία ειναι 6,600χιλ μας βαζει και ιρακ λιγο αλλα με τα καρνε ντε πασαζ και τις διάφορες ασφάλειες δεν ξερω αν ειναι ευκολα παντα απο χρηματικής αποψης, λοιπον τα καύσιμα εαν θυμάμαι καλα ειναι ολα γυρο στο 1000 αλλα προσεξε τα χιλιομετρα ειναι τα ποιο πανω.... το απογευμα θα παραθεσω εναν χάρτη που το εχω ψαξει λιγο.

1150GSA
αυτό ειπα ρε οργιο....:D
ένα χιλιαρικο τα καυσιμα....:friend:
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
αυτό ειπα ρε οργιο....:D
ένα χιλιαρικο τα καυσιμα....:friend:
Κοιτα παλι δεν το λεω θετικά πρέπει να ειναι ποιο λιγα...εαν υπολογισεις οτι πρόπερσι εκανα 6χ πλας
μεσα στην τουρκια και εδωσα σε καυσιμο 600 ευρο.το καυσιμο τις ειναι 2, πλας ευρο το λίτρο.

1150GSA
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κοιτα παλι δεν το λεω θετικά πρέπει να ειναι ποιο λιγα...εαν υπολογισεις οτι πρόπερσι εκανα 6χ πλας
μεσα στην τουρκια και εδωσα σε καυσιμο 600 ευρο.το καυσιμο τις ειναι 2, πλας ευρο το λίτρο.

1150GSA
δεν ξερω τι καιει η γρια σου....αλλα μονο για τα 2000 χλμ της ελλαδας , θελεις 200 ευρω.
μιλαμε για φορτωμενη μηχανη...παντα
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
δεν ξερω τι καιει η γρια σου....αλλα μονο για τα 2000 χλμ της ελλαδας , θελεις 200 ευρω.
μιλαμε για φορτωμενη μηχανη...παντα
Τριβαλιτση 2καβαλη.....


1150GSA
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
Στην σαρτη εδωσα μονος μου και τις δυο πλαινες με μεσο ορο 140
Χιλ πανε ελα εδωκααα 135 ευρο.

1150GSA
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Στην σαρτη εδωσα μονος μου και τις δυο πλαινες με μεσο ορο 140
Χιλ πανε ελα εδωκααα 135 ευρο.

1150GSA
καλα τα λεω λοιπον....;)
τεσπα....περα από το κοστος, ακούγεται πολύ ενδιαφερον προορισμος, για οποιον τυχερο μπορει να φυγει από την εργασια του....15 μερες
 
Top Bottom