Γεωργια Αρμενια Αζερμπαιτζαν

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
Κωστα ειναι οτι πας με πολυ ποιο λιγη ταχύτητα και σε συνέπεια εχεις ποιο λιγο καύσιμα. .....να φανταστείς εβγαλα στην τουρκια με ενα ντεποζιτο 587 χιλ...τα λε7 του φουλαρισματος ηταν μετα τα 110 λιρες..

1150GSA
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
καλα τα λεω λοιπον....;)
τεσπα....περα από το κοστος, ακούγεται πολύ ενδιαφερον προορισμος, για οποιον τυχερο μπορει να φυγει από την εργασια του....15 μερες


Και 20 μερες μην σου πω...

1150GSA
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Τα γεροντια θελουν μέρες πολλές
Ομολογουμένως!!!!
Ενώ εμείς οι νέοι τα κανουμε
Λίγο πιο γρήγορα τα πράγματα
:friend:
 

man gs

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Manolis
Μοτό
Bmw f800gs
[quote="Georgnik, post: 22610, member: 320"

1. Γεωργία, ΔΕΝ χρειάζεται διαβατήριο, αρκεί να έχεις ταυτότητα που τα γράφει και στα λατινικά (από το 2000 και μετά δηλαδή)
[/quote]

Αυτο το ΔΕΝ, ειναι σιγουρο? Γιατι μιλαμε για εξοικονομηση 50+ λιτρα βενζινα.
:)
 

Georgnik

Μέλος
Περιοχή
Πλέον St. Gallen
Όνομα
Γιώργος Νικολαΐδης
Μοτό
R1200GS - 2011
Μανώλη:
1. ΣΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ. Τ Ε Λ Ο Σ ! ! !
2. Επιπλέον, για τη Γεωργία και για την κάθε Γεωργία, αφού έχεις τόσες ανησυχίες, και καλά κανείς και τις έχεις, πάρε τηλέφωνο στην Πρεσβεία και ρώτησε.
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
γιωργο αυτο βλεπω.....απο αρμενια δεν πας τουρκια γιατι δεν τα πανε καλα ....
η πρεπει να κατεβεις απο ιραν η αυτη την διαδρομη με πανω κατω καποιες τροποποιήσεις....
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
ασχετο και σορρυ τον γιωργο....Ο Μητσακης παει στην Ινδια με παπι..!!!!9000 χιλ με ενα παπι....τρεις εβδομαδες, δυο που εχει σαν εκπαιδευτικος και μια εξτρα επιπλεον... καλο δρομο να εχει.
 

GEORGE

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ
Όνομα
Γιωργος
γιωργο αυτο βλεπω.....απο αρμενια δεν πας τουρκια γιατι δεν τα πανε καλα ....
η πρεπει να κατεβεις απο ιραν η αυτη την διαδρομη με πανω κατω καποιες τροποποιήσεις....
ασχετο και σορρυ τον γιωργο....Ο Μητσακης παει στην Ινδια με παπι..!!!!9000 χιλ με ενα παπι....τρεις εβδομαδες, δυο που εχει σαν εκπαιδευτικος και μια εξτρα επιπλεον... καλο δρομο να εχει.
εισοδος εξοδος Γεωργια,ο κωστας ειναι κεφαλαιο .Υπαρχουν ταξιδευτες με ποδηλατα....
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
καλα γωργο αυτο το εβλεπα τον προηγουμενο χρονο, τωρα με το οπως ειναι η ουκρανια δεν το βλεπω για το αμεσο μελλον... αν θα κανεις κατι μεσω τουρκιας...
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Άντε καΙ γινεται η διαδρομή όπως παραπάνω. Τι θα έχει δει καποιος; Μάλλον τίποτε. Η Γεωργία θέλει 4-5 ημέρες η Αρμενία με το Ναγκορνο Καραμπάχ 3-4 και το Αζερμπαϊτζάν 2-3. Τουλάχιστον. Οτιδήποτε άλλο είναι χαμένος χρόνος και χρήμα.
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Το cdp για το Ιράν θέλει εγγύηση 3000 ευρώ αλλά το δύσκολο τωρα είναι να βγάλεις βίζα.
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Βάρνα Μπατουμι έχει πλοίο. Ας τσεκάρει το γουγλ όποιος θέλει. Αν θυμάμαι καλά κάνει 2,5 ημέρες και 200 ευρώ να πας.
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
Έχει αρκετά πραγματα να δεις .....για μενα και μονο που θα ειμαι στους πρόποδες του Καυκάσου μεσα στα περασματα γεματα με ελατο φτανει....αμα θελω να δω μεγαλούπολης καθομαι αθηνα ....και (παντα εγω) δεν θελω ν μπω καθόλου σε καραβι αν γίνεται. τα εχω βαρεθεί προτιμώ να κανω χιλιομετρα παρα να παω να κλειστο σε καράβι.

1150GSA
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Έχει αρκετά πραγματα να δεις .....για μενα και μονο που θα ειμαι στους πρόποδες του Καυκάσου μεσα στα περασματα γεματα με ελατο φτανει....αμα θελω να δω μεγαλούπολης καθομαι αθηνα ....και (παντα εγω) δεν θελω ν μπω καθόλου σε καραβι αν γίνεται. τα εχω βαρεθεί προτιμώ να κανω χιλιομετρα παρα να παω να κλειστο σε καράβι.

1150GSA
Μα αυτο ακριβώς λέω και εγώ. Ότι όλα τα καλά είναι πέρα από την γρήγορη διαδρομη που βγάζει το γουγλ μαπ. Άρα τα χιλιόμετρα πολλαπλασιάζονται χωρίς να το καταλάβεις.
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
Μα αυτο ακριβώς λέω και εγώ. Ότι όλα τα καλά είναι πέρα από την γρήγορη διαδρομη που βγάζει το γουγλ μαπ. Άρα τα χιλιόμετρα πολλαπλασιάζονται χωρίς να το καταλάβεις.

Εεε καλα στην διαδρομή κόλλησες του γουγλι......πρεπει να κανεις ενα μπουσουλα καπως και μετα το στήσεις. !

1150GSA
 
Top Bottom