Για πού ονειρεύεστε να ταξιδέψετε του χρόνου… 2019

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Παλαιότερο θέμα το οποίο αναβιώνω για το έτος 2019.
Για πείτε ρε παλικάρια τι έχετε κατά νου για την επόμενη χρονιά.... Ποια είναι τα μέρη που σκέπτεστε να επισκευθείτε solo, με παρέα, με το έτερον ήμισυ κλπ...

Δώστε πόνο... εεεε ιδέες ήθελα να πω.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Το πλανο λεει για το καθιερωμένο Μαγιατικο 3ήμερο σε τπτ βουνα,μαλλον προς Μαστοροχωρια, κ ενα ακομα 2ημερο τον Σεπτέμβριο παλι σε βουνο,εκει ισως παιξουν κατι περσινά Αγραφιωτικα βερεσεδια...
Οι μονοήμερες δεν μετρανε.
Καλα να 'μαστε...
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Το πλανο λεει για το καθιερωμένο Μαγιατικο 3ήμερο σε τπτ βουνα,μαλλον προς Μαστοροχωρια, κ ενα ακομα 2ημερο τον Σεπτέμβριο παλι σε βουνο,εκει ισως παιξουν κατι περσινά Αγραφιωτικα βερεσεδια...
Οι μονοήμερες δεν μετρανε.
Καλα να 'μαστε...
Εκτός χώρας δεν έχει πλάνο; (Μιας και η ενότητα είναι στο πληροφορίες ταξιδιού > εξωτερικού)
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Καππαδοκία και αν δεν θέλει(ετερον ημισυ) θα πάω μόνος! :cool:
Ονειρεμένος προορισμός.
Είναι επίσης μία από τις δικές μου σκέψεις για να ξεφύγω από Ευρώπη. Λογικά και όχι άδικα θα παίξει πολύ Καππαδοκία του χρόνου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
ΑΝ πάνε όλα καλά έως Μάιο του 2019 και επειδή το 2018 έπαιξε μόνο Κορσική με αμάξι & όχι δίκυκλο χρειάζεται ρεφαρισμα και διπλή μοτοσυκλετιστική έξοδος για εξωτερικό οπως το 2017

:cool:1ο & Βασικό : Το χρωστούμενο από πέρυσι για πολυήμερο σε
Ισπανία-Μαρόκο ίσως & Πορτογαλία με Επιθυμητή περίοδος να είναι Μαιος με αρχες Ιουνιου ή αρχες με μέσα Σεπτεμβρίου (έξω απο Full season καυτού καλοκαιριού).

:secret:Με επιθυμία και για ακόμα 1 πιο μικρό μάλλον σε τμήμα της Καλοκαιρινής άδειας όπου επεξεργάζεται ακόμα ο
προορισμός ...
αναλόγως & παρέας .

Υγεία να υπάρχει & ταξιδέψτε όσο πιο πολύ μπορείτε σε νέα μέρη :)

Υ.Γ. Ωραίο θέμα να βλέπουμε να διαβάζουμε και να ανοίγουμε νέες επιλογές , χάρτες & ορίζοντες !
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Εκτός χώρας δεν έχει πλάνο; (Μιας και η ενότητα είναι στο πληροφορίες ταξιδιού > εξωτερικού)
Ωχ..εχεις δικιο,δεν το πηρα "αβιζο"=χαμπαρι.
Κοιτα εχω να βγω εξω απο το 2011 λογω παιδιου κτλ,ομως τα τελευταια 2-3 χρονια με "στοιχειώνει" μια Β.Ρουμανία...
Μακαρι να βγει...
 

AkisGSpot

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Akis
Μοτό
Yamaha Movistar GP (Sky VR Team)
Θεού θέλοντος..Τον ερχόμενο Σεπτέμβριο, επιτέλους Μαρόκο από Ιταλία (Πρώτιστος motogp San Marino στις 15 στην κίτρινη κερκίδα) και επιστροφή Γιβλαρτάρ, παράλια Ισπανίας(Βαλένθια, Barca), Γαλλία( Μονπελιέ Μασσαλια, Κάννες, Μονακό, Νίκαια). Υ.γ. Αν στην κλήρωση του πρωταθλήματος LaLiga για το 2019/2020 πέσει και αγώνας στο Camp Nou, ζητάω πολλά;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Εγω ξερω :p αλλα δε το λεω
Αφού στο έχω πει από την στιγμή που μου ήρθε σαν σκέψη. Τομάρι Μόκο τώρα :cool::cool:
 
Top Bottom