Για πού ονειρεύεστε να ταξιδέψετε του χρόνου…

ikontop

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW F800GS
Μαύρη Θάλασσα την περνάμε ακτοπλοϊκώς- Καύκασος- πάλι ακτοπλοϊκώς προς Κεντρική Ασία- γυροβολιά στα _σταν- Μογγολία (μέχρι Ουλάν Μπατόρ, μην το ξεφτιλίσουμε:cool:)- κάπου προς Βαϊκάλη- εκεί γύρω παίρνουμε τον Υπερσιβηρικό (μαζί με τη μηχανή) μέχρι Μόσχα- ε μετά θα τον βρούμε το δρόμο :D
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μαύρη Θάλασσα την περνάμε ακτοπλοϊκώς- Καύκασος- πάλι ακτοπλοϊκώς προς Κεντρική Ασία- γυροβολιά στα _σταν- Μογγολία (μέχρι Ουλάν Μπατόρ, μην το ξεφτιλίσουμε:cool:)- κάπου προς Βαϊκάλη- εκεί γύρω παίρνουμε τον Υπερσιβηρικό (μαζί με τη μηχανή) μέχρι Μόσχα- ε μετά θα τον βρούμε το δρόμο :D
μου αρεσει αυτο το σχεδιο
απλο και κατανοητο !!!
να τα λεμε αυτα
σε τρεις σειρες 10000χλμ
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Θελω να παω Θιβετ με το GS μου :secret:...και καλη χωματινη παρεα που να γουσταρει εξισου...:woot:

ξερω οτι ONEIΡEYOMAI αλλά δε γ@μιεται λες κι αν δεν ονειρευομαι θα παω πιο ευκολα;...Οποτε ας υπαρχει εκει πανω ψηλα στη σκεψη μου και...(το ξαναπα ε;..:p)δε γ@μιεται...ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΘΙΒΕΤ ΜΕ ΤΟ GS ΜΟΥ...ΘΕΛΩ:secret:
τα ονειρα μερικες φορες γινονται πραγματικοτητα!!! να προσεχεις
 

xntinou

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS 07
Τραβάει πολύ το ανατολικό με φαίνεται .. Εκει και εγώ με ονειρεύομαι .. στις ερήμους και τα άγονα τοπία του Τουρκμενιστάν και στα αρώματα της Σαμαρκάνδης! Με επιστροφή από Περσία βεβαίως βεβαίως!
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Εγώ ονειρεύομαι ένα γύρω Πελοποννήσου την Άνοιξη και το καλοκαιράκι ένα μεγάλο τουρ γεμάτο περιπέτειες όπου και αν θα είναι αυτό,, με το μηχανάκι που έχω είτε με ένα καινούργιο.. :rolleyes:
Αααα και κάπου να κολλήσω και λίγο Σαμοθράκη που θέλω σαν τρελός να πάω.. :D
Άραγε ζητάω πολλά από το 2016 :thinking:
 

NIKOLTSOS

Μέλος
Περιοχή
Omaha, NE (US) // Thessaloniki, (GR)
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
TRIUMPH DAYTONA 675
KTM 640 ADVENTURE
DT 200 3ET
VULCAN 400
Εγώ ονειρεύομαι ένα γύρω Πελοποννήσου την Άνοιξη και το καλοκαιράκι ένα μεγάλο τουρ γεμάτο περιπέτειες όπου και αν θα είναι αυτό,, με το μηχανάκι που έχω είτε με ένα καινούργιο.. :rolleyes:
Αααα και κάπου να κολλήσω και λίγο Σαμοθράκη που θέλω σαν τρελός να πάω.. :D
Άραγε ζητάω πολλά από το 2016 :thinking:
Σαμοθράκη να πας μόλις τειλώσει η καλοκαιρινή εξεταστική από Ξάνθη κτλ. θα είναι καλά... και μετά με τις νέες παρέες που θα κάνεις θα πάτε και χειμώνα. χαχαχαχα

Τα Όνειρα...
  1. Τoν επόμενο χρόνο (2016) θέλω : Να διασχίσω την Ελλάδα από Βορρά στο Νότο από χώμα... άρχισα να το ψάχνω σιγά σιγά, όποιος θέλει έρχεται...
  2. To λίγο πιο μακρινό (2017) αλλά εφικτό: Παράκτιος Γύρος της Ευρώπης.
Τα τρελά off road:
  • Τουρκία μέχρι Magadan (Races to Places φάση και έτσι).
  • Νότια Αμερική μόνο χώμα.
Το τρελό on:
Όλα θα γίνουν είτε με παρέα είτε όχι.... :yew:
Με την σειρά....:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Σαμοθράκη να πας μόλις τειλώσει η καλοκαιρινή εξεταστική από Ξάνθη κτλ. θα είναι καλά... και μετά με τις νέες παρέες που θα κάνεις θα πάτε και χειμώνα. χαχαχαχα

Τα Όνειρα...
  1. Τoν επόμενο χρόνο (2016) θέλω : Να διασχίσω την Ελλάδα από Βορρά στο Νότο από χώμα... άρχισα να το ψάχνω σιγά σιγά, όποιος θέλει έρχεται...
  2. To λίγο πιο μακρινό (2017) αλλά εφικτό: Παράκτιος Γύρος της Ευρώπης.
Τα τρελά off road:
  • Τουρκία μέχρι Magadan (Races to Places φάση και έτσι).
  • Νότια Αμερική μόνο χώμα.
Το τρελό on:
Όλα θα γίνουν είτε με παρέα είτε όχι.... :yew:
Με την σειρά....:friendship:
Άμα έχω πάρει μηχανή μέχρι τότε, ψήνομαι για την ελληνική χωμάτινη διαδρομή.. :-D
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Τα φάρμακα να τα πάρω τώρα ή μετά;

Δεν θα πω τι ονειρεύομαι.
Θα δείξω.

Όνειρο είναι να ξεκινήσω ένα ταξίδι με την σύντροφο της ζωής μου και να ξεχάσω να γυρίσω πίσω.
 

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Επειδη ρεγκατα του χρονου δεν βλεπω να παιζει ισως γινει το ονειρο πραγματικοτητα.
Νορβηγια η εστω ευρωπη αλλα στην οικονομικη. ;)

Απο Ελλαδα γυρος πελοποννησου.

Εκτος αμα παω με τον μανιακ τουρ 15 μερες δυτικες κυκλαδες ναυλο.
 
Top Bottom