Για πού ονειρεύεστε να ταξιδέψετε του χρόνου…

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Αυτό που θέλω είναι να μπορώ να οδηγώ μέχρι τα βαθιά γεράματα !! ...:biker:...(Υγεία για όλους όλα γίνονται !!).
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επειδη ρεγκατα του χρονου δεν βλεπω να παιζει ισως γινει το ονειρο πραγματικοτητα.
Νορβηγια η εστω ευρωπη αλλα στην οικονομικη. ;)

Απο Ελλαδα γυρος πελοποννησου.

Εκτος αμα παω με τον μανιακ τουρ 15 μερες δυτικες κυκλαδες ναυλο.
Μετα απο 9 συνεχόμενα χρόνια με ναύλα. .......φέτος τον Ηπιαμε. :D
Τόσο. ...ώστε να αρχίσω να γεμίζω τον κουμπαρά μου για τπυ χρόνου, έρθει δεν έρθει ναύλο. ...
Αν κάτσει μεταφορά. ....είσαι μέσα, από τώρα. ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
θα ηθελα να παω στο σταλινγκραντ βολευομαι ομως και με το γιβραλταρ αν και θα μου αρεσε και η φωλια του αετου καπου αναμεσα στην γερμανια και αυστρια δε θα ελεγα οχι ομως και για βουλγαρορουμανια
εσυ πραγματικα δεν θες τιποτα.μονο να πας σε ολη την ...ευρασια!!!
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
θα ηθελα να ανεβω απο βαλκανια να φτασω αυστρια και να γυρισω απο ιταλια.του χρονου δεν παιζει με ΤΙΠΟΤΑ!!!αν κατσει κανα τζοκερ κλπ μονο τοτε...
οτι κατσει καλο ειναι...
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Θα ηθελα να μπορω να κανω 15000 χλμ. σε τρεις μηνες οπως πριν την καταστροφικη τελευταια 5ετια.......τωρα για το που...δεν εχει κανενα νοημα, αλλωστε ολα ειναι δρομος....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Θα ηθελα να μπορω να κανω 15000 χλμ. σε τρεις μηνες οπως πριν την καταστροφικη τελευταια 5ετια.......τωρα για το που...δεν εχει κανενα νοημα, αλλωστε ολα ειναι δρομος....
Α ρε "φιλαράκι" και σύντροφε της ζωής μου και σύντροχε στα όσα υπέροχα ταξίδια προλάβαμε να κάνουμε.....μην απελπίζεσαι........θα ξανάρθει ο καιρός....θα έρθει πάλι η εποχή να λιώνουμε λάστιχα στα χιλιόμετρα......και να πονάει ο κ@λος μας από τις πολλές ώρες οδήγησης.......θα ξανάρθει.....
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Α ρε "φιλαράκι" και σύντροφε της ζωής μου και σύντροχε στα όσα υπέροχα ταξίδια προλάβαμε να κάνουμε.....μην απελπίζεσαι........θα ξανάρθει ο καιρός....θα έρθει πάλι η εποχή να λιώνουμε λάστιχα στα χιλιόμετρα......και να πονάει ο κ@λος μας από τις πολλές ώρες οδήγησης.......θα ξανάρθει.....
Ετσιιιι!!!Και θα μας χαζευουνε τα κοριτσακια απεναντι και θα γουσταρουνε μοτοσυκλετιστες...










































 

StepaS

Μέλος
Περιοχή
Νάουσα
Όνομα
Vag
Μοτό
KTM Adventure 990 `09
Για το '16 έχουμε αρκετά και μεγαλεπίβολα σχέδια ανάμεσα στα οποία είναι και ο γάμος. Έτσι λοιπόν ονειρεύομαι και εύχομαι να το καταφέρω ένα Bachelor Ride για 3-4-5 μέρες προς Ρουμανία μεριά και πιο συγκεκριμένα στο Tranfagarasan.
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Προσωπικα με 3 φιλους κανονιζαμε Ρουμανια αλλα δυστυχως,ο ενας πουλησε το μηχανακι,ο αλλος ειναι ναυτικος και τωρα βρισκετε Αμερικη και ενας θεος ξερει ποτε θα γυρισει,εμενα τελικα δεν με καλυπτει το διπλωμα για εκτος Ελλαδος οποτε τελικα θα ονειρευτω οτι ταξιδευω Ρουμανια-Τρανσφαραγκαν κλπ κλπ ...
Αλλα σιγουρα θα κανουμε κατι εντος συνορων με μηνανες-μονοκαυλωτοι...εεεε μονοκαβαλοι εννοουσα!!!
γιατι δε σε καλυπτει?πως γινεται αυτο?
 

hawk

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
HONDA ST1300
Μαύρη Θάλασσα την περνάμε ακτοπλοϊκώς- Καύκασος- πάλι ακτοπλοϊκώς προς Κεντρική Ασία- γυροβολιά στα _σταν- Μογγολία (μέχρι Ουλάν Μπατόρ, μην το ξεφτιλίσουμε:cool:)- κάπου προς Βαϊκάλη- εκεί γύρω παίρνουμε τον Υπερσιβηρικό (μαζί με τη μηχανή) μέχρι Μόσχα- ε μετά θα τον βρούμε το δρόμο :D

ναι είναι ένα πολύ καλο ταξιδι θα ηθελα να το κανω....
 

hawk

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
HONDA ST1300
Για το '16 έχουμε αρκετά και μεγαλεπίβολα σχέδια ανάμεσα στα οποία είναι και ο γάμος. Έτσι λοιπόν ονειρεύομαι και εύχομαι να το καταφέρω ένα Bachelor Ride για 3-4-5 μέρες προς Ρουμανία μεριά και πιο συγκεκριμένα στο Tranfagarasan.
μετα το μπαρτσελορ εκει θα μεινης....παει ο γαμος..
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Για το 2016 ονειρεύομαι (και σχεδιάζω) "προσκύνημα" στις χαμένες πατρίδες του Πόντου, φίλοι που πήγαν φέτος με πληροφόρησαν πως "εσύ άμα πας εκεί, θα ξεχάσεις τις Άλπεις και τα πάσα τους", οψόμεθα λοιπόν. Σαμσούντα, Τραπεζούντα, Παναγία Σουμελά, Αμάσεια, Κασταμονή και στο τέλος Πόλη, έτσι για το "σβήσιμο".
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Για το 2016 ονειρεύομαι (και σχεδιάζω) "προσκύνημα" στις χαμένες πατρίδες του Πόντου, φίλοι που πήγαν φέτος με πληροφόρησαν πως "εσύ άμα πας εκεί, θα ξεχάσεις τις Άλπεις και τα πάσα τους", οψόμεθα λοιπόν. Σαμσούντα, Τραπεζούντα, Παναγία Σουμελά, Αμάσεια, Κασταμονή και στο τέλος Πόλη, έτσι για το "σβήσιμο".
Συνονοματε,παιζεις με τα νευρα μου?


Μακαρι να σου βγει.:friendship:
 

ta-sio

Μέλος
Όνομα
ΤΑΣΟΣ
Μοτό
HONDA NC750X το γκρι το αντβέτσιουρ...
yamaha virago 250
Ιταλία, Ελβετία πάλι Ιταλία, Κροατία και πίσω μέσω Βαλκανίων...Ταξιδι που υπάρχει στο μυαλό μας χρόοονια με τους φίλους μου αλλά κανείς δεν κάνει το βήμα να αρχίσει την σοβαρή συζήτηση... Φυσικά με την μηχανή που έχω τώρα αλλά το όνειρο θα ήταν μεγαλύτερο αν το ταξίδι το έκανα με την παλία μου virago 250...χμχμχ...Τώρα που το ξανασκεφτομαι... αν έλυνα τα ηλεκτρολογικά προβλήματα που έχει....
 

kverop

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
BMW C650GT 2014
Το όνειρο - σχέδιο μιλάει για Βαλκάνια και Κεντρική Ευρώπη. Σερβία, Ουγγαρία, Σλοβακία, Τσεχία, Αυστρία, Κροατία.....

Γεροί να είμαστε, όρεξη να έχουμε, χρόνο και χρήματα. Μόνο αυτά χρειάζονται!!!!!
 

hawk

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
HONDA ST1300
STAN-LANDS.Αναχώρηση 10 Μαιου.:D
Alone...:p
αυτά δεν είναι πακισταν-καζακσταν κλπ κρατη της περιοχης?
 
Top Bottom