Για το ADVtrOFFy όσοι θένε να κατέβουν χωμάτινα την Παρασκευή.

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Η διαδρομη ομως που προτεινες δεν εχει καμια σχεση με αυτη της λιμνης Νομιζω ανεβαινει πιο ψηλα απο τη λιμνη και ο χωματοδρομος δεν πoλυχρησιμοποιειται
Την φωτό την έβαλα για την κατάσταση που επικρατεί γύρω από τη λίμνη ,απλά μόνο εκεί σταμάτησα για φωτό !
Ο κρατήρας είναι πιο ψηλά από τη λίμνη και ίσως είναι και μια ευκαιρία για μια αναγνωριστική μέχρι να γίνει η βόλτα για την κατάσταση που βρίσκονται οι δρόμοι !!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πως την λέμε την ταβέρνα στην κλειτωρια ρε παιδιά. Όλο την ξεχνάω.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Μουριές.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Την φωτό την έβαλα για την κατάσταση που επικρατεί γύρω από τη λίμνη ,απλά μόνο εκεί σταμάτησα για φωτό !
Ο κρατήρας είναι πιο ψηλά από τη λίμνη και ίσως είναι και μια ευκαιρία για μια αναγνωριστική μέχρι να γίνει η βόλτα για την κατάσταση που βρίσκονται οι δρόμοι !!!
Αποστολή αν σε βγάλει ο δρόμος προς τα εκεί και μπορέσεις να κάνεις αναγνώριση το κομμάτι της Ζήρειας θα είναι πολύ χρήσιμο θεωρώ.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Αποστολή αν σε βγάλει ο δρόμος προς τα εκεί και μπορέσεις να κάνεις αναγνώριση το κομμάτι της Ζήρειας θα είναι πολύ χρήσιμο θεωρώ.
Το ψήνω σε κάποιο ρεπό προς το τέλος του μήνα ή αρχές του άλλου κάποια καθημερινή να κάνω μια γύρα το κομμάτι πάνω εκεί !!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Το ψήνω σε κάποιο ρεπό προς το τέλος του μήνα ή αρχές του άλλου κάποια καθημερινή να κάνω μια γύρα το κομμάτι πάνω εκεί !!
Ρίξε σινιαλο μήπως παρ'ελπίδα τα καταφέρω και εγώ.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Να περνάει η ώρα


 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Δηλώνω και εγω συμμετοχή στο γκρουπ. Κατά τι ωρα το σκέφτεστε? Επίσης, για τι ταχυτητες μιλαμε στα ασφαλτινα? θα μεινει λαστιχο να γυρίσουμε πισω ή να παρω ένα καβάτζα?
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δηλώνω και εγω συμμετοχή στο γκρουπ. Κατά τι ωρα το σκέφτεστε? Επίσης, για τι ταχυτητες μιλαμε στα ασφαλτινα? θα μεινει λαστιχο να γυρίσουμε πισω ή να παρω ένα καβάτζα?
Καλημέρα, θα το δούμε σχετικά με την ώρα αναχώρησης, λεω μήπως κατά τις 9 ξεκινήσουμε έτσι ώστε 10 να είμαστε Κιάτο που ξεκινάει το χώμα.
Ταχυτητες στην άσφαλτο 110 νομίζω είναι καλά.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αν θέλετε να δείτε φωτογραφίες από την συγκεκριμένη διαδρομή, δείτε το παρακάτω από βόλτα που είχαμε κάνει τον Φλεβάρη του 2020.

 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Καλημέρα, θα το δούμε σχετικά με την ώρα αναχώρησης, λεω μήπως κατά τις 9 ξεκινήσουμε έτσι ώστε 10 να είμαστε Κιάτο που ξεκινάει το χώμα.
Ταχυτητες στην άσφαλτο 110 νομίζω είναι καλά.
Να βάλω το 14αρι γρανάζι δηλαδή :roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αντε γειά,
ραντεβού στο Κιάτο.
Είναι πολλά χιλιόμετρα για να είσαι μόνος, Γιώργο, τουλάχιστον πάρε εργαλεία και ανταλλακτικά :p
 
Top Bottom