Για KTM 950 adv

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ξεκινάει σιγά σιγά το στήσιμο της μηχανής, να την φέρω στα γούστα μου.... Οπότε, ζητάω κάποια πραγματακια (εν καιρώ κι άλλα)

Ψάχνω κάγκελα μπροστά και πίσω. Τα πίσω κατά προτίμηση της givi, γιατί οι μεταλλικές βαλίτσες που έχω είναι προσαρμοσμένες σε τέτοια....

Αργότερα ίσως ψαχτω να αλλάξω τις leovince με akrapovic.... Αλλά αργότερα (απλά το αναφέρω εδώ μήπως κάποιος ενδιαφέρεται)
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Τι σε χαλάει στις lv?
Το όνειρο είναι 950 πορτοκαλι (στο μέλλον θα αλλάξει κι αυτό) με ακραποβιτς
Αν με "χαλάει" κάτι είναι ότι ακούγονται λίγο πιο άγριες από τις ακραποβιτς....
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μπροστά πάρε της sw motech που έχουν την μπάρα που τα συνδέει μεταξύ τους. Τα μαμά λυγίζουν με την σκέψη, δοκιμασμένα.
Περίμενε αν θες μήπως βγάλει καμία ανοιξιάτικη προσφορά το motoraid.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Φιλαράκι, θες βοήθεια. Η ασθένειά σου είναι δύσκολη περίπτωση :ha
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Το όνειρο είναι 950 πορτοκαλι (στο μέλλον θα αλλάξει κι αυτό) με ακραποβιτς
Αν με "χαλάει" κάτι είναι ότι ακούγονται λίγο πιο άγριες από τις ακραποβιτς....
Μάλλον δεν εννοείς ξεταπωτες...
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Μάλλον δεν εννοείς ξεταπωτες...
Ταπωμενες δεν είναι τώρα?? Οι ακραποβιτς έχουν πιο "γλυκό" μπάσο ήχο (εκτός κι αν κάνω λάθος)
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Μπροστά πάρε της sw motech που έχουν την μπάρα που τα συνδέει μεταξύ τους. Τα μαμά λυγίζουν με την σκέψη, δοκιμασμένα.
Περίμενε αν θες μήπως βγάλει καμία ανοιξιάτικη προσφορά το motoraid.
230€ για κάγκελα μου φαίνονται πολλά πάντως....
 

NikolasA

Μέλος
Όνομα
Nikolas
Μοτό
Ducati Desertx
Ktm 950 sm 2007
Ktm exc 450 six days 2013
Τα κάγκελα μπροστά φαντάζομαι για καμία γρατζουνιά στο fairing, γιατί κατά τ'αλλα είναι αχρειαστα και μόνο βάρος προσθέτουν, οι προστασίες του ρεζερβουάρ κάνουν πολύ καλή δουλειά και είναι φτηνες να τις αλλάξεις αν θέλεις, γνώμη μου
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αν μπαίνεις χώμα οι χαζό πτώσεις είναι πολλές και εκεί προστατεύουν.

Τα δικά μου πριν τα βάψω είχαν γεμίσει γδαρσιματα, τα οποία θα μπορούσαν να είναι στα τεπόζιτα.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Τα κάγκελα μπροστά φαντάζομαι για καμία γρατζουνιά στο fairing, γιατί κατά τ'αλλα είναι αχρειαστα και μόνο βάρος προσθέτουν, οι προστασίες του ρεζερβουάρ κάνουν πολύ καλή δουλειά και είναι φτηνες να τις αλλάξεις αν θέλεις, γνώμη μου
προστασίες?? τι είναι αυτό πάλι!!!????

Τα heed τα κοίταξες;
όχι...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τα κάγκελα μπροστά φαντάζομαι για καμία γρατζουνιά στο fairing, γιατί κατά τ'αλλα είναι αχρειαστα και μόνο βάρος προσθέτουν, οι προστασίες του ρεζερβουάρ κάνουν πολύ καλή δουλειά και είναι φτηνες να τις αλλάξεις αν θέλεις, γνώμη μου
Δεν παράγονται πια, από Αγγλία δεν, οπότε Κίνα και μεγάλη αναμονή. todor εννοούν κάτι μικρά πλαστικά στην εμπρός γωνία του ντεπόζιτου, λογικά τα έχεις φορεμένα..


Η τιμή της motech είναι λογική (πιο σωστά εντός αγοράς και παρόμοια με τα μαμά που είναι λιγότερο αποτελεσματικά). Αν τα βρεις με 15% που κάνουν ανά περιόδους αξίζει περισσότερο.

Heed η αλήθεια είναι δεν έχω δει πόσο και τι έχουν ούτε εγώ.

Edit τώρα είδα, δεν μου αρέσουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Δεν παράγονται πια, από Αγγλία δεν, οπότε Κίνα και μεγάλη αναμονή. todor εννοούν κάτι μικρά πλαστικά στην εμπρός γωνία του ντεπόζιτου, λογικά τα έχεις φορεμένα..


Η τιμή της motech είναι λογική (πιο σωστά εντός αγοράς και παρόμοια με τα μαμά που είναι λιγότερο αποτελεσματικά). Αν τα βρεις με 15% που κάνουν ανά περιόδους αξίζει περισσότερο.

Heed η αλήθεια είναι δεν έχω δει πόσο και τι έχουν ούτε εγώ.

Edit τώρα είδα, δεν μου αρέσουν.
Ναι ούτε εμένα μου άρεσαν τώρα που τα είδα.
Επίσης σκέφτομαι και για προβολακια :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ναι ούτε εμένα μου άρεσαν τώρα που τα είδα.
Επίσης σκέφτομαι και για προβολακια :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Και λεντομπαρα...
Μην ξεχάσεις...
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Και λεντομπαρα...
Μην ξεχάσεις...
υπάρχουν και κάτι ανεμιστηράκια υπολογιστών που έχουν και led πάνω και γράφουν διάφορα.... λες να τα βάλω πίσω από το ψυγείο??
 

NikolasA

Μέλος
Όνομα
Nikolas
Μοτό
Ducati Desertx
Ktm 950 sm 2007
Ktm exc 450 six days 2013
προστασίες?? τι είναι αυτό πάλι!!!????
αυτα τα γκρι που καλυπτουν το ρεζερβουαρ σου χαμηλα,
Aldebaran , φουλ χωμα και απειρες πτωσεις χώμα και άσφαλτο, αρκετες με πολλα, αυτες οι μαλακιτσες αντεχουν.
amyroukai , Δεν ήξερα οτι δεν τα βγάζουν πλεον, περίεργο. Το μηχανάκι μου το είδες μιας και κάναμε μαζί το μάθημα του Χελιώτη, ταλαιπωρημένο μεν, αλλα τα ρεζερβουάρ εκεί :p.
Αν σε νοιαζει βεβαια το μηχανακι να ειναι πενα συνεχεια τοτε καγκελα, αλλιως μην .
Προφανως είναι προσωπική εμπειρία και μπορει να υπάρχουν αλλ@ συντροχ@ που να εχουν παρει τα ρεζερβουαρ στο χερι.
 
Top Bottom