Γνωμες για αγορα παντελονιου για χωματοβολτες

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Καπου περδευτηκες Ολα τα παντελονια (πρεπει να) μπαινουν πανω απο τις προστασιες
Το δικο σου δε απο οτι θυμαμαι μπαινει μεσα στις μποτες Εγω ομως ψαχνω καποιο που να μπαινει πανω απο τις μποτες
Εγώ έχω της leatt gpx 5.5 enduro και στο συνιστώ ανεπιφύλακτα. Άντεξε και δάγκωμα απο τσοπανοσκυλο...
 

tamanaco

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι - Αγία Παρασκευή - Ηράκλειο
Όνομα
Τάσος
Μοτό
R1200GSA
Μετα απο περιπου 11 χρονια το παντελονι της hebo που χρησιμοποιω στις χωματινες βολτες μου εχει αρχισει πλεον να σκορπαει Θα πρεπει λοιπον καποια στιγμη να βγω προς αναζητηση καινουριου
Αλλα πριν αρχισω να ψαχνω στα τυφλα και με φανε οι δρομοι θα ηθελα την γνωμη σας για καποιο που το εχετε δοκιμασει Και αν δε αυτη η δοκιμη εχει γινει στην πραξη τοτε ακομα καλυτερα

Χρειαζομαι λοιπον ενα παντελονι το οποιο θα ειναι ανετο στην περιοχη των γονατων ωστε να φοραω επιγονατιδες-επικαλαμιδες (axo), να φοριεται εξω απο τις μποτες (sidi crossfire), να ΜΗΝ ειναι αδιαβροχο και να ΜΗΝ ειναι ζεστο γιατι δυσανασχετω ιδιαιτερα με την ζεστη
Επισης βασικο και αυτο να ειναι κατι οικονομικο (
Τα φωτα σαςπαρακαλω
και
Ευχαριστω σας προκαταβολικα

Στάλθηκε από το SM-G780G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Αλλά δυστυχώς μόνο ένα νούμερο(36)
34 φοράς; Παντως το νούμερο δεν είναι αντιπροσωπευτικο της πραγματικότητας. Αν βάλεις από μεσα επιγονατιδες και σορτσάκι μπορει να θες ένα νούμερο απάνω. Αν είσαι κοντά στο νούμερο αξίζει μια επίσκεψη.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Γνωρίζει κανείς εάν η γραμμή του παραπάνω klim είναι φυσιολογικη ή ποιο στενή από τα κανονικά?
 

DayDreamer

Μέλος
Περιοχή
Δραπετσώνα
Όνομα
Dimitris
Μοτό
BMW, KTM
Γνωρίζει κανείς εάν η γραμμή του παραπάνω klim είναι φυσιολογικη ή ποιο στενή από τα κανονικά?
Όσα klim έχω πάρει, συνήθως έχουν φαρδιά γραμμή. Δεν έχω βρει κάποιο να είναι κανονική γραμμή.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Όσα klim έχω πάρει, συνήθως έχουν φαρδιά γραμμή. Δεν έχω βρει κάποιο να είναι κανονική γραμμή.
Ευχαριστώ! :ok:
 
Top Bottom