Γνώμες για μεμβράνες προστασίας τεπόζιτου...

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
έχει χρησιμοποιήσει κάποιος διάφανη μεμβράνη για την προστασία του τεπόζιτου απο την καθημερινή χρήση ?
Γνωρίζουμε μαγαζί ή και τεχνίτη για αγορά & τοποθέτηση ?
Εκτός απο τις αυτοκόλλητες μεμβράνες έχετε αποψη και για ηλεκτροστατικες μεμβράνες που τοποθετουνται χωρις καποια κολλα?
Τελος οι ερωτήσεις :stop:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Την εχω δει την 3Μ αλλα δεν δινουν κομματι - ρεταλι, οπως & εμπορος Ηλεκτροστατικό βινύλιο διάφανο 150mic με παρεπεμψε σε πελατη του που αγορασε απο αυτον ολοκληρο ρολο μηπως μπορει να μου δωσει ρεταλι αλλα δεν εχω παει ακομα.
Μου αναφερε οτι το ηλεκτροστατικο βινυλιο που πουλαει παρουσιασε προβλημα σε πλεξιγκας & στην ουσια εγινε σαν κολλα πανω στο πλεξιγκας υπο συνθηκες εντονης ζεστης.
Οποτε ψαχνω λιγες γνωμες & θα αρχισω & τις βολτες απο αυτους που βαζουν μεμβρανες σε τουτου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Κάνε και μια ερώτηση στον Billy, εχω δει δουλειές σε ντεπόζιτο απο εντούρο μηχανακια και φαινόταν αρκετα ποιοτικό.
Epsilonmx custom graphics
εχω φτιαξει τουλάχιστον 3 κουστουμάκια στο Βασίλη συν κάποια άλλα αυτοκόλλητα. Ποιοτικότατα
 

Sonic

Μέλος
Όνομα
konstantinos
Μοτό
Multistrada 1260s,2018
Καλησπερα.εγω εχω βαλει σχεδον σε ολο το μηχανακι προστατευτικη μεμβρανη.την τοποθετησα στο ADVHELLAS που αναφερεται και πιο πανω.Πιστευω οτι αξιζει τον κοπο.
 
Top Bottom