Γνώμες για exc 450

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Όχι φίλε μου, είναι ακατάλληλο για την χρήση που περιγράφεις.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Λοιπόν θελω να κάνω μια αγορά ένα ktm exc450 του 05 μοντέλο το θέλω καθαρά για δρόμο και να μπορώ να πάω μακρινές αποστάσεις αξίζει η αγορά του το συγκεκριμένο έχει 85 ώρες λειτουργίας μόνο
Καθαρά δρόμο και μακρυνες αποστάσεις με ένα enduro αγωνιστικό?
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Λοιπόν θελω να κάνω μια αγορά ένα ktm exc450 του 05 μοντέλο το θέλω καθαρά για δρόμο και να μπορώ να πάω μακρινές αποστάσεις αξίζει η αγορά του το συγκεκριμένο έχει 85 ώρες λειτουργίας μόνο
Νομίζω ότι είναι το κατάλληλο μηχανάκι για κάτι τέτοιο. Η σέλα μπορεί να σου φαίνεται σανίδα , αλλά το θέμα ''κ@λος'' είναι τελείως υποκειμενικό και οι περισσότεροι κάτοχοι έχουν γυρίσει όλο το κόσμο απο άσφαλτο. Εγώ δικάβαλα φορτωμένος πήγαινα πολύ άνετα. Κάθε 20 ώρες θα θες μία στάση βέβαια να ξεπιαστείς , αλλά είναι αποδεκτό αυτό το όριο. Μην ακούς για σέρβις κτλ , το μηχανάκι το μόνο που θέλει είναι λαδάκια κάθε 4.000χλμ . αν σε ενδιαφέρει και το χώμα ,δυστυχώς δεν κάνει ,θα πρέπει να πας σε κάνα ZZR .










Ποιος να έφτιαξε καινούργιο τρολλ-προφίλ άραγε..........
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εδώ λέμε το X750 adv χωμάτινο...
Δεν μας τα λες καλά μου φαίνεται!!!! :p
Πάνω που πάμε να κατασταλάξουμε σε κάποιο συμπέρασμα, μας ανακατεύεις πάλι τη τράπουλα!!!!! :laugh:
 
Όνομα
Παναγιώτης Ντίνας
Μοτό
Ktm exc 450 05
Νομίζω ότι είναι το κατάλληλο μηχανάκι για κάτι τέτοιο. Η σέλα μπορεί να σου φαίνεται σανίδα , αλλά το θέμα ''κ@λος'' είναι τελείως υποκειμενικό και οι περισσότεροι κάτοχοι έχουν γυρίσει όλο το κόσμο απο άσφαλτο. Εγώ δικάβαλα φορτωμένος πήγαινα πολύ άνετα. Κάθε 20 ώρες θα θες μία στάση βέβαια να ξεπιαστείς , αλλά είναι αποδεκτό αυτό το όριο. Μην ακούς για σέρβις κτλ , το μηχανάκι το μόνο που θέλει είναι λαδάκια κάθε 4.000χλμ . αν σε ενδιαφέρει και το χώμα ,δυστυχώς δεν κάνει ,θα πρέπει να πας σε κάνα ZZR .










Ποιος να έφτιαξε καινούργιο τρολλ-προφίλ άραγε..........
Όχι φίλε καινούριος ειμαι απλά θέλω να κάνω 100 χιλιόμετρα για αυτό ρωτάω, ευχαριστώ πολύ φίλε
 
Όνομα
Παναγιώτης Ντίνας
Μοτό
Ktm exc 450 05
Η σέλα δεν είναι τίποτα..Η μηχανή τρίζει ολόκληρη,από λάστιχα,από μοτέρ.. Είναι αγωνιστικό μηχανάκι.. Δεν κάνει για δρόμο..Αν μπορείς οδήγησε το καί θά καταλάβεις..
Είναι με motard ζάντες
 
Top Bottom