Γνώμη για ανεμωθωρακα για 1190 s

Ktm4e

Μέλος
Όνομα
Sotiris
Μοτό
Ktm 1190 adventure S 2013
Καλησπέρα σας. Θα θελα να μου δώσετε τα φώτα σας όσοι έχουν αλλάξει την μαμά ζελατίνα με άλλη για καλύτερη προστασία αέρα για ύψος 1.80. Του 1290 είναι πιο ψηλη- φαρδια ( δεν ξέρω αν μπαίνει κιόλας χαχα) ?Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Εγω εχω βαλει αυτη που φαινεται στην φωτογραφία ! Ειναι της τουρατεκ βγαινει σε διαφανη ημιφιμε και φιμε . Ειμαι 1.86 και ειμαι πολυ ευχαριστημένος απο κάλυψη και σιγουρα για μενα αξιζουν τα λεφτα της! Αν θες μπορω να στη δανεισω να την δοκιμασεις καποια στιγμη αν σε ενδιαφερει!


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Του Ηλια απο πανω την εχω δοκιμασει κι εγω, 1.95 υψος και τερμα ψηλη και με κλιση προς τα πισω εγινε δουλεια.

Του 1290 μπορει να μπει, θα εχεις καλυτερη καλυψη και στους ωμους/κορμο λογω φαρδους, αλλα θα τσουξει οικονομικα γιατι πρεπει να αλλαξεις 3-4 πραγματακια. Γυρω στα 350ε τα ανταλλακτικα, και θα ειναι ετσι (μπορεις να βαλεις απ οποιο 1290 θες):
 

Ktm4e

Μέλος
Όνομα
Sotiris
Μοτό
Ktm 1190 adventure S 2013
Είχα πάει στο μακαν με touratech και μου είχε πει το παλικάρι εκεί ότι βγαίνει μόνο διάφανη και φιμε. Αν δεν κάνω λάθος στην ιστοσελίδα της τουρατεκ γράφει ότι βγαίνει σε διάφορα ύψη αλλά και πάλι στο μαγαζί δεν μου είπαν κάτι τέτοιο. Τι να πω.

Δεν το κρύβω ότι οι ανεμοθωρακες στις φωτογραφίες είναι πανέμορφοι. Ένας πάνω στον άλλον είναι βλέπω καλά?
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Είχα πάει στο μακαν με touratech και μου είχε πει το παλικάρι εκεί ότι βγαίνει μόνο διάφανη και φιμε. Αν δεν κάνω λάθος στην ιστοσελίδα της τουρατεκ γράφει ότι βγαίνει σε διάφορα ύψη αλλά και πάλι στο μαγαζί δεν μου είπαν κάτι τέτοιο. Τι να πω.

Δεν το κρύβω ότι οι ανεμοθωρακες στις φωτογραφίες είναι πανέμορφοι. Ένας πάνω στον άλλον είναι βλέπω καλά?
Της τουρατεκ βγαινει σε δυο υψη ! Η κοντη εχει 130 νομιζω και η ψηλή σαν την δικη μου 170 αν θυμαμαι καλα. Αν θες καλυψη 100% πρεπει να πας στην μεγαλη
 
Top Bottom