Γνώμη η πρόταση για συνεργείο ΚΤΜ

Cube

George No Brakes!!!
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Πριόνι.
Μιας και πρόσφατα μπήκα στην πορτοκαλί οικογένεια θα ήθελα να μου πείτε η προτείνεται συνεργείο ΚΤΜ. ακομα και με πμ δεν έχω πρόβλημα.

να πω πως κοντά στο σπίτι μου είναι ο νταής και δίπλα στην δουλειά μου το μόσιον ν σταιλ. και τα δυο με βολεύουν.

ευχαριστω
 

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Αν πιάνουν τα χέρια σου κάνε ότι μπορείς μόνος σου..Μετά από πολλές μηχανές κ πολλά συνεργεία κατέληξα ότι ο καλύτερος μάστορας για την μηχανή είναι ο ιδιοκτήτης της,κανένας άλλος,όπως θα την προσέξεις εσύ δεν θα βρεις μάστορα να στην προσέξει..
 

Cube

George No Brakes!!!
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Πριόνι.
Αν πιάνουν τα χέρια σου κάνε ότι μπορείς μόνος σου..Μετά από πολλές μηχανές κ πολλά συνεργεία κατέληξα ότι ο καλύτερος μάστορας για την μηχανή είναι ο ιδιοκτήτης της,κανένας άλλος,όπως θα την προσέξεις εσύ δεν θα βρεις μάστορα να στην προσέξει..
Έχεις δίκιο αλλά έχω δυο χρόνια εγγύηση. Τουλάχιστον τα προγραμματισμένα σέρβις έλεγα για δυο χρόνια να τα κάνω στην ΚΤΜ.

μετά βλέπουμε.
 

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Έχεις δίκιο αλλά έχω δυο χρόνια εγγύηση. Τουλάχιστον τα προγραμματισμένα σέρβις έλεγα για δυο χρόνια να τα κάνω στην ΚΤΜ.

μετά βλέπουμε.
Αν έχεις εγγύηση εννοείται,μαλακιά να την χάσεις.. Τουλάχιστον βρες ένα συνεργείο να σου επιτρέπει να είσαι παρόν κατά την διάρκεια του σέρβις..
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Τουλάχιστον βρες ένα συνεργείο να σου επιτρέπει να είσαι παρόν κατά την διάρκεια του σέρβις..
δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα απ'το να είναι κάποιος πάνω από το κεφάλι σου. Ο εφιάλτης του τεχνικού (οχι μονο μοτοσυκλέτας, γενικά)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Έχω ακούσει καλά λόγια για τον κ. Οικονόμου.
Χωρίς να έχω πάει βέβαια...

Επίσης έχετε υπόψη ότι εδώ και μερικά χρόνια η εγγύηση δεν χάνεται σε οποιοδήποτε συνεργείο και αν πας εφόσον αυτό είναι νόμιμο... ;)
Κάπου έχω την απόφαση θα τη βρω και θα την ποστάρω...
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Έχω ακούσει καλά λόγια για τον κ. Οικονόμου.
Χωρίς να έχω πάει βέβαια...

Επίσης έχετε υπόψη ότι εδώ και μερικά χρόνια η εγγύηση δεν χάνεται σε οποιοδήποτε συνεργείο και αν πας εφόσον αυτό είναι νόμιμο... ;)
Κάπου έχω την απόφαση θα τη βρω και θα την ποστάρω...

O Κος Οικονομου (Νικος), ειναι ο ιδιοκτητης, ο Χρηστος ειναι ο μηχανικος του.
 

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα απ'το να είναι κάποιος πάνω από το κεφάλι σου. Ο εφιάλτης του τεχνικού (οχι μονο μοτοσυκλέτας, γενικά)
Συμφωνώ.. Αλλά αν δεις πως βγάζουν πλαστικά κ τι μαλακίες κάνουν ίσως θα θες κ εσύ να είσαι παρόν.. Υπάρχουν συνεργεία όπου ο χώρος που δουλεύουν είναι κλειστός με τζαμαρία κ μπορείς να παρακολουθείς χωρίς να είσαι πάνω από το κεφάλι τους.. Όταν πήρα το 990 του έκανα αλλαγή λαδιών, κ ο προηγουμενος το πήγαινε για σέρβις σε μάστορα όπου εδώ μέσα πολλοι πίνουν νερό στο όνομα του,κ στο ορινγκ του φίλτρου λαδιού είχε βάλει φλατζοκολα κ μια ποσότητα από την φλατζοκολα την κράτησε το φίλτρο.. Γενικά επειδή έχω λίγες γνώσεις έχω δει κ έχω ακούσει ότι θες..
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Έχω ακούσει καλά λόγια για τον κ. Οικονόμου.
Χωρίς να έχω πάει βέβαια...

Επίσης έχετε υπόψη ότι εδώ και μερικά χρόνια η εγγύηση δεν χάνεται σε οποιοδήποτε συνεργείο και αν πας εφόσον αυτό είναι νόμιμο... ;)
Κάπου έχω την απόφαση θα τη βρω και θα την ποστάρω...
Σχετικά με την εγγύηση αρκεί το συνεργείο να είναι μέλος του ΣΕΜΜΕ
(ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΩΝ
ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ ΜΟΤΟΠΟΔΗΛΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ) και να έχει το ανάλογο σήμα στο μαγαζί του.

Επισυνάπτω την απόφαση της Ε.Ε.

(Τώρα θα μου πεις έχεις όρεξη να τρέχεις στα δικαστήρια εάν η αντιπροσωπεία σου κάνει ιστορίες...?)
 

Attachments

mariosktm

Μέλος
Όνομα
μαριος
Μοτό
Ktm adventure
Χωρίς να έχω πάει σε άλλο συνεργείο να πω και εγώ χωρίς να θέλω να διαφημίσω ότι και εγώ πάω στον Χρήστο που είναι στον Οικονόμου και είμαι πολύ ευχαριστημένος!με έχει βοηθήσει πολλές φορές και σε καλής θελήσεως εγγύηση και έχουμε κάνει πολλές φορές σέρβις σχεδόν μαζί(παρουσία μου εννοώ)!
 

Cube

George No Brakes!!!
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Πριόνι.
Να σας ευχαριστήσω όλους.

350 χλμ μεινανε για το 1ο σέρβις. Δεν κρατιέμαι λέμε :ll:

αν κάποιος έχει να προτεινει κάτι άλλο καλόδεχόμενο.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Μιας και πρόσφατα μπήκα στην πορτοκαλί οικογένεια θα ήθελα να μου πείτε η προτείνεται συνεργείο ΚΤΜ. ακομα και με πμ δεν έχω πρόβλημα.

να πω πως κοντά στο σπίτι μου είναι ο νταής και δίπλα στην δουλειά μου το μόσιον ν σταιλ. και τα δυο με βολεύουν.

ευχαριστω
Καλοτάξιδο Γιώργο !!!! δηλαδή στον επόμενο καφέ στο Κιόσκι να περίμενω να δω πορτοκαλί χρώμα στον ορίζοντα!!! :friendship:
 

Cube

George No Brakes!!!
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Πριόνι.
Καλοτάξιδο Γιώργο !!!! δηλαδή στον επόμενο καφέ στο Κιόσκι να περίμενω να δω πορτοκαλί χρώμα στον ορίζοντα!!! :friendship:
Ευχαριστω Αποστολη.

Ω ναι. Ένα μικρό θαύμα. Γιατί μικρό είναι και στην πραγματικότητα. :ha


Δεν μπορώ να βάλω φωτογραφία. Λέει μη υποστηριζόμενος τύπος αρχείου. :rolleyes:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ευχαριστω Αποστολη.

Ω ναι. Ένα μικρό θαύμα. Γιατί μικρό είναι και στην πραγματικότητα. :ha


Δεν μπορώ να βάλω φωτογραφία. Λέει μη υποστηριζόμενος τύπος αρχείου. :rolleyes:
390 ?
Δοκίμασε με το tapatalk για ανέβασμα!
Το ίδιο γράφει κ εμένα και τις ανεβαζω από εκεί τις φώτο !!
Μαζί γράφαμε....
Κουκλί!!!!!Καλοτάξιδο και πάλι με άπειρα χαμόγελα (που είναι σίγουρα με την πορτοκαλι οικογένεια )
 

Cube

George No Brakes!!!
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Πριόνι.
390 ?
Δοκίμασε με το tapatalk για ανέβασμα!
Το ίδιο γράφει κ εμένα και τις ανεβαζω από εκεί τις φώτο !!
Μαζί γράφαμε....
Κουκλί!!!!!Καλοτάξιδο και πάλι με άπειρα χαμόγελα (που είναι σίγουρα με την πορτοκαλι οικογένεια )
Ευχαριστω και πάλι.

το τάπα τοκ δεν με βολεύει. Ανέβασα με λινκ.

κοιτα απο 1300 έπεσα στα 300. Πιο κάτω δεν πάει. Μετά παπί :ha:ha
 
Top Bottom