Γραμμένη Οξυά- Ορεινή Ναυπακτία

veloujr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Suzuki V Strom 650 XT
Καλησπέρα στην ομάδα,

Το σαββατοκύριακο που μας ερχεται λεμε να ανηφορίσουμε από Αθήνα προς Λαμία και έπειτα να κατευθυνθούμε προς Γραμμένη Οξυα -Αρτοτίνα και με τελικό προορισμό Ορεινή Ναυπακτία. Ξέρει κανείς αν η παρακάτω διαδρομη είναι άσφαλτο?

Πράτα Λάκκος προς Επαρ.Οδ. Λιμνίτσας - Ελατόβρυσης - Γραμμένης Οξυάς

Ολόκληρη η διαδρομή που θελουμε να κανουμε είναι η :

Χαϊδάρι προς Χαϊδάρι


Κάθε πρόταση ή παρατήρηση ευπρόσδεκτη. :):):)
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Η πρώτη διαδρομή είναι δασικός. Αρκετά εύκολος. Επίσης χώμα είναι και από το μνημείο της γραμμένης οξυάς μέχρι το χωριό, επίσης δασικός αλλά με αρκετή πέτρα.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Η πρώτη διαδρομή είναι δασικός. Αρκετά εύκολος. Επίσης χώμα είναι και από το μνημείο της γραμμένης οξυάς μέχρι το χωριό, επίσης δασικός αλλά με αρκετή πέτρα.
Τον δρόμο χωριό -μνημειο τον πέρασαν ακόμα και με hayabusa στο 36ωρο, δεν είναι τόσο κακός.
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Δεν είπα ότι είναι δύσκολος, είπα ότι έχει πέτρα :p. Φαρδύς είναι γενικά και αποφεύγονται οι πέτρες αλλά έχω περάσει φορές και ήταν μια χαρά έχω περάσει κι άλλες και νόμιζα ότι θα άλλαζα μασέλα. Δεν ξέρω πόσο συχνά τον "συντηρούν" πάντως τώρα που το σκέφτομαι καλοκαιρινούς μήνες ήταν σε καλή κατάσταση και χάλια άνοιξη/φθινόπωρο.
 

veloujr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Suzuki V Strom 650 XT
Η πρώτη διαδρομή είναι δασικός. Αρκετά εύκολος. Επίσης χώμα είναι και από το μνημείο της γραμμένης οξυάς μέχρι το χωριό, επίσης δασικός αλλά με αρκετή πέτρα.
Θα μαι δικαβαλος και χωρίς εμπειρία σε χωμα
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Θα μαι δικαβαλος και χωρίς εμπειρία σε χωμα
Πράτα Λάκκος είναι πολύ εύκολα τα πράγματα. Ούτε εμπειρία θέλει ούτε καν μικτά λάστιχα. Και για γραμμένη το ίδιο ισχύει απλά έγραψα ότι έχει τύχει να έχει πολλές πέτρες οι οποίες αν δεν θες να πας γρήγορα αποφεύγονται χωρίς δυσκολία.
 
Top Bottom