Γυρνώντας την Πυξίδα ανάποδα στον Νότο…. Κρήτη

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Αν σου πως ότι το ζήλεψα περισσότερο από άλλα ταξίδια στο εξωτερικό που έχω διαβάσει φέτος.
Είμαι από την Κρήτη, σαν παιδί ήταν ο τόπος των διακοπών μου αλλά ποτέ δεν έζησα εκεί. Όλο λέω στον εαυτό μου ότι χρωστάω μια καλή γύρα στο νησί...

Να είστε καλά να ταξιδεύετε

Ευχαριστώ πολύ !

Κάθε χρόνο το καλοκαίρι συνηθίζω να φεύγω ένα ταξίδι έξω , φέτος όμως κάτι με τράβηξε προς τα εκεί και δεν το μετάνιωσα καθόλου!

Αξίζει να την κάνεις την γύρα , ειδικά στην νότια πλευρά της , πολλά καλά μοτοσυκλετιστικά κομμάτια και είναι υπέροχος τόπος!



Ευχαριστώ !
:friendship:
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Νταξει μωρε.
Σιγά τις φωτό και την περιγραφή.

Έλα πες την αλήθεια, σου λείπει η δικιά σου η γρια ...... :p:p

Ευχαριστώ αγορίνα!!! Καλά χλμ με όπλο !!!
:friendship:
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Έλα πες την αλήθεια, σου λείπει η δικιά σου η γρια ...... :p:p

Ευχαριστώ αγορίνα!!! Καλά χλμ με όπλο !!!
:friendship:
χαχαχα..!!
Πολύ!!
Χαιρετίσματα να της δώσεις!!

Παντα όρθιος,και πάντα ομορφιές!:friendship:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Πολλά μπράβο φίλε για το κείμενο κ τις πανέμορφες φωτογραφίες,καθώς κ για το.......

Ταξιδεύουμε οχι για να ξεφύγουμε απο την ζωή κ την καθημερινότητα,αλλα μην μας ξεφύγει αυτη.
Πολύ μ'άρεσε αυτη η εκδοχη.
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Πολλά μπράβο φίλε για το κείμενο κ τις πανέμορφες φωτογραφίες,καθώς κ για το.......

Ταξιδεύουμε οχι για να ξεφύγουμε απο την ζωή κ την καθημερινότητα,αλλα μην μας ξεφύγει αυτη.
Πολύ μ'άρεσε αυτη η εκδοχη.
Κάπως έτσι είναι Λεωνίδα ! Ευχαριστώ καλές βόλτες και σε σένα !

:friendship::friendship:
 

mike

Μέλος
Περιοχή
Ρέθυμνο
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
aprillia caponord rally
εντυπωσιακές φώτο και περιγραφή Λευτέρη , για χάζεμα και ταξίδι ακόμα και σε μέρη που έχουμε φάει με το κουτάλι . Όσο καθαρές είναι οι φώτο σου , άλλο τόσο και περισσότερο καθαρές είναι οι ματιές σας και γιαυτό κάνατε/έχετε τόσους φίλους στο νησί . Χάρηκα για τον καφέ στενοχωρέθηκα που δε βολτάραμε μαζί αλλά οι "λογαριασμοί" ποτε δε κλείνουν ! εις το επανειδίν
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
εντυπωσιακές φώτο και περιγραφή Λευτέρη , για χάζεμα και ταξίδι ακόμα και σε μέρη που έχουμε φάει με το κουτάλι . Όσο καθαρές είναι οι φώτο σου , άλλο τόσο και περισσότερο καθαρές είναι οι ματιές σας και γιαυτό κάνατε/έχετε τόσους φίλους στο νησί . Χάρηκα για τον καφέ στενοχωρέθηκα που δε βολτάραμε μαζί αλλά οι "λογαριασμοί" ποτε δε κλείνουν ! εις το επανειδίν

Σε ευχαριστώ Μιχάλη!!! Σε περιμένω πάνω για καφέ στον Λευκό στις 15!!! :friendship::friendship:
 
Top Bottom