Δάσος Στενής και Κοτύλαια

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βόλτα τελευταίας στιγμής....η παρέα δοκιμασμένη στα ζόρια και ο ρυθμός σβελτος, για πρωτη χωμάτινη για εμενα μετά το καλοκαίρι.
Ευτυχως δεν ηρθε και το κουλαδι απο την Χαλκίδα και δεν ειχαμε καθυστερησεις
Μετά το μπόλικο νερό που εχει ρίξει τις προηγούμενες ημέρες, πολύ η λάσπη και η ομίχλη
Ο Χρηστος οταν είπαμε να πάμε βόλτα.....ακουσε χορτα και ηταν αρκετές οι φορες που επεσε να μαζεψει κανενα χορταράκι

Περιμένοντας το καραβάκι για Εύβοια



Θέλει ψυχή να πιείς Μιλκο το πρωί και να μην εχεις μαζί σου κ@λόχαρτο

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το σκηνικό ηταν σούπερ...ομίχλη, υγρασία και ενα τερεν λασπωμένο τόσο όσο να δημιουργήσει πρόβλημα σε οποιον δεν ειχε τακούνι στο λάστιχο







 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ο τύπος που καποια στιγμή σταματησε για χόρτα
Μας βγήκε η ψυχη να βγαλουμε το Τ700 στον δρομο και πρέπει να το ζυγισουμε καποια στιγμη, γιατι οι σχιστοματηδες δεν πρεπει να εχουν δωσει σωστα νουμερα
Σε βιδεο που θα ακολουθησει θα δουμε καλυτερα το μαζεμα χορτου....επεσε πολυ γελιο







 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ευχαριστω τον Χρηστο και τον Μητσο για την παρεα, πολυ την ευχαριστηθηκα την βολτα
Ευχαριστω και τον αλλον, τον κολλητο του al800 , που δεν ηρθε και δεν ειχαμε καθυστερησεις
προσεχως βιδεο





 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Ευχαριστω τον Χρηστο και τον Μητσο για την παρεα, πολυ την ευχαριστηθηκα την βολτα
Ευχαριστω και τον αλλον, τον κολλητο του al800 , που δεν ηρθε και δεν ειχαμε καθυστερησεις
προσεχως βιδεο





o κολλητός του al800 δε χρειάζεται αυτοκόλλητα marlboro για να νομίζει ότι πάει γρήγορα...πάει γρήγορα ούτως ή αλλως...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Έτσι,έτσι...
Προπονηθείτε...
Τα χειρότερα έρχονται...:roflmao:
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Επειδή είμαι καινούριος στο φόρουμ ,ο Χρήστος ευχαριστήθηκε το μιλκομπούκαλο(σε καλή μεριά} ο ευτραφής περτικαλένιος κυριούλης με το φαρδύ μέτωπο? Υδρωσε ο άνθρωπος δεν θα τον ονοματήσει κάποιος?μΜε πρόλαβε ο θεράπων,Μήτσος λοιπόν.Ευγε ωραία χρώματα ,χώματα,καμώματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Επειδή είμαι καινούριος στο φόρουμ ,ο Χρήστος ευχαριστήθηκε το μιλκομπούκαλο(σε καλή μεριά} ο ευτραφής περτικαλένιος κυριούλης με το φαρδύ μέτωπο? Υδρωσε ο άνθρωπος δεν θα τον ονοματήσει κάποιος?
Είναι παλιά καραβάνα ο Μήτσος dtz ... ;)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εχεις κάτι κατά νου εσυ και χαίρεσαι?
Κάτι έχω στο μυαλό μου που όταν είναι στεγνά περνάει εύκολα...
Με αυτό τον καιρό όμως... :hungry:
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
o κολλητός του al800 δε χρειάζεται αυτοκόλλητα marlboro για να νομίζει ότι πάει γρήγορα...πάει γρήγορα ούτως ή αλλως...
Αυτό με τα αυτοκόλλητα πάλι o_O του φόρουμ?Αχχχχχχχχχχχχχ!!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Θέλει ψυχή να πιείς Μιλκο το πρωί και να μην εχεις μαζί σου κ@λόχαρτο

Ας το συνδιαζε με μπουγάτσα κ μετά μιλάμε για ψυχή.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ο Μαραγκός κυνηγάει την τύχη του με τα μιλκομπουκαλα συνεχεια. Και στο 5ημερο τα ίδια.
Θα δράσει το παγωμένο γάλα στο στομάχι καμιά φορά και θα του φύγουν με τη βαρύτητα και όποιον παρει ο χάροντας. Γνήσιος dagger κι αυτός.

Σας χάρηκα Κωστή, ζήλεψα πολύ, δεν το κρύβω.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αυτή η ομίχλη με την υγρασία όλα τα λεφτά.
Μου θυμίζει τότε που έψαχνα το κινητό μοναχός μου στα μέρη αυτά κ ήταν ένα από τα ομορφότερα σκηνικά που έχω οδηγήσει.
Εύγε στην παρέα.
 
Top Bottom