Δάσος Χολομόντα - Σταυρός

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Καλησπέρα.
Κάποιο απο τα επόμενα σουκού θα πάω Θεσ/νίκη να δω φίλους.Την μια μέρα θέλω να κάνω μια διαδρομή απο Θεσ/νίκη μέσω χολομοντα και ίσως να καταλήξω σταυρό για καφέ και πίσω.Έχετε καμια διαδρομή που να αξίζει να μου προτείνετε;Αρρναία έχω περάσει είναι πολύ όμορφα.Για καφέ αξίζει ο Σταυρός,δεν έχω πάει ποτέ;Ευχαριστώ.
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Αν θες να πας Σταυρό .. Μετά την Αρναία μπες Βαρβάρα και κατέβα Ολυμπιάδα .. ο Σταύρος δεν λέει και τίποτε για ένα καφεδάκι όμως είναι οκ ,, αν θες να ξαναγυρίσεις Σαλονίκη πάνε από πίσω από τις λίμνες από τον παλιό όμως θεσ/νικης Καβάλας και κατέβα από πανόραμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

zandesiro

3MA owner.
Περιοχή
Πολυγυρος Χαλκιδικης
Όνομα
zandesiro
Μοτό
ΧΤ600Ε,Typhoon 50,ST1300A
Το must του Χολωμοντα ειναι αυτο...... Ippokratous to Epar.Od. Varvaras-Marathousas
....Καντο ετσι οπως στο εχω στον Χαρτη και δεν θα χασεις!!!

Τωρα για καφεδακι ομορφα και ησυχα και μπροστα στην Θαλασσα ειναι στην Ολυμπιαδα!!
Αν παλι θες μονο κοσμο στο Σταυρο ειναι ωραια αλλα δεν εχεις θεα θαλασσα ο πεζοδρομος ειναι τραβηγμενος πισω!
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
5158019702996
Το must του Χολωμοντα ειναι αυτο...... Ippokratous to Epar.Od. Varvaras-Marathousas
....Καντο ετσι οπως στο εχω στον Χαρτη και δεν θα χασεις!!!

Τωρα για καφεδακι ομορφα και ησυχα και μπροστα στην Θαλασσα ειναι στην Ολυμπιαδα!!
Αν παλι θες μονο κοσμο στο Σταυρο ειναι ωραια αλλα δεν εχεις θεα θαλασσα ο πεζοδρομος ειναι τραβηγμενος πισω!
Ευχαριστώ!Ναι ολυμπιάδα για καφέ τότε!
 
Top Bottom