Δέρματα αντί για βόλτα, Σάββατο 31/10

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμόε
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
FZS1000, Peg650, G650X
ο χειμώνας ειναι περίοδος περισυλλογής...και διαλογισμού.
Άρα μιά χαρά, ευγνωμονούμε όλους όσους δούλεψαν σκληρά για να μένουμε μέσα με τα κεριά μας, τις ρόμπες μας, τα αρωματικά μας στικ και το γκονγκ, ωωωωωμμμμμμμμμμμμμ

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Honda Hornet 600
Kawasaki ZX6 600
KTM 990
Tiger 955
Tiger 800xrx
Όσο έχουμε κλειστεί μέσα το έχω ρίξει στην μελέτη.
Βάζω παρακάτω δύο κανάλια στον σωλήνα που έχω ξεχωρίσει για την ποιότητα της πληροφορίας και την καλή δουλειά που κάνουν.
Είπα να τα έβαζα στα βίντεο αλλά επειδή εκεί θα χαθούν λέω να μείνουν σε αυτό το θρεντ μαζί με ότι αφορά οδήγηση σε πίστα.

Εξαιρετική δουλειά, πληροφορίες to the point μινιμαλιστική προσέγγιση στα βίντεο. Δομημένη σκέψη και λόγος!

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
Monster S2R
Όσο έχουμε κλειστεί μέσα το έχω ρίξει στην μελέτη.
Βάζω παρακάτω δύο κανάλια στον σωλήνα που έχω ξεχωρίσει για την ποιότητα της πληροφορίας και την καλή δουλειά που κάνουν.
Είπα να τα έβαζα στα βίντεο αλλά επειδή εκεί θα χαθούν λέω να μείνουν σε αυτό το θρεντ μαζί με ότι αφορά οδήγηση σε πίστα.

Εξαιρετική δουλειά, πληροφορίες to the point μινιμαλιστική προσέγγιση στα βίντεο. Δομημένη σκέψη και λόγος!

Αυτόν τον Αγγλάκο του Life at lean τον παρακολουθώ περιστασιακά την τελευταία διετία. Έχει και ένα ενδιαφέρον free ebook στο site του που μπορείς να κατεβάσεις.

Αν δεν κάνω λάθος, κάποια στιγμή διαφήμιζε και διαδικτυακά μαθήματα για πίστα! Έδινε δηλαδή ένα checklist με στόχους και πως να τους προσεγγίσεις στο επόμενο trackday σου (όπου είναι ο καθένας... Ελλάδα, Αυστραλία, wherever...) και επέστρεφες με ένα feedback.... Τώρα αν δούλευε αυτό θα σε γελάσω... Πρέπει μάλλον να είσαι απ' τη μια πολύ μεθοδικός και απ' την άλλη πολύ... απελπισμένος για να μπεις σε μια τέτοια διαδικασία!

Καλύτερο και πολύ πιο αποδοτικό ένα μάθημα με έναν εκπαιδευτή επιτόπου στην πίστα νομίζω...

Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom