Δίσκοι συμπλέκτη (clutch plate) για το F800 '08

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Αστο λοιπον τώρα που ηρεμησες με την παραγγελία και Ετοιμάστε τα 2smokes για την Κυριακή στην Θήβα. Αν ρίξει τις βροχές που λέει σας περιμένω με Χαλατση.:stm:
Είμαι σε πολύ μπλοκαρισμένη φάση αυτό τον καιρό λογο υποχρεώσεων, αλλά όλα παίζουν και τελευταία στιγμή!
Το 2smoke ειναι πάντα ετοιμοπόλεμο όμως...:happy::stm:
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Η αλήθεια είναι ότι σου παίρνουν τα μυαλά τα περτικαλί...
Αλλά θυμάμαι συγκεκριμένα 258 ευρώ οι δίσκοι.. είχε πονέσει..
Μάλλον δεν θα είχες βάλει τους μαμα, γιατί θα πόναγες ακόμα:roflmao::roflmao:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αλλο το δικο μας συστημα Λεωνιδα. Οι πολυδισκοι συμπλεκτες δε νομιζω να ανακατασκευαζονται. Αλλαζεις δισκακια. Καποτε τα μισα , καποτε ολα.
Εδω λενε οτι ειναι σετ, πανε ολα μαζι. Μεταλλικα και υλικο τριβης πακετο (σα να λεμε εμεις δισκο-πλατω πακετο). Εμεις βεβαια εχουμε περισσοτερες επιλογες επεμβασης για επισκευη, λογω αυτοκινητων.
Εχεις δίκιο Θοδωρή;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ξανακοιτάξτε το κόστος κομπλέ.
Τι δίνει η μαμά και τι δίνει το αφτερ μάρκετ.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μαμά ήταν αλλά χωρίς μεταλλικά και ελατήρια.
Αρα οχι σετ κομπλε.
Αυτο που λεει ο Κωστας @gsmaniac ειναι πολυ σημαντικο, καθε περιπτωση. Ειτε ψωνισει κανεις απ οξω, ειτε απο αντιπροσωπεια.
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Εγω ρώτησα και ζήτησα να μου πει ξεκάθαρα το σετ και μου είπε οτι είναι οι φίμπερ, οι μεταλλικοί και τα ελατήρια μαζί.
Ολα αυτα τα παίρνεις σαν σετ και μόνο και αν θες κάτι μεμονομένα δεν γίνεται, τον πούλο (και άμα σου αρέσει):roflmao:

Η μαμα είπε και ελάλησε λεμε ντε...:p

Υ.Γ βρε θα το βγάλω το σηματάκι απο πάνω και θα βάλω είτε ΚΤΜ είτε Ugarage(εγω δλδ) που θα μου πάει,...πάντα είχα αλεργία σε αυτή τη μάρκα:mooning:...:rage:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Δεν έχω ιδέα πώς είχα καταφέρει να τα πάρω ξεχωριστά...
Πάνε και 3 χρόνια βέβαια, ίσως και παραπάνω και η πολιτική της μισητής αλλάζει..

TIP
αν χρειαστεί κανείς με F800GS τεντωτήρα καδένας, ας κοιτάξει και αυτούς για το 990... ;)
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Κατι έχει πάρει το αυτί μου απο πολύ γνωστό μου για μαγαζί που κάνει ανακατασκευή ακομα κ σε τρακτέρ φορτηγά κ ότι άλλο θες κ δεν εχουν κανενα πρόβλημα,βγαίνει κ πολυ φθηνότερα.
Αν κ οταν κ αν, ξαναλεω μείνω απο δίσκο πλατό ,πρώτα εκεί θα πάω να ρωτήσω να δω κ κατα πόσο ισχύουν αυτα που γράφω.
Ρε φιλέ το δικο σου φοράει τρακτερισιο συμπλέκτη γιατι εκει στις Πλαταιες τα εχετε πολλα τα τρακτερια! Τα πολυδισκα δεν φτιάχνονται :disgust::disgust:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ρε φιλέ το δικο σου φοράει τρακτερισιο συμπλέκτη γιατι εκει στις Πλαταιες τα εχετε πολλα τα τρακτερια! Τα πολυδισκα δεν φτιάχνονται :disgust::disgust:
Να γιατί μποξερ:p
 

Hellmarine

Μέλος
Περιοχή
Ζωγράφου
Όνομα
Δημος
Μοτό
Bmw f800gs
Ξεθάβω θέμα 5ετιας μιας και καλοκαίρι έχουμε διακοπές και χλμ σχεδιάζουμε,δεν έχω θέμα.. ίσως μια υποψία. Εχουμε κάποιο feedback για τα δισκάκια της trw που έχουν αναφερθεί?
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Για αρχη , πριν προβεις σε τετοια αγορα, να αλλαξεις ντιζα συμπλεκτη. Αυτο εκανε φιλος και εσωσε για πολλαα χλμ τους δισκους.
 
Top Bottom