Δανεικό (όχι αγύριστο) gs911 για έλεγχο μοτο

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Υπάρχει μήπως κάποιος συμφορουμίτης από Αθήνα που έχει και θα ήθελε να μου δανείσει ένα gs911 για έλεγχο μοτο εκτός Αττικής? Θα το χρειαστώ από 5 έως 8/3. Ευχαριστώ.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
τι ειναι αυτο το πραμα
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Λογικα αν το βαλεις πανω σε μηχανη θα πρεπει να κανεις ρετζιστρεισον το 1 s/n απο τα 5 που σου δινει το 911.

Αν ειναι ετσι οπως τα λεω , πολυ δυσκολα καποιος θα χαλασει ενα κωδικο για ελεγχο μοτο.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Με ένα απλό obd reader και ένα πρόγραμμα στο κινητό δεν μπορείς να κάνεις ένα scan να δεις αν έχει κάνα κωδικό βλάβης κλπ? Εγώ στο triumph έχω κατεβάσει με κάποιο ποσό το tune ecu έχω φέρει βέβαια από Αγγλία και ένα special obd αναγνώστη δεν ξέρω αν κάνει για το μηχανάκι που θες. Αν θες το τσεκάρουμε
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Έχει ο πακο από Χαλκίδα ένα τέτοιο μαραφέτι
 

flash

Μέλος
Όνομα
panagiotis
Μοτό
transalp xlv650
Suzuki drz 400
Υπάρχει μήπως κάποιος συμφορουμίτης από Αθήνα που έχει και θα ήθελε να μου δανείσει ένα gs911 για έλεγχο μοτο εκτός Αττικής? Θα το χρειαστώ από 5 έως 8/3. Ευχαριστώ.
Έλα όποτε θέλεις από το μαγαζί να το δούμε Παντελή
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Λογικα αν το βαλεις πανω σε μηχανη θα πρεπει να κανεις ρετζιστρεισον το 1 s/n απο τα 5 που σου δινει το 911.

Αν ειναι ετσι οπως τα λεω , πολυ δυσκολα καποιος θα χαλασει ενα κωδικο για ελεγχο μοτο.
Μπορείς να βάλεις όσες μηχανές bnw θέλεις χωρίς να σου ζητήσει τίποτα.
Εάν όμως θελήσεις να ελέγξεις πιο "βαθιά" τη μηχανή (σε ορισμένους ελέγχους συστημάτων) τότε ναι, στο ζητάει!
Και νομίζω ότι "περνάει" δέκα s/n και όχι πέντε, νομίζω!!!
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Λογικα αν το βαλεις πανω σε μηχανη θα πρεπει να κανεις ρετζιστρεισον το 1 s/n απο τα 5 που σου δινει το 911.

Αν ειναι ετσι οπως τα λεω , πολυ δυσκολα καποιος θα χαλασει ενα κωδικο για ελεγχο μοτο.
Κώστα, δεν χρειάζεται ρεtζιστρέισιον για να δεις απλά τι παίζει και να μηδενίσεις σφάλματα, μόνο αν θες να επέμβεις
σε κάτι ή να κάνεις κάποιες ρυθμίσεις κλπ... τότε θέλει να δώσεις μια θέση VIN από τις 10 που έχει η απλή έκδοση (enthusiast)
γιατί η πιο ακριβή (professional) είναι Unlimited.

Παντελή #Stavrouliasp τα 'παμε και από κοντά... αν είναι για την επόμενη εβδομάδα μπορώ να σου το δώσω.
 
Top Bottom