Δείξε την βόλτα σου

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Φαίνεσαι λίγο παραπάνω σκυμμένος στο βιδεο ή είναι η ιδέα μου?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Φαίνεσαι λίγο παραπάνω σκυμμένος στο βιδεο ή είναι η ιδέα μου?
Ακομα το ψαχνω... Ηταν η πρωτη μερα που εβαλα αποστατες τιμονιου+ 2cm. Ειδα μεγαλη διαφορα σε σχεση με πριν, που καθομουν σαν ουρακοτανγκος!! Περιμενω μαρσπιεδες -2cm και πιστευω θα εχω βρει την ιδανικη θεση. Ειμαι κ 1.87.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ακομα το ψαχνω... Ηταν η πρωτη μερα που εβαλα αποστατες τιμονιου+ 2cm. Ειδα μεγαλη διαφορα σε σχεση με πριν, που καθομουν σαν ουρακοτανγκος!! Περιμενω μαρσπιεδες -2cm και πιστευω θα εχω βρει την ιδανικη θεση. Ειμαι κ 1.87.
Νομιζω ότι βγαινουν και πιο ψηλοί αποστάτες.
Ρυθμισες και το τιμονι σε ποιο ψηλή θέση?
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Νομιζω ότι βγαινουν και πιο ψηλοί αποστάτες.
Ρυθμισες και το τιμονι σε ποιο ψηλή θέση?
Βγαινουν, αλλα δεν θελω να το παρακανω, γιατι στην ασφαλτο δεν μου αρεσει το ψηλο... Θα δω πως θα παει.... Τα ρυθμισα καπως οπως θεωρουσα πιο σωστο αλλα δεν ειμαι κ σιγουρος οτι τα εκανα σωστα. Παντως με βολεψε καλυτερα.
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Ωρε που πάτε...?:wht:
Και εγω αυτο ελεγα, που παω... Αλλα ημασταν δυο οποτε ειχα μια ασφαλεια και ακολουθουσα... Δεν το πιστευα οτι με την μπετονιερα θα εβγαιναν τετοια κομματια.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και εγω αυτο ελεγα, που παω... Αλλα ημασταν δυο οποτε ειχα μια ασφαλεια και ακολουθουσα... Δεν το πιστευα οτι με την μπετονιερα θα εβγαιναν τετοια κομματια.
Αν μπορεί ο αναβάτης ...τα υπόλοιπα είναι για αυτούς που δεν ξέρουν.
Συνέχισε....το μηχανάκι είναι σίγουρα ικανό και εσύ φαίνεται το ίδιο
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
1η εντουροβολτα ever!!!

Φίλε Τάσο τα μισά βίντεο σου μαζί με αυτό μου τα κόβει το resricted mode του εταιρικού λαπτοπ... το αναφέρω γτ τα παρακολουθώ ανελλιπώς. Μπορεί να έχουν και άλλοι το ίδιο θέμα. Νομίζω αξίζει να δεις αν διορθώνεται κάπως εύκολα.

Για τα καβαλέτα εγώ έχω βάλει +30mm της SW Motech και βολεύουν πολύ στο όρθιο αλλά καθιστός μπορεί να μην είναι άνετες οι γωνίες τους ώμους.
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Φίλε Τάσο τα μισά βίντεο σου μαζί με αυτό μου τα κόβει το resricted mode του εταιρικού λαπτοπ... το αναφέρω γτ τα παρακολουθώ ανελλιπώς. Μπορεί να έχουν και άλλοι το ίδιο θέμα. Νομίζω αξίζει να δεις αν διορθώνεται κάπως εύκολα.

Για τα καβαλέτα εγώ έχω βάλει +30mm της SW Motech και βολεύουν πολύ στο όρθιο αλλά καθιστός μπορεί να μην είναι άνετες οι γωνίες τους ώμους.
Αν σου πω οτι δεν εχω ιδεα για το restricted. Δεν εχω ιδεα πως διορθωνεται, θα το γουγλαρω!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εξαιρετική επιλογή Σπύρο, να το χαρείς!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Top Bottom