Δείξε την βόλτα σου

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Είσαστε ωραίοι
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Η χθεσινή μας βολτίτσα :
Ο εκπονούμενος χάρτης επι του θεάτρου των επιχειρήσεων καταδεικνύει σαφώς και πέραν πάσης αμφιβολίας ότι η προέλασης των τμημάτων θα ακολουθούσε την διαδρομήν από Αφίδνες. Διατι παρεκκλίνατε της οριζόμενης από το επιτελείο διαδρομής και ακολουθήσατε την διαδρομήν από κάζα? Τι εφοβείσθε? Υπήρχαν πληροφορίες δια πιθανή διαρροήν του εγγράφου της κινήσεως των τμημάτων εκ του 2ου γραφείου και πιθανή προσβολήν της διαδρομής από δυνάμεις αντιδικυκλιστών?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Ο εκπονούμενος χάρτης επι του θεάτρου των επιχειρήσεων καταδεικνύει σαφώς και πέραν πάσης αμφιβολίας ότι η προέλασης των τμημάτων θα ακολουθούσε την διαδρομήν από Αφίδνες. Διατι παρεκκλίνατε της οριζόμενης από το επιτελείο διαδρομής και ακολουθήσατε την διαδρομήν από κάζα? Τι εφοβείσθε? Υπήρχαν πληροφορίες δια πιθανή διαρροήν του εγγράφου της κινήσεως των τμημάτων εκ του 2ου γραφείου και πιθανή προσβολήν της διαδρομής από δυνάμεις αντιδικυκλιστών?
Ποίες Αφίδνες συνγέροντα?
Το δισκίο του φίλου Αλ τόπιες η μπά? :ha
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ποίες Αφίδνες συνγέροντα?
Το δισκίο του φίλου Αλ τόπιες η μπά? :ha
Το κατατεθειμένο ίχνος της διαδρομής επι του εμφανιζομένου χάρτου μεταξύ του 11ου και 17ου δευτερολέπτου του ως άνω βίντεο ποια ακριβώς διαδρομή υποδεικνύει ως επιβαλλόμενη δια την κίνηση των τμημάτων, Ω σεβάσμιε γέροντα?
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Το κατατεθειμένο ίχνος της διαδρομής επι του εμφανιζομένου χάρτου μεταξύ του 11ου και 17ου δευτερολέπτου του ως άνω βίντεο ποια ακριβώς διαδρομή υποδεικνύει ως επιβαλλόμενη δια την κίνηση των τμημάτων, Ω σεβάσμιε γέροντα?
Την του αρχικού Σχεδίου πλην όμως με δγή πεδίου μάχης κατόπιν επικοινωνιών με Λεωνίδα εκ Πλαταιών επέβαλλαν την αλλαγή δρομολογίου για την λήψη επαφής μετά των φιλίων τμημάτων.

Δι΄αυτόν τον λόγο και το ερώτημα περί δισκίου Αλ αφού ενημερώθηκε θέμα <<Συμβαίνει τώρα>> κλπ.
Τα ανωτέρω έλαβαν χώρα πέραν του ότι δεν κοινοποιούμε τα Σχέδιά μας στον εχθρό αλλά πάντα εμφανίζουμε για λόγους παραπλάνησης άλλα αντ' άλλα της Παρασκευής το μίλκο, σύμφωνα με τας επιθυμίας του εργαλείου του διαόλου που λέγεται γούγλυς έρθ !:p:ha
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πολλές βολτες κάνω τώρα τελευταία....
Γαμάτος, πολύ μου άρεσε το βίντεο!
Κατέβα στο τρόφυ αν μπορείς.
 

panths

Μέλος
Περιοχή
Θεσ/νικη
Όνομα
Παντελής
Μοτό
Aprilia tuareg 660
Γαμάτος, πολύ μου άρεσε το βίντεο!
Κατέβα στο τρόφυ αν μπορείς.
Xαίρομαι που σου άρεσε έβαλά πολύ κοπο και ας μην φαίνεται (μου βγήκε κάπως μεγάλο βέβαια)
Ακριβώς εκείνες τις μέρες θα είμαι Ιταλια δυστυχώς.Και το θέλω σαν τρελός να κάνω μια τέτοια εξόρμηση.Δεν θέλω να λέω μεγάλα λόγια αλλα στην επόμενη θα το προσπαθήσω....
 
Top Bottom