Δείξε την βόλτα σου

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Ετοιμο και το βιντεακι

και ενα ακομη δωρο
Αυτο το αστειακι που φερνουν καποιοι ΧR 250 και ΚΤΜ 450 για εντουρο στο βουνο πρεπει να τελειωσει...σαν δεν ντρεπονται λιγο...αλλα σε εχω στο βιντεο ΚΟL που ησουν 5' μεσα στο νεροφαγωμα....απλως ειμαι υπερανω και δεν το ποσταρω :D:D:D
 

KOL

Μέλος
Περιοχή
Στου πουταμ'
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
XRV+XR
Αυτο το αστειακι που φερνουν καποιοι ΧR 250 και ΚΤΜ 450 για εντουρο στο βουνο πρεπει να τελειωσει...σαν δεν ντρεπονται λιγο...αλλα σε εχω στο βιντεο ΚΟL που ησουν 5' μεσα στο νεροφαγωμα....απλως ειμαι υπερανω και δεν το ποσταρω :D:D:D
Eσυ αρχιζεις να μαζευεις σιγα σιγα ντοκουμεντα που μπορουν να με καψουν :muted:
Οποτε θα πρεπει να τα εχω καλα μαζι σου :)
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Αυτο το αστειακι που φερνουν καποιοι ΧR 250 και ΚΤΜ 450 για εντουρο στο βουνο πρεπει να τελειωσει...σαν δεν ντρεπονται λιγο...αλλα σε εχω στο βιντεο ΚΟL που ησουν 5' μεσα στο νεροφαγωμα....απλως ειμαι υπερανω και δεν το ποσταρω :D:D:D

Κι όμως Ironbutt ,το έχει βάλει και ο Kol στο 2.37' ,έπεσε με τα μουτρα μεσα στο νεροφάγωμα :D :D :D και φυσικα οι συμβουλες ενός ΚΤΜακια σαν και σενα βοηθησαν :p :p :p .
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Κι όμως Ironbutt ,το έχει βάλει και ο Kol στο 2.37' ,έπεσε με τα μουτρα μεσα στο νεροφάγωμα :D :D :D και φυσικα οι συμβουλες ενός ΚΤΜακια σαν και σενα βοηθησαν :p :p :p .
το ειδα και εγω...αλλα να μην ξεχναει πως ειχα και εγω Gopro στο κεφαλι..και τα πεσιματα του δειχνουν πιο ωραια απο τα μακρια... :p:p:p
 

KOL

Μέλος
Περιοχή
Στου πουταμ'
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
XRV+XR
Να του πειτε του κυριου, οτι οταν καποιος πεφτει-κολλαει, πηγαινουμε εκει για να τον βοηθησουμε, και οχι για ενα ακομη αστειο στιγμιοτυπο με γ@μω$σταυριδι@ στο αρχειο μας.
Ευχαριστω. :friend:
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
το ειδα και εγω...αλλα να μην ξεχναει πως ειχα και εγω Gopro στο κεφαλι..και τα πεσιματα του δειχνουν πιο ωραια απο τα μακρια... :p:p:p
Βαλε κανενα βιντεακι μη μασας....:yew::p:p
 

Astakos

Μέλος
Περιοχή
Volos
Όνομα
Αντουαν
Μοτό
R1200GS
Χαλαρή βόλτα έως το καταφύγιο του Αγίου Γεωργίου Νηλείας Πηλίου.
Έτσι, για να ξεφεύγει λίγο το μυαλό....


Όρεξη να έχεις να βάζουμε κάθε εβδομάδα !!!



Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μια χαλαρή Κυριακάτικη βόλτα εως την Αγ.Παρασκευή...

 

korobilis7

Μέλος
Περιοχή
rentis
Όνομα
kostas
Μοτό
AFRICA TWIN XRV 750 rd07a
πηγαινοντας κονιτσα τον οκτωβρη του 2013
το περασμα ηταν κλειστο...εμεις μπηκαμε και το χαρηκαμε.
η ληψη ειναι με φωτο. μηχανη προσαρμοσμενη στο τιμονι.(για αυτο το τρεμουλο)
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
πηγαινοντας κονιτσα τον οκτωβρη του 2013
το περασμα ηταν κλειστο...εμεις μπηκαμε και το χαρηκαμε.
Ωραιος! :ok: Ειχα να περασω και γω χρονια την Καταρα αλλα περασα τον Ιουνη του 2014 πηγαινοντας στα Ζαγοροχωρια, για οποιον εχει χρονο αξιζει να αποφυγει την Εγνατια απο Παναγια και να φτασει Μετσοβο απο Καταρα, all time classic φοβερη διαδρομη! :cool:
 
Top Bottom