Δειξτε μας το ποδηλατο σας.....

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
ρε συ Γιαννο για 900 μετρα ουτε τρεξιμο δεν πιανει...ισως με κατακορυφο να κανεις κατι...:D

περαν της πλακας δοκιμασε 2-3 φορες να πεισεις τον εαυτο σου να ξεκινησει κ μετα θαδεις οτι θα παγαινει μοναχο του...απλα βρες σωστο καιρο κ διαδορμη.
Την αρχή την έκανα σήμερα! :D


Σεντ φρομ CBFone (ADV)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Σημερα 2η μερα απο τη βολτα στη Φυση κ στο βουνο,παραμενω κολλημενος εκει...:woot:αρνουμαι να γυρισω στα τσιμεντα.:stop::hungover:Γιαυτο βουτηξα το ποδηλατακι και βουρ...γεια σου Πατρα:mooning: Πεταχτηκα μια βολτα στο παντα ομορφο Δασος της Στροφυλιάς και στον προστατευομενο βιοτοπο.Το σημειο εξαιρετικο και ηταν οτι επρεπε για να παραμεινω στη Φυση...:happy:



Καναμε και την προπονησουλα μας,γουσταραμε και προορισμο:inlove:


Και μια Πανοραμικη σε μεγαλη αναλυση να παρετε λιγο ματι...:Watching:το Δασος ειναι υπεροχο,ο καιρος πολυ ωραιος σημερα!!!και ειδα και πολλα προστατευομενα πουλια εκει κατω...next time με το zoom φακο:happy:
[/IMG]
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
καθημερινος εργατης,συντροφος πιστος 3 χρονια τωρα,παλιο σασι 20ετιας κ βαλε.γυναικειο πλαισιο,μικρο για μενα αλλα το φερα κοντα στα ζυγια μου.
στοιχειωνε ενα χαγιατι στο χωριο,του δωσα ξανα ζωη το 2014 οταν χρειαστηκα κατι απλο να κανει τα κοντινα κ να μην δινει στοχο για κλεψια.
να μην βγαζω τ'αλλα,τα ακριβα..
να το παραταω οπως κ οπου λαχει...του βαλα λαστιχα,σελα το ρυθμισα,φρενα,λασπωτηρες κουδουνι φωτα κλειδαρια,πεταλια,βαση για τον φρεντο...:p κ topcase αερος-αερος...:D
καθημερινα,φουρνος,γυμναστηριο,θαλασσα...~8χιλ βρεξει χιονισει!
αν δεν το ειχα ισως να εκανα λιγοτερο ποδηλατο,να εσπαγα το αμαξι στα χαντακια της Λουτσας κ να καιγα χωρις λογο βενζινα...αληθεια ποση απλοτητα μαζεμενη σε 2 τροχους...
να σαι καλα ρε φιλε Bordy (απο το μπορδελο,ετσι το λεω...).

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πηραμε τα βουνα και σημερα...niceee :happy:
Aνω Καστριτσι και η ζωη τραβά τη ανηφορα...με ποδηλατακι φυσικα :guitar:

Φωτό με το κοντέρ δεν βλέπω...:waiting:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Σουβλάκι ή καλαμακι...το αιώνιο ερωτημα :cns: για σημερα διαλεξαμε Καλαμάκι,πηραμε το ποδηλατακι και φυγαααμε!:trt:
Ωραια λιακαδα,Χειμωνιατικες θερμοκρασιες και κερασακι στην διαδρομη ο κοντρα δυνατος ανεμος στην επιστροφη...:bxr:...αλλά δε μασαμε,γουσταρουμε!:sn::prft:




 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
ΞΥΛΟ σημερα!!!:bxr:...Πηρα τη διαδρομη απο Πατρα για Καλαβρυτα μεσω Χαλανδριτσας...Προορισμος το ομορφο χωριουδακι Καταρρακτης!Ανηφορα,κρυο(8°C)και πεταλι φουλ...:trt:...αλλά ειπαμε...μαζόχα:yup: γουσταραμε...το ποδηλατακι μου κι εγω στις ομορφιες του Τοπου μας!:yes:





Και μια ωραια πανοραμικη!!!:pht2;
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κατι ο καιρος που μαμηθηκε στις βροχες και στα χιονια,κατι το ΠΟΛΥ κρυο φτασαμε αισιως στο Φλεβαρη...και κανουμε σεφτέ στις βολτες της Χρονιας! Και μαλιστα με 18°C που δειχνουν προς Αλκυονιδες μερες ητανε ωραια γουστα σημερα... :trt:
Καλη Ποδηλατικη Χρονια σε ολους τους φιλους που γουσταρουμε ποδηλατακι!:friendship:



 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Κατι ο καιρος που μαμηθηκε στις βροχες και στα χιονια,κατι το ΠΟΛΥ κρυο φτασαμε αισιως στο Φλεβαρη...και κανουμε σεφτέ στις βολτες της Χρονιας! Και μαλιστα με 18°C που δειχνουν προς Αλκυονιδες μερες ητανε ωραια γουστα σημερα... :trt:
Καλη Ποδηλατικη Χρονια σε ολους τους φιλους που γουσταρουμε ποδηλατακι!:friendship:



Ελα ρε!!!Πρωτη φορα βλεπω τη "φατσα" σου.
Ειχα αρχισει να πιστευω οτι ηταν αυτη στο avatar.:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ελα ρε!!!Πρωτη φορα βλεπω τη "φατσα" σου.
Ειχα αρχισει να πιστευω οτι ηταν αυτη στο avatar.:p
Δημητρη μου...ασε...Ναι αυτη ειναι η δικη μου στο αβαταρ...αυτος που βλεπεις του ειχα δωσει το κινητο να με βγαλει κ εβγαλε τη φατσα του...και τον ρωτησα "βγαινω μαστορα" και μου ελεγε λιγο χαμογελο τωρα...γιατι μετα εννουσε ψαξε να με βρεις...:ha:ha
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
επαναπροσδιορισμος σχεσης μετα απο την χειμερινη απραξια...68χιλ κ τα πρωτα ''χαδια'' ειναι γεγονος...:p


 
Top Bottom