Δειξτε μας το ποδηλατο σας.....

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Λοιπον. Ζηλεψα. Θα ξεκινησω κι εγω προπονησεις για το ADVtrOFFy με το αγωνιστικο. :cool:
Φωτογραφιες προσεχως.
Στοχος επετευχθη!Επι σοβαρου...αν μεσα απο τις φωτο και τις βολτες,αρχιζουμε ενας ενας να καβαλαμε στα ποδηλατακια και να...πλουτιζουμε λιγο πιο πολυ ως ανθρωποι...τοτε μονο να χαμογελαω θελω :)
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Στοχος επετευχθη!Επι σοβαρου...αν μεσα απο τις φωτο και τις βολτες,αρχιζουμε ενας ενας να καβαλαμε στα ποδηλατακια και να...πλουτιζουμε λιγο πιο πολυ ως ανθρωποι...τοτε μονο να χαμογελαω θελω :)
Εγώ πάντως το κουδούνι (που είχα αγοράσει 5-10 σελίδες πριν) το βίδωσα χθες στο τιμόνι. Σε καμιά 10ριά σελίδες μπορεί να έχω φουσκώσει και τα λάστιχα (είναι ξεφούσκωτα από πρόπερσι το Πάσχα)... :p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εγώ πάντως το κουδούνι (που είχα αγοράσει 5-10 σελίδες πριν) το βίδωσα χθες στο τιμόνι. Σε καμιά 10ριά σελίδες μπορεί να έχω φουσκώσει και τα λάστιχα (είναι ξεφούσκωτα από πρόπερσι το Πάσχα)... :p
Δε λεω...εχεις μια βελτιωση...αργηηηηηηηηη μεν αλλά παμε καλα...:D:p
 
Reactions: yns

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ανοιξιατικη βολτα σημερα...και τη συνδιασαμε με τον φιλαρακο μου τον Cube με αναβασουλα ωραια...:trt:στην εξοχή!
Με φόντο τον Ερυμανθο

ανεβηκαμε Καταράκτη Αχαϊας!


Σούπερ μερα και σημερα,Ανοιξη μυριζε παντου...


καναμε και την προπονησουλα μας...μια χαρα!


Πάμε γι'αλλα:like:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ανοιξιατικη βολτα σημερα...και τη συνδιασαμε με τον φιλαρακο μου τον Cube με αναβασουλα ωραια...:trt:στην εξοχή!
Με φόντο τον Ερυμανθο

ανεβηκαμε Καταράκτη Αχαϊας!


Σούπερ μερα και σημερα,Ανοιξη μυριζε παντου...


καναμε και την προπονησουλα μας...μια χαρα!


Πάμε γι'αλλα:like:
Στο trOFFy με τι θα ερθεις? :rolleyes:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ανοιξιατικη βολτα σημερα...και τη συνδιασαμε με τον φιλαρακο μου τον Cube με αναβασουλα ωραια...:trt:στην εξοχή!
Με φόντο τον Ερυμανθο

ανεβηκαμε Καταράκτη Αχαϊας!


Σούπερ μερα και σημερα,Ανοιξη μυριζε παντου...


καναμε και την προπονησουλα μας...μια χαρα!


Πάμε γι'αλλα:like:
ρε Κώστα πραγματικά ρε φίλε βαρεθήκαμε να βλέπουμε το ποδήλατο σου !!:p Τι χλμ τραβάς ρε άνθρωπε ??:ptl:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
ρε Κώστα πραγματικά ρε φίλε βαρεθήκαμε να βλέπουμε το ποδήλατο σου !!:p Τι χλμ τραβάς ρε άνθρωπε ??:ptl:
Ωραια χιλιομετρα φιλε...το τερπνόν μετά του ωφελίμου.Με το ποδηλατακι εχεις την προσωπικη επαφη της μοτοσυκλετας αλλά και λογω μικροτερης ταχυτητας εχεις ακομα πιο πολυ επαφη με τα γυρω ομορφα...ειδικα σε επαρχιακες βολτες ξελαμπικαρεις με τετοιες βολτες!Εσυ και το ποδηλατακι...ωραια σχεση!:inlove:Για να μην πω για το μονοσελο που δεν παιρνεις και τη γυναικα μαζι...ανεκτιμητο!:p
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ωραια χιλιομετρα φιλε...το τερπνόν μετά του ωφελίμου.Με το ποδηλατακι εχεις την προσωπικη επαφη της μοτοσυκλετας αλλά και λογω μικροτερης ταχυτητας εχεις ακομα πιο πολυ επαφη με τα γυρω ομορφα...ειδικα σε επαρχιακες βολτες ξελαμπικαρεις με τετοιες βολτες!Εσυ και το ποδηλατακι...ωραια σχεση!:inlove:Για να μην πω για το μονοσελο που δεν παιρνεις και τη γυναικα μαζι...ανεκτιμητο!:p
:l2: ωραίος
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Σημερα το μενού ειχε...Μαύρη Μύτη...απολαυση θαλασσίτσα και επαρχιακα χρωματα...ποδηλατακι και ηρεμια!:):inlove:
Μια φωτο για το φιλο μου το Γιωργη...με τα μπουμπουγερί που γουσταρει:D:fun

Σιγα σιγα λιωνει και το χιονακι στο Παναχαικο απεναντι...

Καναμε και τις ανηφοριες μας...

Ερυμανθος κραταει ακομα χιονι πιο πολυ...


παμε γι'αλλα...σουπερ και σημερα :trt:
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Μετα απο πολυ καιρο ξανα στο Σεϊχ σου .
Προπονηση χαλαρα αλλα το κλιμα δεν επετρεπε μακρυνες φωτο.
Ελπιζω να το καθιερωσω τουλαχιστον 2-3 φορες την εβδομαδα.
https://postimage.org/

https://postimage.org/
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Κωστακη εχεις μελλον στο πεταλι...!!:friendship:

(μυστικο...αντηλιακο βαζουμε ελαχιστο στην μυτη κ πουθενα αλλου για να μην εμποδιζουμε το σωμα να αναπνεει...δλδ σε λιγο καιρο θα εχεις ''μανικια'' σε χερια-ποδια...:secret:)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μπηκε η Ανοιξη για τα καλα και μερες σαν τη σημερινη δεν χανονται....:sn:
:trt:ποδηλατακι και παμε.Σημερα ειχε μικτη διαδρομη...καναμε και τις ανηφοριτσες μας...Πετροχώρι Αχαϊας...ομορφιες εκει πανω στα χωρια!:inlove:





...προχωραμε :prft:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ντουβάρι σημερα!!!:hungover::hungover::hungover: Ανάβαση Ομπλού!!!Για πολληηηηηηη ανηφορα λεμε!Εκει που ελεγα τελειωνει...εκει ανηφοριζε πιο πολυ...κι αντε παλι...και ανεβα και ανεβα και...δεν τελειωνε με τιποτα!!!:geek::geek::geek: Η θέα μάς αποζημιωνε αλλά τα ποδια τουμπανο!!!:trt: Ιδρωτας....:plqtr:




Εμπειρια σοβαρη...πάμε γι'αλλα...θα ξαναρθω εδω και θα ξαναρθω και θα ξαναρθω...στο τελος εγω θα κερδισω!:D;)
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ντουβάρι σημερα!!!:hungover::hungover::hungover: Ανάβαση Ομπλού!!!Για πολληηηηηηη ανηφορα λεμε!Εκει που ελεγα τελειωνει...εκει ανηφοριζε πιο πολυ...κι αντε παλι...και ανεβα και ανεβα και...δεν τελειωνε με τιποτα!!!:geek::geek::geek: Η θέα μάς αποζημιωνε αλλά τα ποδια τουμπανο!!!:trt: Ιδρωτας....:plqtr:




Εμπειρια σοβαρη...πάμε γι'αλλα...θα ξαναρθω εδω και θα ξαναρθω και θα ξαναρθω...στο τελος εγω θα κερδισω!:D;)
για ποια ανηφορα μιλας ρε ψευτρονι ????????
εγω κατηφορα βλεπω....και το μπισικλετ την ιδια κατευθυνση βλεπει.....:p:p:p

:friend:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
για ποια ανηφορα μιλας ρε ψευτρονι ????????
εγω κατηφορα βλεπω....και το μπισικλετ την ιδια κατευθυνση βλεπει.....:p:p:p

:friend:
Ετσι...διοτι ως γνωστον οτι ανεβαινει κατεβαινει...και δεν ισχυει μονο για το δρομο...αλλά και ηλικιακα :D:ha:ha
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ετσι...διοτι ως γνωστον οτι ανεβαινει κατεβαινει...και δεν ισχυει μονο για το δρομο...αλλά και ηλικιακα :D:ha:ha
την κυριακη τερματιζω στη πατρα...
κανονισε να εισαι εκει.....
να συναντηθουμε .....
να πιουμε και καμμια μπυριτσα μετα το οδοιπορικο...
στειλε το τηλ. σε πμ.....
το δικο μου και της κυρα-Αλεξανδρας παρτα απο το προφιλ...
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
την κυριακη τερματιζω στη πατρα...
κανονισε να εισαι εκει.....να συναντηθουμε .....
Tσου...:pδεν θα μπορεσουμε να βρεθουμε γιατι κι εγω μοτοβολταριζω την Κυριακη...:inlove:ομως επομενη φορα ή θα κανονιστει απο κοινου να τα πουμε φιλε :)
 
Top Bottom