Δειξτε μας το ποδηλατο σας.....

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Αντε να δουμε...κατι μπρεβετακια πολυ μου κλεινουνε ματι...:cool:
τα 200αρια τα χεις!σε 1 μηνα κ με 15-17 σωστες βολτο-προπονησεις θα πας για να κανεις κεφι!
των 300 κ 400 θελουν τροπο κ μελετη σωστη,των 600 ειναι για καμμενους,δεν αξιζει τοση ταλαιπωρια.
θυμαμαι το 2014 για το 300αρι Αγ.Στεφανο-Αταλαντη κ πισω το ειχα στησει/προετιμαστει τοσο καλα που τερματισα μεσα στους 50 πρωτους απο 200 συμμετοχες κ με χρονο 14,45 ωρες τα 327χιλιομετρα χωρις ιδιαιτερο αγχος.
αν μαλιστα δεν ειχαμε χασομερησει με φιλο που σουρωσε απο την κοπωση θα ειμασταν 30 λεπτα κατω κ μεσα στην 20αδα.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
61 εκαμα κ γω σημερον μεχρι το Κατω Σουλι κ πισω...αντε να ξαναβρουμε το τεμπο μας...
αλλα τοσα σημερα στην ιδια διαδρομη,προσθεσαμε μερικες εντασεις σαφως κ ολα δειχνουν οτι η ανακτηση φορμας ειναι σχετικα κοντα...
 

alamanos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
F800GS
@alamanos βλέπω και ίδιο μοτοσακο...για πες καμμία κουβέντα για τη βάση μεταφοράς ποδηλάτου... Ενδιαφέρον...
Πατέντα είναι. Αν σε ενδιαφέρει ΘΑ σου στείλω φώτο. Από Δευτέρα όμως γιατί είμαι εκτός.

Στάλθηκε από το SM-G388F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Kαλες πεταλιες να εχεις και με αυτο......και για να γινει αυτο θα πρεπει να αλλαξεις αμεσως τα απαραδεκτα πεταλια:D
 
Top Bottom