Δειξτε μας το ποδηλατο σας.....

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Τα τακούνια στο πέλμα πρέπει να βλέπουν μπροστά στο συγκεκριμένο μοντέλο, το V που σχηματίζει, αλλά θα το δεις με το σήματακι σε μια από τις δύο πλευρές του ελαστικού σου!!


Στάλθηκε από το COL-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τελικά έχεις δίκιο φίλος ,ανάποδα το έβαλα
,θα παίξει αλλαγή ,θενκς


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Τα συγκεκριμένα continental είναι λάστιχο πολύ μπαλονε σε σχέση με το maxxis ,και πρόσεχε αν πας σε έδαφος τύπου νταμάρι ,πέτρα φυτευτεί και τέτοια...δεν κάνουν θα τα πάρεις στο χέρι.Τα αγοράσα ευτυχώς μεταχειρισμένα και τα έβγαλα στην δεύτερη βόλτα.

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Όντως αρκετά μπαλονε! 2.3 φάρδος και είναι αισθητά πιο φαρδιά από τα maxxis που είναι 2.35
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Καλημέρα χρόνια πολλά σε όλους με υγεία.



Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αντώνη που είναι αυτός ο ποδηλατόδρομος?
Καλησπέρα και χρόνια πολλά Κώστα.
Είναι στους Αγίους Αναργύρους. Είναι μια διαδρομή που ακολουθεί τις γραμμές του τρένου από τα σύνορα με Ίλιον μέχρι το στρατόπεδο πριν τις τρεις γέφυρες. Υποτίθεται ότι θα συνέχιζε από εκεί και θα έφτανε μέχρι το κέντρο, αλλά δεν ξέρω τι έγινε τελικά.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Καλησπέρα και χρόνια πολλά Κώστα.
Είναι στους Αγίους Αναργύρους. Είναι μια διαδρομή που ακολουθεί τις γραμμές του τρένου από τα σύνορα με Ίλιον μέχρι το στρατόπεδο πριν τις τρεις γέφυρες. Υποτίθεται ότι θα συνέχιζε από εκεί και θα έφτανε μέχρι το κέντρο, αλλά δεν ξέρω τι έγινε τελικά.
Ευχαριστώ Αντώνη για τις πληροφορίες.
Έχω γυρίσει στο παρελθόν πεταλάροντας σπίτι στην Αν. Γλυφάδα από το πάρκο Τρίτση και δεν ήξερα την ύπαρξη του ποδηλατόδρομου.

Εύχομαι να τον συνεχίσουν. Κάτι είχα ακούσει για την συνέχεια εκείνου στο Γκάζι-Νιαρχου που η συνέχειά του θα ανεβαίνει στα βόρεια προάστια. Και ξέρω πως γίνονται εργασίες αλλά ξέρεις τώρα πως είναι αυτά τα πράματα στην Ελλάδα.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Έχουμε λιώσει στο Mtb έχουμε χάσει και 2 κιλά!

Προσπάθεια trial με Mtb
Και βοήθεια σε γιό φίλου να ανέβει το ανηφορικό


Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Το πεύκο εσύ το έκοψες;; Εμπόδιζε τη φωτογραφία;;:woot:
Τι σου φταίει το παιδί ρε τρελέ;;
Τα θέλει ο κ... Λος του πατέρα του! :)
Ο γιος του Μαρίνου είναι!
 

YANNIS EFTHIMIOU

Μέλος
Όνομα
YANNIS
Μοτό
Suzuki VStrom 800 DE
άμα Μάθετε για κανα 29ρι large ή xl mountain bike στείλτε κανα pm..το ηλεκτρικό που έψαχνα δεν το φτάνω οικονομικά τελικά όποτε θα καταπεσω σε αρκετά φτηνότερη λύση..
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
άμα Μάθετε για κανα 29ρι large ή xl mountain bike στείλτε κανα pm..το ηλεκτρικό που έψαχνα δεν το φτάνω οικονομικά τελικά όποτε θα καταπεσω σε αρκετά φτηνότερη λύση..
Εάν ψάξεις στο car θα βρεις ότι θέλεις. Παίζουν φοβερές ευκαιρίες.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
άμα Μάθετε για κανα 29ρι large ή xl mountain bike στείλτε κανα pm..το ηλεκτρικό που έψαχνα δεν το φτάνω οικονομικά τελικά όποτε θα καταπεσω σε αρκετά φτηνότερη λύση..
Ότι μάθω Η δω, θα ενημερώσω!
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Αν έχεις φσσεμπουκι γράψου σε διάφορες ποδηλατικές αγγελίες..enduro mtb bike έχει τα πάντα

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Μετά από 2 μέρες με πολλα κμ κούρσα είπα σήμερα να χαλαρώσω με Μτβ στο Υμηττό, τέλειο το βουνό και είδα και πολλά εντούρο.


Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ωραίος καιρός για βόλτα σήμερα. Αλλά αυτό το συναπάντημα με τα αυτοκίνητα στο δρόμο μπροστά στο Τατόι όπου πάνε τάπα πολύ το φοβάμαι κάθε φορά ρπστμ


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Ωραίος καιρός για βόλτα σήμερα. Αλλά αυτό το συναπάντημα με τα αυτοκίνητα στο δρόμο μπροστά στο Τατόι όπου πάνε τάπα πολύ το φοβάμαι κάθε φορά ρπστμ


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τα μάτια μας δεκατέσσερα.
Κι εγώ πολύ φοβάμαι.
Ειδικά αυτους με τα κινητά
 
Top Bottom