Δειξτε μας το ποδηλατο σας.....

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Σε αυτο το κομματι δεν εχει καμια κλιση ιδιαιτερη... Ειχα λίγη παραπανω φόρα , απο οτι χρειαζοτανε και μπηκα άτσαλα στην εξοδο... Δεν γλίστραγε, μια χαρα ητανε...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Έχω και καλύτερο... Εδω πραγματικα γλυτώσαμε... Και εγω κ το ποδηλατο...

Είστε εντελώς μουρλοί...:wacky::eek:o_O:dstpc:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Έχω και καλύτερο... Εδω πραγματικα γλυτώσαμε... Και εγω κ το ποδηλατο...

Μια μανία με τα βράχια διακρίνω!!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ακριβώς ίδια προπόνηση με το συμβατικό, αερόβια, ακραία, καύση λίπους.
Ίδιες θερμίδες,
1.40 λεπτα προπόνηση
Διπλάσια χλμ.
20χλμ ξύλο και πουθενά με τα πόδια.
Συγκλονιστικό
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ακριβώς ίδια προπόνηση με το συμβατικό, αερόβια, ακραία, καύση λίπους.
Ίδιες θερμίδες,
1.40 λεπτα προπόνηση
Διπλάσια χλμ.
20χλμ ξύλο και πουθενά με τα πόδια.
Συγκλονιστικό
Με λίγα λόγια .....ποδήλατο για φλαφερς.
Χαλασες και εσύ....κριμα
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Καλοφάγωτο το νεο ελαστικό!!
Μπροστα τι φορας;
Μπροστά φοράω continental DER Baron 2.4 που είναι λαστιχαρα αλλά δυστυχώς καταργήθηκε :mad:

Για πολλά χρόνια, από το 2014 έβαζα πίσω ή high roller 1 και 2, μετά minion dhr 1 και 2 Αλλα τον τελευταίο καιρό δοκιμάζω πιο all around ελαστικά και δεν γυρνάω με τίποτα πίσω, γιατί κερδίζω πολυ σε πετάλι χωρίς να υστερώ πολύ στα κατεβάσματα.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Με λίγα λόγια .....ποδήλατο για φλαφερς.
Χαλασες και εσύ....κριμα
Καλά σε έχω για 200 μέτρα!
Και σε αγαπάω γιαυτό σου δίνω 200:)
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Μπροστά φοράω continental DER Baron 2.4 που είναι λαστιχαρα αλλά δυστυχώς καταργήθηκε :mad:

Για πολλά χρόνια, από το 2014 έβαζα πίσω ή high roller 1 και 2, μετά minion dhr 1 και 2 Αλλα τον τελευταίο καιρό δοκιμάζω πιο all around ελαστικά και δεν γυρνάω με τίποτα πίσω, γιατί κερδίζω πολυ σε πετάλι χωρίς να υστερώ πολύ στα κατεβάσματα.
Οκ. Ψαχνω και εγω σιγα πισω. Πιο πολυ για να εχω στο μυαλο μου μηπως βρω καμμία ευκαιρία.
Με τα assegai μπροστα και dhr2 πισω που ειχε απο το εργοστάσιο ειμαι πολυ ικανοποιημενος σε κράτημα, αλλα ψαχνω εναλλακτικές καθώς θελω να εχω προσωπική αποψη, δοκιμάζοντας .
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ευχάριστη έκπληξη!
Κατέβηκα σήμερα να κάνω λίγο προπονητήριο που είχα να το πιάσω απ' την αρχή του χρόνου. Πάω να ανοίξω την εφαρμογούλα της Tacx και βλέπω διαφορετικό μενού και εμφάνιση. Την αγόρασε η Garmin και πλέον έχει λειτουργίες σαν το Zwift με εικονικές διαδρομές, live άλλους χρήστες μέσα, κλπ. Μάλιστα τα ρεαλιστικά τοπία μου άρεσαν πολύ περισσότερο από αυτά που θυμάμαι στο Zwift, μου θύμισαν την Αυστρία και τα μέρη που είχα δει εκεί. Φυσικά μαζί με αυτά και όλα τα στατιστικά και παραμέτρους που κατέγραφε το πρόγραμμα και από πριν. Η ήδη πολύ καλή εφαρμογή της Tacx έγινε εξαιρετική. Και το καλύτερο; Για όσους κρατάνε στοιχεία στο Garmin Connect πλέον δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα. Μετά το τέλος της προπόνησης τα δεδομένα ανεβαίνουν αυτόματα στον λογαριασμό σου.
 
Top Bottom