Δειξτε μας το ποδηλατο σας.....

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μετα απο 1 Μηνα αποχη λογω τραυματισμου-ασχετο με το ποδηλατακι-και παλι σημερα στους δρομους...εξάρτηση λεμε...γουστα λεμε...ομορφιεεες!:)



..μου λειψε και η βολτα και η προπονηση και το ποδηλατακι!!!Να'μαστε καλα :inlove:
Ωραίο κρανκι . ...βγαίνει και σε ροζ??:banghead:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ωραίο κρανκι . ...βγαίνει και σε ροζ??:banghead:
Όχι μόνο στα χρώματα ασφαλείας κίτρινο/πορτοκαλί.Αν το θες τοσο πολύ σε ροζ όμως,παιρνει βαφή με το ειδικό χρώμα "durolack lelos"...:D
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
ασε ρε... τα σαπια...
με το τρενο πηγες κ μας γαζωνεις κανονικα...χα,χα:UH:

καλως επεστρεψες στο πεταλι φιλαρακι!!:friendship:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Κeep Cycling...και γουσταρουμε ;)
Καιρος συμμαχος και παμε να ξεδωσουμε λιγακι και σημερα



Σιγα το δυσκολο. 1.57 χλμ απο χθες!!!! :thumbsdown:
Αλλη φορα θα το μηδενιζεις και θα βγαζεις πριν φωτο με μια πρωινη εφημεριδα!! :laugh::D
Καλές βολτες Κωστα. ;)
 

xc-rider

panos funduro
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F650F "94


Διαδρομη Ελατοχωρι προς Φλαμπουρο (κορυφη Πιεριων) απο προχτες
Προτεινεται κ για μοτο :cool:

Στάλθηκε από το 8070 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.


Διαδρομη Ελατοχωρι προς Φλαμπουρο (κορυφη Πιεριων) απο προχτες
Προτεινεται κ για μοτο :cool:

Στάλθηκε από το 8070 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
:hailbig:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
πιασαμε τις ακρογιαλιες τις Αν.Αττικης...
Αρτεμιδα-Αγ.Νικολαος-Πρωτεας-Ματι-Ζουμπερη-Νεα Μακρη,εποχικη ηρεμια κ χαλαροτης...



 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Keep Ποδηλατing...και μια γύρα μεχρι τα ομορφα χωριουδακια του Αραξου...μαζεμα ελιάς εκει στα μερη και οι εικονες πανεμορφες...η ηρεμια χιλιοειπωμενη αλλά πανταχου παρουσα.Τις ανασες μας τις πηραμε και γουσταραμε...Ποδηλατακι μου :inlove:




 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Σημερα γουσταρα τη βολτα για 2 λογους...κατ'αρχας γιατι ως συνηθως μια βολτα στα βουνα ειναι ωραια γουστα και ειδικα με 2τροχο τη ζεις...Αφετερου διοτι ειχα βαλει ενα στοχο ακομα...να ανεβω ανηφορικες διαδρομες καλες...και σημερα καναμε την αρχη...ζόρια αλλά στο τελος της διαδρομης ενοιωθα μια χαζη χαρα που δεν εκανα πισω στις ανηφορες που εβλεπα οτι θα με καταπιουν...
Αρλα φούρλα Φωσταινα* λοιπον για σημερα...
*ισως το εχετε ακουσει αυτο το ΑρλαφουρλαΦωσταινα...Δυο χωρια της Αχαϊας η Αρλα και κάνεις κυκλικη στροφη(φουρλα) για να πας στο αλλο χωριο στη Φωσταινα :D

Ιδανικη μερα...δροσουλα μεν αλλά ομορφα μερη
]]
Η επομενη ασπρομαυρη...χαχαχαχαχ...ετσι τα εβλεπα οταν εφτασα σε εκεινο το σημειο...Το θηριο δεν με εφαγε.Μιλαμε για ΑΝΗΦΟΡΑΑΑΑΑΑ:eek::banghead::arghh:...Νικη Νο1 ο mAthosalas σημερα;)

Μολις φθασαμε θαλασσα μου φανηκαν ολα ισαδι...και σταση για ανασες κ καμμια τζουρα νερο:wacky:

Σπιτι παλι...ωραια χιλιομετρα,ισως τα δικα μου πιο δυσκολα ως σημερα με το ποδηλατακι...:happy:


Προχωραμε;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ρε συ Κώστα, αυτό που με παραξενεύει ΔΕΝ είναι οι 60άρες, 70άρες, 80άρες κτλ, είναι πού στο καλό βρίσκεις τον χρόνο και τις κάνεις τις βόλτες!! :D :D
Respect πάντως, εγώ έπιασα το Πάσχα του 2015 και έφτιαξα το ποδήλατο (ένα City που είχα στα Γιάννενα), το καθάρισα, το λάδωσα, έκανα μια 20άρα και το ξαναφύλαξα! :(
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Γιαννο,σχεδον τις περισσοτερες βολτες τις κανω πρωινα...οταν τα παιδια πανε σχολειο το εκμεταλλευομαι κ παω την περατζαδα μου,οσο μας κανει τα χατηρια και ο καιρος ... :happy:
Οσο για βολτα που λες,μια αποφαση ειναι.Ακομα κι αν βαριεμαι,λεω σηκω καβάλα και φυγε...και δεν το εχω μετανοιωσει ποτέ...ωραια φαση το ποδηλατακι.Και προπονησουλα και βολτα με 2τροχο που γουσταρουμε ;)
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Βλέποντάς σας σας θαυμάζω, να το ξέρετε! Το ιατρείο είναι 900 μέτρα από το σπίτι και χωρίς ανηφόρες και όλο λέω να το ξαναδοκιμάσω μπας και χάσω και κάνα γραμμάριο αλλά δεν το αποφασίζω...
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Βλέποντάς σας σας θαυμάζω, να το ξέρετε! Το ιατρείο είναι 900 μέτρα από το σπίτι και χωρίς ανηφόρες και όλο λέω να το ξαναδοκιμάσω μπας και χάσω και κάνα γραμμάριο αλλά δεν το αποφασίζω...
Do it...Χαριλαε...:cool:πριν φθασουμε σε εκεινη την ηλικια...do it! ;)
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Βλέποντάς σας σας θαυμάζω, να το ξέρετε! Το ιατρείο είναι 900 μέτρα από το σπίτι και χωρίς ανηφόρες και όλο λέω να το ξαναδοκιμάσω μπας και χάσω και κάνα γραμμάριο αλλά δεν το αποφασίζω...
ρε συ Γιαννο για 900 μετρα ουτε τρεξιμο δεν πιανει...ισως με κατακορυφο να κανεις κατι...:D

περαν της πλακας δοκιμασε 2-3 φορες να πεισεις τον εαυτο σου να ξεκινησει κ μετα θαδεις οτι θα παγαινει μοναχο του...απλα βρες σωστο καιρο κ διαδορμη.
 
Top Bottom