Δεν ανεβαίνουν οι φωτογραφίες

Desmorider

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Multistrada 1000 DS 2006
Καλησπέρα
κατάφερα και ανέβασα μια φωτο στο τεστ αλλά στη συνέχεια σε νέο post που δοκίμασα τίποτα
Ακολουθώ τις οδηγίες απο την ενότητα ,άνοιξα λογαριασμό στο imgur ,οι φωτο είναι jpeg αλλά είτε με αντιγραφή συνδέσμου είτε με drop files μου βγάζει το μήνυμα ,''κάτι δεν πήγε καλά προσπαθήστε ξανά η επικοινωνήστε . Εχω δοκιμάσει και από google drive αλλά τίποτα ,καμιά ιδέα τί κάνω λάθος ?

Ευχαριστώ
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλησπέρα
κατάφερα και ανέβασα μια φωτο στο τεστ αλλά στη συνέχεια σε νέο post που δοκίμασα τίποτα
Ακολουθώ τις οδηγίες απο την ενότητα ,άνοιξα λογαριασμό στο imgur ,οι φωτο είναι jpeg αλλά είτε με αντιγραφή συνδέσμου είτε με drop files μου βγάζει το μήνυμα ,''κάτι δεν πήγε καλά προσπαθήστε ξανά η επικοινωνήστε . Εχω δοκιμάσει και από google drive αλλά τίποτα ,καμιά ιδέα τί κάνω λάθος ?

Ευχαριστώ
Δεν είμαι σε υπολογιστή για να δω, αλλά μάλλον κανείς κάτι λάθος.
Δοκίμασες και από Tapatalk?
 

Desmorider

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Multistrada 1000 DS 2006
Δεν είμαι σε υπολογιστή για να δω, αλλά μάλλον κανείς κάτι λάθος.
Δοκίμασες και από Tapatalk?
Πιθανόν κάτι ειχε κολλήσει ,εμφανίστηκε ο γιός μου και μάλλον το βρήκαμε ,θα δοκιμάσω να ποστάρω ενα θέμα και βλέπουμε
Ευχαριστών
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλησπέρα
κατάφερα και ανέβασα μια φωτο στο τεστ αλλά στη συνέχεια σε νέο post που δοκίμασα τίποτα
Ακολουθώ τις οδηγίες απο την ενότητα ,άνοιξα λογαριασμό στο imgur ,οι φωτο είναι jpeg αλλά είτε με αντιγραφή συνδέσμου είτε με drop files μου βγάζει το μήνυμα ,''κάτι δεν πήγε καλά προσπαθήστε ξανά η επικοινωνήστε . Εχω δοκιμάσει και από google drive αλλά τίποτα ,καμιά ιδέα τί κάνω λάθος ?

Ευχαριστώ
Καλησπέρα!
Δοκίμασε και το παρακάτω.
Δεν χρειάζεται λογαριασμό απλά copy paste το λινκ για forum.
 
Top Bottom