Διάφορα για Africa Twin CRF1000L

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Δίνονται τα παρακάτω:

1. Πλαϊνές πλαστικές βαλίτσες ΟΕΜ Honda για CRF1000L (2016-2019) που τοποθετούνται στην μοτοσυκλέτα απευθείας, χωρίς να απαιτούνται πίσω κάγκελα, με κύριο πλεονέκτημα το χαμηλό βάρος και το συνολικά μικρότερο πλάτος της μοτοσυκλέτας σε σχέση με τις άλλες λύσεις.
Χωρητικότητα η δεξιά 30lt και η αριστερή 40lt. Κωδικός 08L72-MJP-G50. Σε άψογη λειτουργική κατάσταση. Τιμή 350,00 ευρώ.

  1. Αναδιπλούμενα μαρσπιέ της SW-Μotech Δυνατότητα αφαίρεσης επιφάνειας από καουτσούκ για off road χρήση και ρυθμιζόμενο ύψος σε δύο σημεία. Σε άριστη λειτουργική κατάσταση. Τιμή 65,00 ευρώ.
  2. KAOKO cruise control, σε άριστη κατάσταση. Τιμή 60,00 ευρώ.
  3. Εργοστασιακός συναγερμός OEM HONDA της Spyball με την βάση τοποθέτησής του στο Africa CRF1000. Κωδικός 08E50-EWN-800E. Πανεύκολη τοποθέτηση στην έτοιμη αναμονή της μοτοσυκλέτας, χωρίς παρεμβάσεις στην καλωδίωση. Πλήρης με την συσκευασία του και τα δύο τηλεχειριστήρια. Ταιριάζει και σε άλλα μοντέλα της Honda π.χ. VFR800 , με την προμήθεια μόνο της απαραίτητης βάσης.
Τιμή 110,00 ευρώ.



Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure
Καλησπέρα.. Ενδιαφέρομαι για το συναγερμό.. Απλά θα ήθελα να σε ρωτήσω κάποια πράγματα..
Ήσουν ευχαριστημένος από το συγκεκριμένο?? Εγώ για να σου πω την αλήθεια κοίταγα να βάλω τον Pandora, βέβαια δεν έχω ρωτήσει ακόμα αν κουμπώνει καρφί ή πειράζουν τη καλωδίωση.. Και δεν θα ήθελα να χαλάσω τη καλωδίωση της μηχανής..
Ο χοντα τι λειτουργίες έχει??
 

itsikis

Μέλος
Όνομα
Ισίδωρος
Μοτό
BETA evo 300 2t
YAMAHA tenere 700
Καλημέρα...

Με ενδιαφέρουν οι βαλίτσες...

Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας;

Ευχαριστώ Ισίδωρος
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Καλησπέρα.. Ενδιαφέρομαι για το συναγερμό.. Απλά θα ήθελα να σε ρωτήσω κάποια πράγματα..
Ήσουν ευχαριστημένος από το συγκεκριμένο?? Εγώ για να σου πω την αλήθεια κοίταγα να βάλω τον Pandora, βέβαια δεν έχω ρωτήσει ακόμα αν κουμπώνει καρφί ή πειράζουν τη καλωδίωση.. Και δεν θα ήθελα να χαλάσω τη καλωδίωση της μηχανής..
Ο χοντα τι λειτουργίες έχει??
Καλημέρα, ο συναγερμός έχει τις βασικές λειτουργίες.
Παρόλο που τον είχα πληρώσει πολύ ακριβά και με τα χρήματα που είχα δώσει θα μπορούσα να έχω βάλει κορυφαίους συναγερμούς από άποψη λειτουργειών, συνειδητά προτίμησα αυτόν.
Αξιοπιστία, εύκολη τοποθέτηση και σύνδεση - αποσύνδεση με μία φύσα σε 'έτοιμη αναμονή της μοτοσυκλέτας.
Έτσι και αλλιώς έχουμε πει και εδώ ότι όλα τα συστήματα παρακάμπτονται τελικά ;)

Είμαι πολύ ευχαριστημένος με την επιλογή μου. Κανένα πρόβλημα και επίσης φέρθηκε πολύ καλά στην μπαταρία της μοτοσυκλέτας.
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Καλημέρα...

Με ενδιαφέρουν οι βαλίτσες...

Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας;

Ευχαριστώ Ισίδωρος
Καλημέρα, έχει εκδηλώσει ενδιαφέρον και άλλος πριν από σένα.

Αν δεν, είσαι πρώτος επιλαχόν ;)
 

xigo

Μέλος
Όνομα
Μανος
Μοτό
1290SAS-NX650R-SRX
Αν δεν πωληθούν οι βαλίτσες, ενημέρωσε με σε παρακαλώ! :)
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Λογικα έχουν πωληθεί. Την Τετάρτη θα ξέρω σίγουρα που θα ανέβω Αθήνα να τις δώσω. Θα ενημερώσω και το ποστ. Αν δεν , είσαι ο επόμενος
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Λοιπόν...
Τα πράγματα που έχουν δοθεί και θα παραδοθούν, αν κάτι δεν αλλάξει, την Τετάρτη 27 που θα ανέβω Αθήνα είναι:
  • Οι βαλίτσες στον Vourk
  • Τα μαρσπιέ στον Padis
  • Ο συναγερμός εκτός φόρουμ
Οπότε μένει μόνο το cruise control της KAOKO.
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Τελικά διαθέσιμα ακόμα τα μαρσπιέ της SW-Μotech και το cruise control της KAOKO.
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Ανανέωση στην αγγελία και δώρο με το cruise control μια βάση για το πλαϊνό σταντ του Africa.


Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Διαθέσιμα μόνο το cruise control της KAOKO με την βάση για το πλαϊνό σταντ
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιάννο θέλω το ΚΑΟΚΟ, απλά να δω αν μου κάνει για το 990.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Γιαννο, με εχει βολεψει φοβερα το Kaoko στο δικο μου CRF σε μακρινα ταξιδια αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν μπαινει στο 990, θαλεγα να ρωτησεις στην Kaoko με email - απαντανε αμεσως.
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Γιάννη και εγώ πιστεύω ότι ίσως δεν θα μπαίνει στο ΚΤΜ.

Δίνουν διαφορετικούς κωδικούς ακόμα και για μοτοσυκλέτες της ίδιας εταιρίας. Μάλλον έχει να κάνει με το αντίβαρο του τιμονιού το οποίο αλλάζει με την τοποθέτηση του κιτ.

Αν το θες πάντως για δοκιμή μου λες ;)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιαννο, με εχει βολεψει φοβερα το Kaoko στο δικο μου CRF σε μακρινα ταξιδια αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν μπαινει στο 990, θαλεγα να ρωτησεις στην Kaoko με email - απαντανε αμεσως.
Γιώργο θα ρωτήσω αλλά θα δω και τα σπεκς του.
 
Τελευταία επεξεργασία:

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Η πώληση ολοκληρώθηκε, μπορεί να πάει στις διεκπεραιωμένες.
 
Top Bottom