Διδυμοι Πυργοι-Βυζαντινα Καστρα κ.α. Αρχαια κ ωραια...Κυριακη 6/10

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Σάββα εγω ακόμη δεν βλέπω τις φωτός απο το πι σι!
Ε να πάρει η ευχή, δεν ξέρω τι γίνεται, τις ξαναβάζω







































Όλο το αλμπουμ είναι ΕΔΩ
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Για να δοκιμάσω το ανέβασμα του φόρουμ μη μπας και γιατί πραγματικά πρώτη φορά μου συμβαίνει τέτοιο πράμα.
Δοκιμή λοιπόν : αποτέλεσμα = <<
Ουπς! Προέκυψε ένα πρόβλημα.
Ο συγκεκριμένος τύπος αρχείου δεν είναι αποδεκτός προς μεταφόρτωση.>>

:cry:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Σαββα φτιαξε ενα βιντεακι με τις φωτογραφιες!! :dstpc:
:roflmao::roflmao:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Ξέχασα...τι φωτογραφίες είναι αυτές ? Τρώνε τα δεδομένα ?
Βρε παιδιά είπαμε δεν έχουμε φωτογένεια εμείς εντάξει, παλιόγερος προσωπικά αλλά και τα νέα παιδιά ?
Τι συμβαίνει? Αλί αλί και τρις αλί...φωνάξτε αμέσως τον Αλή να με καρατομήσει...:he
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Εγώ τις βλέπω.
Είναι μόνο για συνομήλικους λοιπόν, άρα οι υπόλοιποι σύντροχοι όταν γράψει το κοντέρ -ήντα +++ θα τις δούνε και αυτοί. :fun
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Είναι μόνο για συνομήλικους λοιπόν, άρα οι υπόλοιποι σύντροχοι όταν γράψει το κοντέρ -ήντα +++ θα τις δούνε και αυτοί. :fun
Αα....ενταξει τωρα.....γι'αυτο δεν τις βλεπω....!!!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αα....ενταξει τωρα.....γι'αυτο δεν τις βλεπω....!!!!!!
Επρεπε να βαλεις εσυ πρωτος. Ειδες τι τραβαμε!!! :roflmao::roflmao:
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Ευχαριστώ όλους για τη βόλτα και κυρίως για την υπέροχη παρέα σας



Και εμείς χαρήκαμε την παρέα σου άντε και στην επόμενη !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Και εμείς χαρήκαμε την παρέα σου άντε και στην επόμενη !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ετοιμαζει...κ αλλες βολτες ο Πανος......μεινετε συντονισμενοι...!!!!
 

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750
Θα ήθελα μετά από απουσία σχεδόν ενός έτους (και παραπάνω) να χαιρετήσω όλους τους δίτροχους φίλους εδώ μέσα και να σας ευχαριστήσω για το ενδιαφέρον και τα καλά σας λόγια. Μία εξαιρετικά δύσκολη περσινή χρονιά με πολλές ατυχίες οικονομικής φύσεως, με ανάγκασε να κλείσω τη δουλειά μου και να πουλήσω την αγαπημένη μου Αφρικάνα, προκειμένου να ανταπεξέλθω στις καθημερινές υποχρεώσεις.
Προσπαθώ ακόμη να σταθώ στα πόδια μου καθώς η αγορά εργασίας είναι απείρως σκληρή, αλλά σίγουρα μπαίνω σε τροχιά ανάκαμψης σιγά-σιγά.


"Think small" λοιπόν μέχρι να έρθουν καλύτερες μέρες, οπότε και το CBF 250, το οποίο αγόρασα φθηνά σε όχι καλή κατάσταση και το έφερα με πολύ προσωπική δουλειά,έτσι ώστε να μπορώ να βολτάρω οπουδήποτε.
Ομολογώ ότι δεν νοιώθω άνετα μαζί του, μου λείπει το γκάζι και η δύναμη, μου λείπει ο όγκος και η στιβαρότητα, έχω την αίσθηση ότι ανεβαίνω σε παπί, σίγουρα όμως δεν μου λείπει καθόλου η μεγάλη κατανάλωση καυσίμου -συνέπεια των πολλών κυβικών- και το υψηλό κόστος συντήρησης. Σε αυτά τα τελευταία, με έχω πιάσει να γελάω με τό πόσο λίγα χρήματα χρειάζεται να ξοδέψεις για να συντηρήσεις/βολτάρεις/κάψεις βενζίνη, με μία τόσο μικρή μοτοσυκλέτα. Το δε σόκ ήρθε όταν ανακάλυψα ότι σε στριφτερό Επαρχιακό, μπορώ να κινούμαι πιό γρήγορα απ' ότι με τη μεγάλη :laugh:

Αυτά έν τάχει τα νέα μου. Χάρηκα που είδα φίλους που είχα να δώ καιρό και που τα είπαμε και βολτάραμε όπως παλιά. Σας φιλώ όλους και ευελπιστώ να τα λέμε συχνότερα πηγαίνοντας σε "ξεχασμένα" μέρη που δεν πάνε οι πολλοί . Πάντα όρθιοι σύντροχοι :ok:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εύχομαι και είμαι σίγουρος ότι όλα θα πάνε καλύτερα
Σημασία έχει ο αναβάτης και οι βολτες... Οποτε το σίδερο δεν παίζει ρόλο.... Πέρα από την πλάκα που κάνουμε μεταξύ μας.

Μας έλειψες Πάνο... :crs:
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Eversman Παναγιώτη εύχομαι όλα καλα να σου πάνε από εδώ και πέρα!!Τα σίδερα δεν παίζουν ρόλο για εμένα,όσο για το CBF το είχα κάποτε (2013 2015) και είχα κάνει ταξιδάκια με αυτό το μηχανάκι,όσο περίεργο και αν φαίνεται με έβαλε στο τριπάκι τις βόλτας από επαρχιακόυς,θέλει ένα γρανάζι μπροστά με ένα δόντι περισσότερο από 16 σε 17 αν θυμάμαι καλα (μπορεί και να το έχω κρατήσει) για να μπορείς να είσαι με 110 120 στην εθνική σχετικά άνετα.Αλλα από η κατανάλωση του είναι ψίχουλα με ένα τεπόζιτο κάπου στα 16 λίτρα κανείς χαλαρά 400και χιλιόμετρα!!!Καλως όρισες ξανά!!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Θα ήθελα μετά από απουσία σχεδόν ενός έτους (και παραπάνω) να χαιρετήσω όλους τους δίτροχους φίλους εδώ μέσα και να σας ευχαριστήσω για το ενδιαφέρον και τα καλά σας λόγια. Μία εξαιρετικά δύσκολη περσινή χρονιά με πολλές ατυχίες οικονομικής φύσεως, με ανάγκασε να κλείσω τη δουλειά μου και να πουλήσω την αγαπημένη μου Αφρικάνα, προκειμένου να ανταπεξέλθω στις καθημερινές υποχρεώσεις.
Προσπαθώ ακόμη να σταθώ στα πόδια μου καθώς η αγορά εργασίας είναι απείρως σκληρή, αλλά σίγουρα μπαίνω σε τροχιά ανάκαμψης σιγά-σιγά.


"Think small" λοιπόν μέχρι να έρθουν καλύτερες μέρες, οπότε και το CBF 250, το οποίο αγόρασα φθηνά σε όχι καλή κατάσταση και το έφερα με πολύ προσωπική δουλειά,έτσι ώστε να μπορώ να βολτάρω οπουδήποτε.
Ομολογώ ότι δεν νοιώθω άνετα μαζί του, μου λείπει το γκάζι και η δύναμη, μου λείπει ο όγκος και η στιβαρότητα, έχω την αίσθηση ότι ανεβαίνω σε παπί, σίγουρα όμως δεν μου λείπει καθόλου η μεγάλη κατανάλωση καυσίμου -συνέπεια των πολλών κυβικών- και το υψηλό κόστος συντήρησης. Σε αυτά τα τελευταία, με έχω πιάσει να γελάω με τό πόσο λίγα χρήματα χρειάζεται να ξοδέψεις για να συντηρήσεις/βολτάρεις/κάψεις βενζίνη, με μία τόσο μικρή μοτοσυκλέτα. Το δε σόκ ήρθε όταν ανακάλυψα ότι σε στριφτερό Επαρχιακό, μπορώ να κινούμαι πιό γρήγορα απ' ότι με τη μεγάλη :laugh:

Αυτά έν τάχει τα νέα μου. Χάρηκα που είδα φίλους που είχα να δώ καιρό και που τα είπαμε και βολτάραμε όπως παλιά. Σας φιλώ όλους και ευελπιστώ να τα λέμε συχνότερα πηγαίνοντας σε "ξεχασμένα" μέρη που δεν πάνε οι πολλοί . Πάντα όρθιοι σύντροχοι :ok:
Ευχάριστη έκπληξη Πάνο...!!! :ok:
Εύχομαι όσο πιο γρήγορα και ανώδυνα γίνεται να βρεθείς ξανά στην καθημερινότητα και στους δρόμους μαζί με αυτούς που γουστάρεις...!
Τα εμπόδια υπάρχουν για να τα ξεπερνάμε...Όλα καλά θα πάνε...!
Η αλήθεια είναι ότι μας έλειψε η παρουσία σου εδώ μέσα...;)
Και καλοτάξιδο το CBF που είμαι σίγουρος ότι θα σε πάει παντού...!!!
Καλώς όρισες και πάλι...!:friendship:
 
Top Bottom