Δισκόπλακες-τακάκια .........made in Greece

Corki

Μέλος
Όνομα
Ν!κολας
Μοτό
Μάρκα Απεριορίστων Διαδρομών
Έμαθα πρόσφαταγια μια βιοτεχνία στο Κορωπί που φτιάχνει ανταλλακτικά-αναλώσιμα για τα συστήματα πέδησης των μοτοσυκλετών μας.

Δεν τον έχω δοκιμάσει και δεν έχω σχέση με την επιχείρηση.

Λαμβάνει καλές κριτικές σε Ελλάδα και χώρες του εξωτερικού και απο οτι λένε έχει πολυ καλες τιμές.

http://www.tsubossbrakeracing.com/site/

ΥΓ......Αν και ελληνική εταιρια ....με προιόντα πραγματικα made in Greece......δεν σκέφτηκε κάποιος να βάλει και την ελληνική γώσσα στο site!
 

memos

Μέλος
Περιοχή
αθηνα
Όνομα
Mωχαμεντ
Μοτό
BMW r 1150 gs 2001 - ΤDM 900 2008 - XTX 660 motard
φαινεται ωραια ιστοσελιδα παντως...το να ΜΗΝ βαλουν ελληνικα ειναι περιεργο, αλλα θα εχουν τους λογους τους!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Άψογη προσπάθεια
 

gefr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος Φραγκόπουλος
Μοτό
Πάντα υπάρχει αιτία
Ρώτησα προχθές για ΚΤΜ 990 Adv και μου εγραψαν
Μπροστινοί. 180€ πλευστοί σε σχήμα κύμα και για πίσω μη πλευστός σε κύμα 45€. Νομίζω οτι για τους μπροστινούς η τιμη είναι η στάνταρ που βρίσκουμε στο ebay. Για τον πίσω είναι η καλυτερη τιμή στο ebay.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Κι εγώ θα τους τιμήσω για τον πίσω δίσκο μέσα στη χρονιά!
 

staikosn1

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα, Κυψελη.
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW R 1100 GS, απ΄τα καλα ομως!
Παλιοι γνωριμοι στον χωρο! Τα προιντα τους απο οτι εχω ακουσει ειναι αξιολογοτατα!!
 

takis652

Μέλος
Περιοχή
Κερατσινι
Όνομα
Τακης
Μοτό
aprilia pegaso 650ie
Αν εξαιρέσεις την επιφανειακή σκουριά που πιάνουν στα σημεία που δεν υπάρχει τριβή τότε είναι άριστες.Αυτό διορθώνετε με βάψιμο.
Σε διάρκεια ζωής δείχνουν να είναι εφάμιλλες των κορυφαίων ευρωπαικών οίκων.;)
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Παίδες επειδη η δικια μου μπροστινη δισκοπλακα εχει γινει φλιδα πηρα τιμες για να την αλλαξω.Εχουμε και λεμε:
Μαμα 260 ευρω
Brembo 220 ευρω
Braking 150 ευρω.
Και οι 3 θελουν ενα μηνα παραδοση.
Πηρα τηλ στο Κορωπι και ρωτησα.Τιμη 60 ευρω και παρολο που δεν την εχει σαν μαργαριτα ετοιμοπαραδοτη μου ειπε οτι θα ειναι ετοιμη σε 3 με 4 μερες καθοτι τις φτιαχνει ο ιδιος!Πολυ εξυπηρετικος και ευγενικος στο τηλεφωνο!Θα την φορεσω και θα σας πω την γνωμη μου αλλα την θεωρω πολυ καλη περιπτωση γιατι εκτος των αλλων βοηθαμε και μια ελληνικη επιχειρηση!
 

paramedic

Μέλος
Περιοχή
Αττική
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Aprilia ETV 1000 Caponord RRR
Δισκόπλακες έχω και εγώ μπρος-πίσω μαργαρίτες απο τον tsubo. Μάλιστα σε κατ'ιδίαν κουβέντα μου είχε πει οτι έφτιαχνε για την Braking δισκόπλακες κιόλας. H απόδοσή τους είναι άριστη καθώς και η φθορά. Έχει και τακάκια τα οποία είναι πολύ καλά για τα λεφτά τους (15€ μεταλλικά το ζευγάρι) αλλά πριν είχα premier(25€ το ζευγάρι) τα οποία ήταν απίστευτα και μου φαίνεται κάπως τώρα. Μια χαρά φρενάρει αλλά τα άλλα ήταν άγκυρες μπροστά τους.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Παίδες επειδη η δικια μου μπροστινη δισκοπλακα εχει γινει φλιδα πηρα τιμες για να την αλλαξω.Εχουμε και λεμε:
Μαμα 260 ευρω
Brembo 220 ευρω
Braking 150 ευρω.
Και οι 3 θελουν ενα μηνα παραδοση.
Πηρα τηλ στο Κορωπι και ρωτησα.Τιμη 60 ευρω και παρολο που δεν την εχει σαν μαργαριτα ετοιμοπαραδοτη μου ειπε οτι θα ειναι ετοιμη σε 3 με 4 μερες καθοτι τις φτιαχνει ο ιδιος!Πολυ εξυπηρετικος και ευγενικος στο τηλεφωνο!Θα την φορεσω και θα σας πω την γνωμη μου αλλα την θεωρω πολυ καλη περιπτωση γιατι εκτος των αλλων βοηθαμε και μια ελληνικη επιχειρηση!
για κοιτα και για 1200gs μιας και εχεις επαφη
 

paramedic

Μέλος
Περιοχή
Αττική
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Aprilia ETV 1000 Caponord RRR
Πριν λίγο καιρό είχα πάρει τιμές για 1150 gs φίλου και είχα ρωτήσει διάφορα οπότε οι τιμές του είναι(αν δεν άλλαξαν σε 1.5 μήνα τουλάχιστον)
Πλευστές : 90€ η μία
Ημίπλευστες: 80€ η μία
Σταθερές : 70€ η μία


Φίλε ztakisg16 επειδή εχω πάει απο το εργοστάσιο αν δεν έχεις πάει να ξέρεις οτι είναι στην ερημιά οπότε αν νομίζεις οτι πας λάθος δεν πας απλά δεν έχει τίποτα άλλο εκεί χαχα.
 

virus

Μέλος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
αδιευκρινιστο
....αλλά πριν είχα premier(25€ το ζευγάρι) τα οποία ήταν απίστευτα και μου φαίνεται κάπως τώρα. Μια χαρά φρενάρει αλλά τα άλλα ήταν άγκυρες μπροστά τους.
μακραν το καλυτερο τακακι για μενα το πρεμιερ τσουζει αλλα αξιζει :friendship:
 

tazman

Μέλος
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
GS 1200 04'
Χαίρομαι πολύ πού ακούω επιτέλους για μία εταιρία Ελληνική τα καλύτερα !!!
Αν είναι τόσο καλοί ρε παιδιά ας πάρει κάποιος το θάρρος πού γνωρίζει.
Και ας τούς κάνει μία πρόταση να μας φτιάξουν έναν τιμοκατάλογο με τα προϊόντα τούς να ανέβει στο forum.
Το ένα χέρι νιβει τ'άλλο και τα δυο το πρόσωπο.
Γιατί να δίνουμε τα ευρουλακια μάς προς ενίσχυση των οξ'αποδω.


Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom