Δουλεύει ο ένας κύλινδρος !

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν εκλεισε, πηγε Μεταξουργειο. Το σερβις δεν ξερω που πηγε.
Έκλεισε, το μαγαζί στο Μεταξουργείο υπήρχε. Μικρή σημασία, αυτό που έχει σημασία είναι να μην πάει Βουλιαγμένης και ψάχνει.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Το μαγαζι υπηρχε σαν Ελληνμοτο, εκλεισε, και αυτοι που ηταν Βουλιαγμενης 500 εκλεισαν και πηγαν εκει, Πλαταιων 4-6.
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Στο 500 ήταν η επίσημη ktm southeast europe. Μεταξουργείο η helinmoto βασικός εισαγωγέας/αντιπρόσωπος πριν έρθει η ktm. Τώρα έκλεισε η helinmoto και εγκατασταθηκε εκεί η ktm. Γκραντε μλκια κατά την άποψή μου αλλά τεσπα. Το συνεργείο όντως και εγω δεν ξέρω που είναι.

On topic. Πήγαινε ειτε εκεί ειτε στον Elio να σου πούνε τι πως και πόσο..
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Προτεινω και Καριμαλη στην Καλλιρροης.
Πρώτα βαφτο μπλε... Να είναι έτοιμο

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
Καλημερα με νεα!! Βρεθηκε κομπλε κεφαλη απο Πατρα. Μιλησα με τον μαστορα, τα βρηκαμε και βοηθησε αυτος. Απο βδομαδα το φτιαχνουμε και ξαναρχιζει η περιπετεια!! Σας ευχαριστω για τη βοηθεια...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Καλημερα με νεα!! Βρεθηκε κομπλε κεφαλη απο Πατρα. Μιλησα με τον μαστορα, τα βρηκαμε και βοηθησε αυτος. Απο βδομαδα το φτιαχνουμε και ξαναρχιζει η περιπετεια!! Σας ευχαριστω για τη βοηθεια...
Κατσε να μπει πρωτα η κεφαλή...είμαστε ακόμα στις 6 σελίδες...ας πούμε to be continued. να πάνε όλα καλά και μετά να μας στείλεις μια φωτο με το 990 σουζαριστό...
 

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
Τι εγινε μαθαμε... Γιατι εγινε δεν θα μαθουμε.... Αντε να το παρω πισω γρηγορα γιατι εχω σκασει με το αμαξι.... Πανω που παταγα τα ΜΤ09 ρε γαμωτο.......... και ειχα ρεντεβου με ενα αυτο το ΣΚ να ρουφηξει το αυγο του
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Τι εγινε μαθαμε... Γιατι εγινε δεν θα μαθουμε.... Αντε να το παρω πισω γρηγορα γιατι εχω σκασει με το αμαξι.... Πανω που παταγα τα ΜΤ09 ρε γαμωτο.......... και ειχα ρεντεβου με ενα αυτο το ΣΚ να ρουφηξει το αυγο του
Mαλιστα...κριμα....θα βγαλει γλωσσα τωρα αυτος!το επομενο σ/κ!



Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
Τι εγινε μαθαμε... Γιατι εγινε δεν θα μαθουμε.... Αντε να το παρω πισω γρηγορα γιατι εχω σκασει με το αμαξι.... Πανω που παταγα τα ΜΤ09 ρε γαμωτο.......... και ειχα ρεντεβου με ενα αυτο το ΣΚ να ρουφηξει το αυγο του

Δε θα ελεγα οτι μαθαμε εμεις τι εγινε παντως...

Τεσπα, αφου εισαι ικανοποιημενος ολα καλα
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Τι εγινε μαθαμε... Γιατι εγινε δεν θα μαθουμε.... Αντε να το παρω πισω γρηγορα γιατι εχω σκασει με το αμαξι.... Πανω που παταγα τα ΜΤ09 ρε γαμωτο.......... και ειχα ρεντεβου με ενα αυτο το ΣΚ να ρουφηξει το αυγο του
Λιγο σιγα με το ρουφηγμα....εχω ακουσει κατι για βαλβιδες.... :roflmao:
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Πέρα από την πλάκα καλό θα ήταν μας έλεγες τι ακριβώς έγινε. Για να έχουμε το νου μας στο μέλλον

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
Πέρα από την πλάκα καλό θα ήταν μας έλεγες τι ακριβώς έγινε. Για να έχουμε το νου μας στο μέλλον

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ρε παιδια ο μαστορας μου ειπε ο συνδυασμος σκισιμο μαζι με το οτι ηρθε η ωρα του δημιουργησε το προβλημα. Κολλησαν οι βαλβιδες .... Τωρα αν αυτος το αφησε αρθμιστο η αν οντως ηρθε η ωρα του αυτο δεν μπορω να το αποδειξω
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πάντως τα Mt-09 σε περνάνε από πάνω.
Τι;
Όχι;
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
ρε παιδια ο μαστορας μου ειπε ο συνδυασμος σκισιμο μαζι με το οτι ηρθε η ωρα του δημιουργησε το προβλημα. Κολλησαν οι βαλβιδες .... Τωρα αν αυτος το αφησε αρθμιστο η αν οντως ηρθε η ωρα του αυτο δεν μπορω να το αποδειξω

Τσαμπα 6 σελιδες θρεντ...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Top Bottom