Δρακόλιμνη Γκιστόβας 14-15 Ιούλη!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

nikos_pc

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
TIGER 800 XC
Ζηλεύω τρελά. Θέλω πάρα πολύ να το κάνω αυτό το κομμάτι αλλά ούτε χωμάτινος εξοπλισμός παίζει ούτε και εξοπλισμός αράγματος στην φύση. Ελπίζω κάποτε να βελτιωθούνε τα οικονομικά μου και να μπορέσω να ακολουθήσω. Μέχρι τότε να βγάλετε μπόλικες φωτογραφίες να με φαντάζομαι εκεί απάνω. Καλό δρόμο σε όλους σας.
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Σας διαβαζω και γω.....αν βολεψει με την δουλεια (γιατι παιζουν και οι αδειες) μπορει να γινει....Ειδωμεν!!!!!:mps::mps::mps:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν ειν κακό η δρακουλερη λίμνη έχει πάντα μια γοητεία, το μόνο που με σκιάζει Ιούλιο μήνα πως θα φτάσω από το καμίνι της Αθήνας μέχρι τη δροσιά Γράμμου περνώντας και από το καζάνι της κόλασης τον κάμπο των ΚαρδιτσοΤρικαλων με τους 40+ και την υγρασία 90%.

Ειδομεν, αν κάνει να ρίξει εκτάκτως ένα χιονάκι τις μέρες εκείνες εδώ στο νότο ασφαλώς το ηθικό θα αναπτερωθεί άμεσα και θα είναι ποιο εύκολο
Παρασκευή απόγευμα αναχωρηση για κάπου κοντά στα Γιάννενα η πιο πριν ελάτη κλπ και γλυτώνουμε το λιοπυρι.:rolleyes:
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ωωωωωωω!!! Περτουλι ελάτη νεραιδοχωρι:yes: αντικανονικό κτύπημα κάτω από τη μέση, δεν παίζεις τίμια
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Ζηλεύω τρελά. Θέλω πάρα πολύ να το κάνω αυτό το κομμάτι αλλά ούτε χωμάτινος εξοπλισμός παίζει ούτε και εξοπλισμός αράγματος στην φύση. Ελπίζω κάποτε να βελτιωθούνε τα οικονομικά μου και να μπορέσω να ακολουθήσω. Μέχρι τότε να βγάλετε μπόλικες φωτογραφίες να με φαντάζομαι εκεί απάνω. Καλό δρόμο σε όλους σας.
χωματινα δεν χρειαζονται βρες δανικη σκηνουλα και σου στελνω υπνοσακο και υποστρωμα
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
ναι βρε μη κολλάτε ειδικά με το χωμάτινο εξοπλισμό σε ενα χαλαρό ...
και παπί ανεβαινει πάνω
οςο για σκηνές κτλ όλο και κάποιος φιλος θα εχει και να μην την χρειαζετε και να τη δανισει για μια δυο μέρες .
Στην ουσία ενα βραδυ ειναι πάνω και θα βγει ..
Πάρτε και τα κορίτσια σας να ξεσκάσουν ..:)
Μη μασάτε ..
Όλο το φορουμ
χωράμε άνετα
εκει πάνω χα χα ..


Sent from 9th dimension using black holes
 

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
εμείς οι δυο το κόβω ..


Sent from 9th dimension using black holes
Καν το 3 σίγουρα γιατί στο TrOFFY ήμουν κάπως έτσι:

Και δεν πρόλαβα να έρθω.

Τις λίμνες δεν τις χάνω με τίποτα. Σήμερα καθόμασταν στη δουλειά, είδα ειδοποίηση στο κινητό "Δρακόλιμνη Γκιστόβας 14-15 Ιούλη", έκλεισα την άδεια, παρήγγειλα και ένα καφέ (εεε πήγα μέχρι το τηλέφωνο αφού) και άραξα με ένα χαμόγελο στην καρέκλα!

Καν το 3 λοιπόν, βάλε και λουκάνικα, ναι, βαλέ και 8 μπουκάλια μπίρα, ναι κ.Χρηστο, θα το κάψουμε!! :friendship::yew:
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Καν το 3 σίγουρα γιατί στο TrOFFY ήμουν κάπως έτσι:

Και δεν πρόλαβα να έρθω.

Τις λίμνες δεν τις χάνω με τίποτα. Σήμερα καθόμασταν στη δουλειά, είδα ειδοποίηση στο κινητό "Δρακόλιμνη Γκιστόβας 14-15 Ιούλη", έκλεισα την άδεια, παρήγγειλα και ένα καφέ (εεε πήγα μέχρι το τηλέφωνο αφού) και άραξα με ένα χαμόγελο στην καρέκλα!

Καν το 3 λοιπόν, βάλε και λουκάνικα, ναι, βαλέ και 8 μπουκάλια μπίρα, ναι κ.Χρηστο, θα το κάψουμε!! :friendship::yew:
ετσι ετσι...
χα χα !!
Το κύριε Χρήστο με άρεσε !!
Χαίρομαι με την χαρα σου φιλος!!!!


Sent from 9th dimension using black holes
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Καν το 3 σίγουρα γιατί στο TrOFFY ήμουν κάπως έτσι:

Και δεν πρόλαβα να έρθω.

Τις λίμνες δεν τις χάνω με τίποτα. Σήμερα καθόμασταν στη δουλειά, είδα ειδοποίηση στο κινητό "Δρακόλιμνη Γκιστόβας 14-15 Ιούλη", έκλεισα την άδεια, παρήγγειλα και ένα καφέ (εεε πήγα μέχρι το τηλέφωνο αφού) και άραξα με ένα χαμόγελο στην καρέκλα!

Καν το 3 λοιπόν, βάλε και λουκάνικα, ναι, βαλέ και 8 μπουκάλια μπίρα, ναι κ.Χρηστο, κυρ Στεφανε θα το κάψουμε!! :friendship::yew:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ζηλεύω τρελά. Θέλω πάρα πολύ να το κάνω αυτό το κομμάτι αλλά ούτε χωμάτινος εξοπλισμός παίζει ούτε και εξοπλισμός αράγματος στην φύση. Ελπίζω κάποτε να βελτιωθούνε τα οικονομικά μου και να μπορέσω να ακολουθήσω. Μέχρι τότε να βγάλετε μπόλικες φωτογραφίες να με φαντάζομαι εκεί απάνω. Καλό δρόμο σε όλους σας.
επειδή sleeping bag βρηκες ήδη, τι σκηνάκι θες;
για δυο άτομα, ή για μόνος σου;
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
επειδή sleeping bag βρηκες ήδη, τι σκηνάκι θες;
για δυο άτομα, ή για μόνος σου;
@nikos_pc ΑΝ βολεψει και παω κοιμασαι σε μενα...εχω 4αρα σκηνη χωρας και ορθιος...ροχαλιζω λιγακι αλλα θα σε αφησω να κοιμηθεις 1ος:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Blue line

Μέλος
Όνομα
Sakis
Μοτό
GS 1200 ADV
KTM EXC300 TPI
Λοιπόν εγώ επικυρώνω την συμμετοχή για 2 άτομα (εγώ με τον γιο μου).
Ναι σε όλα ...
Θα ανέβουμε με το γελάδι (BMW) να βοσκίσει και αυτή λίγο, με ασφάλτινα φυσικά.
Άντε οι αναποφάσιστοι
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μην δείτε έκπτωση 50%....... Σε εγγεγραμμένα μέλη, αμέσως να δηλώσετε συμμετοχη:p

Εγώ θα το σιγουρέψω αν δω καμμια πιστοποίηση.... Μέχρι τότε θα παίρνω μάτι :D
 

nikos_pc

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
TIGER 800 XC
χωματινα δεν χρειαζονται βρες δανικη σκηνουλα και σου στελνω υπνοσακο και υποστρωμα
επειδή sleeping bag βρηκες ήδη, τι σκηνάκι θες;
για δυο άτομα, ή για μόνος σου;
@nikos_pc ΑΝ βολεψει και παω κοιμασαι σε μενα...εχω 4αρα σκηνη χωρας και ορθιος...ροχαλιζω λιγακι αλλα θα σε αφησω να κοιμηθεις 1ος:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
Με σκλαβώνετε όσο δεν πάει, δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψω το πόσο όμορφα με κάνατε να νιώσω . Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου. Πιστεύω να τα κανονίσω έτσι ώστε να μπορέσω να έρθω να πιούμε και καμιά μπύρα από κοντά.

Υγ. Το περπάτημα πως θα γίνει να το γλυτώσουμε?
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Με σκλαβώνετε όσο δεν πάει, δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψω το πόσο όμορφα με κάνατε να νιώσω . Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου. Πιστεύω να τα κανονίσω έτσι ώστε να μπορέσω να έρθω να πιούμε και καμιά μπύρα από κοντά.

Υγ. Το περπάτημα πως θα γίνει να το γλυτώσουμε?

Στην "πεφτει" ολη η LGBT και δεν εχεις παρει χαμπαρι..... :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Υγ. Το περπάτημα πως θα γίνει να το γλυτώσουμε?
Θα αναλάβεις στην βάση το ψήσιμο των λουκάνικων...;) :yew:
Πιάνει το κόλπο...:D
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Σε συνομιλία που είχα με εναν φιλο απο την Κόνιτσα μου είπε οτι ο δρόμος παλαιοτερα έφτανε σχεδόν μέχρι την λίμνη. Τώρα πια τον έχουν εγκαταλείψει αλλά με λίγη περιπέτεια μπορουν να περάσουν μοτοσυκλέτες.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom