Δρακόλιμνη Γκιστόβας 14-15 Ιούλη!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Γεια σας!!καινουριο μελος εδω...
Θα ηθελα και γω να παρω μερος αν επιτρεπεται..
Η μονη ερωτηση ειναι επειδη ειμαι κατω απο το αυλακι(Ηλεια μερια),υπαρχει καποια σημειο συναντησης καπου εκει στα βορεια??
ναι φιλος θα ενημερώσουμε για τα πάντα !!!
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Χτες...η τελευταια διανυκτέρευση της εκδρομής ήταν στη λίμνη Γκιστοβα.
Πηγαίνοντας από το χωριό Γράμμο προς το σημείο που αφήνουμε το όχημα για τη συντομότερη πεζοπορική διαδρομή (εκεί που πρόκειται να αφήσετε και εσείς τις μηχανες) πέτυχα τη μπουλντόζα που διορθωνε κάποια χαλασμένα κομματια


Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Για δικαβαλο όσοι το σκέφτεστε να ξέρετε ότι έχει κάποια μικρά σημεία που θα ταλαιπωρησουν τους οδηγούς και ενίοτε θα χρειαστεί να κατέβει ο συνεπιβάτης για κάποια μέτρα, έχει κάποια μέτρα σπαστηρι και σημεία με λασπη

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Επιπλέον να ξέρετε ότι υπάρχει ο κίνδυνος κλοπής αντικειμένων λόγω γειτόνων κατσαπλιαδων που μπαίνουν μέσα στον ελλαδικό Γράμμο και μαζεύουν βότανα κλπ. Ότι είναι ευκαιρο αρπάζεται...Εγώ στο σημείο το οποίο έχει και ένα μικρό παρατημένο καλυβακι καμουφλαρισα τη μηχανή με μια παλιομοκετα ,κλειδώνοντας με κλειδαριές μηχανής κράνος ,μπότες και μπουφάν το οποίο δε χωρούσε σε βαλιτσακι


Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Γίνεται της κοτσιλιας επάνω από τα πρόβατα που φέρνουν οι "γείτονες" για βοσκή,οπότε θα χρειαστεί λίγο ψάξιμο και δουλίτσα για στήσιμο σκηνής

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Από εκεί το 2520 είναι 1 ώρα ακολουθώντας το μονοπάτι κορυφογραμμής και 1,30 τραβερσαροντας. ( Και όμως πιο δυσκολη η τραβέρσα εκεί .την έκανα στο πήγαινε αλλά στην επιστροφή ακολούθησα κορυφογραμμή)

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Α.. στο χωριό Γράμμος προς τα τελευταία σπίτια είναι το καφενειο του Σούρλα και της γυναίκας του Βιολέτας.οτι απορια έχετε εκεί.Μπανιο έκανα στη λίμνη ,και εννοείται το νερό είναι κρύο,ηταν πιο κρύο από του Σμόλικα . Βουτήξτε ρε..
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Υ.Γ. εννοείται δε πάει χοντρή μηχανή εκεί πάνω από αυτό το σημείο.....
Υπάρχει ένα άλλο κομμάτι μου είπαν που ενίοτε κάποιοι κάνουν με εντούρο ή trial.
Μη δοκιμάσετε καν. Αλλιώς πάρτε μαζί δίσκους συμπλέκτη να αλλάξετε από 3 σετ, και αναβολικά για τις αλλεπάλληλες άρσεις θανάτου
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωραίος....
Φήμες λένε ότι υπάρχει μουλάρι που μεταφέρει τα πράγματα στη λίμνη.
Άλλες φήμες λένε ότι το βράδυ η θερμοκρασία φλερτάρει με το 0
Ισχυουν?
 

TopGun

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
Honda VFR800X crossrunner MY2016
-6,5 βαθμοί διαφορά ανά 1000μ υψόμετρο πάντα σε σχέση με τη θερμοκρασία σε επίπεδο θάλασσας Οπότε κάντε τους υπολογισμούς σας
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Ωραίος....
Φήμες λένε ότι υπάρχει μουλάρι που μεταφέρει τα πράγματα στη λίμνη.
Άλλες φήμες λένε ότι το βράδυ η θερμοκρασία φλερτάρει με το 0
Ισχυουν?
Για το μουλάρι δε ξέρω, δε μου είπαν και τίποτα..αυτό σε συνεννόηση αν φτάσετε εκεί νωρίς,να ρωτήσετε και να κανονίσετε το τι και πώς και πόσο.....
Για τη θερμοκρασία δεν νομίζω να πέφτει τώρα τόσο πολύ. Δεν είδα διάφορα από του Σμόλικα πάντως .και τις δύο βραδιές μέτρησα θερμοκρασία εντός της σκηνής στις 00:00 το βράδυ στους 17. Άντε μεχρι τα ξημερώματα να πεσε άλλους 4? Κοιμόμουν με υπνοσακο comfort τους 0 βαθμούς με εσώρουχο μόνο και κοντομανικο
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom