Δρακόλιμνη Γκιστόβας 14-15 Ιούλη!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ότι πιο ελαφρύ έχετε απο εξοπλισμό, αλλιώς βλέπω τρενακι και στα 4.... Όλο το μονοπάτι!
Το καταφύγιο θα έχει μάσες και καφέδοτσιπουρα, μέχρι να μαζευτούμε για πάνω.
Πάρτε μαζί και ότι είπε ο κεντιδιας για φαγητό και αν μας κάνει το χατήρι ο καιρός, η βόλτα θα είναι αξέχαστη.
Και εγώ περιμένω την Παρασκευή για να δω πότε και πως θα ανέβω.
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Παίδες να περάσετε τέλεια!!! που θα περάσετε το ξέρω!!! Λιγο κάποιες υποχρεώσεις με δουλειά , λίγο κάτι άλλες οικογενειακές , λίγο ότι ετοιμάζομαι για το τουρ του καλοκαιριού και δεν θα μπορέσω να έρθω!!!!

Θα χαζεύουμε τις υπέροχες φώτο από δω!! :friendship::friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ξέρει κανένας να μου πεί αν υπάρχει επιλογή να κοιμηθώ στο χωριό και να ανέβω το πρωί της Κυριακής βουνό ;
Το καταφύγιο είναι φουλ από κόσμο αυτό το Σκ.....
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Μηχανες και παρελκομενα που τα αφηνουμε; Υπαρχει καποιο ασφαλες σημειο; Εχουμε μαζι μπεργκιν η Backpack με ολα τα παρελκομενα της διανυκτερευσης η τελικα φτανουμε με τις μηχανες στο σημειο διανυκτερευσης;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οι μηχανές θα φτάσουν μια και μισή ώρα πριν τη λίμνη.
Εκεί θα κλειδώσουμε τα κράνη μας με λουκέτα, θα ασφαλισουμε στις βαλιτσες ότι πρέπει και σε ένα σάκο πλάτης θα πάρουμε τα απαραίτητα για μια διανυκτέρευση.

Με λίγα λόγια..... Εκεί είναι το σημείο που θα ξεχωρίσουμε τα αγόρια από τους λελους!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Υπάρχει φυσικά και η επιλογή να περπατήσει κάποιος μέχρι τη λίμνη και να επιστρέψει κοντά στο χωριό ή στο χωριό για ύπνο.
Όλα μπορούν να γίνουν.
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Οι μηχανές θα φτάσουν μια και μισή ώρα πριν τη λίμνη.
Εκεί θα κλειδώσουμε τα κράνη μας με λουκέτα, θα ασφαλισουμε στις βαλιτσες ότι πρέπει και σε ένα σάκο πλάτης θα πάρουμε τα απαραίτητα για μια διανυκτέρευση.

Με λίγα λόγια..... Εκεί είναι το σημείο που θα ξεχωρίσουμε τα αγόρια από τους λελους!

Κωστα μπορεις να ποσταρεις το σημειο αυτο που θα αφησουμε μηχανακια???
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κωστα μπορεις να ποσταρεις το σημειο αυτο που θα αφησουμε μηχανακια???
Όχι...... Αλλα μας είπαν ότι υπάρχει μόνο ένας δρόμος και δεν γίνεται να μην τα δει κάποιος.
Ας πει καλύτερα ο @kaf ο κωστης που πήγε πρόσφατα.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Κωστα μπορεις να ποσταρεις το σημειο αυτο που θα αφησουμε μηχανακια???
Ο Κωστας δε μπορει, αλλα στο 1ο ποστ του θεματος, αν πας στο χαρτη, θα δεις μια μπλε κουκιδα πανω στη διαδρομη. Μεχρι εκει παει ο δρομος κι απο εκει αρχιζει το περπατημα. Το σημειο ειναι πανω κατω το πραγματικο, τσεκαρε το και σε δορυφορικη απεικονιση ανοιγοντας πληρως το χαρτη σε νεα σελιδα ;)
 

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
Υπάρχει κανείς που να δέχεται να κλειδωθεί με το τρακτέρ μου;

Είμαι από χωριο και η αλυσίδα μου είναι πλήρως άχρηστη.

Η κ.Σουλα και η κ.Νιτσα κάνουν καλύτερη δουλειά από το λουκέτο. Λειτουργούν μόνο όταν είναι συνδεδεμένες με μπαλκόνι, αλλιως θα τις έφερνα μαζί μου.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Το σημείο, (η παραγκα),εφοσον θέλετε να τις αφήσετε εκεί γιατί ειναι και το εγγύτερο σημείο για τη λίμνη , είναι στο σημαδι στις κάτω εικόνες.


Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Το πάνω και το κάτω αστέρι είναι τα σημεία τα οποία έχουν και συνεχή παρουσία τσοπάνηδων με ζώα από το χωριό.


Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Όσοι δεν περπατήσετε για το 2520 ,πεζοπορια που θα σας δώσει την ευκαιρία να θαυμάσετε από ψηλά και κοντά τις πηγές του Αλιάκμονα και να πιείτε νερό από τα ρυάκια αυτα ,να δείτε Αλβανία,Τύμφη,,Σμόλικα,Βελούχι κ.α., πηγαίνετε με τις μηχανές μέχρι το τέλος του δρόμου που καθαρίστηκε τη προηγούμενη βδομάδα να τις δείτε από κοντά όταν κατεβείτε από τη λίμνη.(προσοχή λίγο στα σκυλιά που ενδεχομένως θα εχει εκεί στις στάνες).
Επίσης στο 1ο ποστ της μοτοσυναντησης,στο χάρτη , το σημείο εκείνο (μπλε)τρέχει φουλ νερό ,από εκεί γεμίστε νερό.Χορταστε σκαστε...όπως ανεβαίνετε έχει και άλλα σημεία που τρέχουν νερό αλλά θα πρέπει να κατεβείτε από τη πλαγιά που θα περπατάτε και να ξανά ανεβειτε

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Όσοι δεν περπατήσετε για το 2520 ,πεζοπορια που θα σας δώσει την ευκαιρία να θαυμάσετε από ψηλά και κοντά τις πηγές του Αλιάκμονα και να πιείτε νερό από τα ρυάκια αυτα ,να δείτε Αλβανία,Τύμφη,,Σμόλικα,Βελούχι κ.α., πηγαίνετε με τις μηχανές μέχρι το τέλος του δρόμου που καθαρίστηκε τη προηγούμενη βδομάδα να τις δείτε από κοντά όταν κατεβείτε από τη λίμνη.(προσοχή λίγο στα σκυλιά που ενδεχομένως θα εχει εκεί στις στάνες).
Επίσης στο 1ο ποστ της μοτοσυναντησης,στο χάρτη , το σημείο εκείνο (μπλε)τρέχει φουλ νερό ,από εκεί γεμίστε νερό.Χορταστε σκαστε...όπως ανεβαίνετε έχει και άλλα σημεία που τρέχουν νερό αλλά θα πρέπει να κατεβείτε από τη πλαγιά που θα περπατάτε και να ξανά ανεβειτε

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βελουχι!!! Απιστευτη θεα εχει το σημειο λοιπον. Μιση Ελλαδα παρακατω.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom