Δρυόδασος Φολόης...(το χωριο μου).

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Κι αν δηλαδη αναλογιστουμε οτι το ADVride(για να μην πω και το GSforum... γιατι θα μαρτυρησω τα χρονια σου :p )εχει χρονο ζωης 2 Ετη επι 12 Μηνες μας κανουν 24 επι 1 φορα μας κανει 24 συν κατι ακομα που πας 2 φορες μάς κανουν 30...Αρα εχεις κατεβει 30 φορες Φολοη και δεν εχεις κανονισει ΜΙΑ φορα να μαζευτουμε...Κανονισε μόνο να μην περασουν κι αλλα ετη και υπολογισμοι γιατι εχουμε και μια ηλικια κ στο τελος μάς βλεπω καπως ετσι εκει κατω...

ΛΕΖΑΝΤΑ εν ετει 2057...:
(αριστερα maniac:Θυμασαι ρε Κωστα που λεγαμε στο...στο...
στη μεση με το γυαλι(τωρα τελευταια εχω κατι θεματα...:wacky:)mAtho:Ελα Κωστα πεστο...στο ADVride...
maniac:Ναι ναι στο...στο...(αλτσχαιμερ...γαρ:p)
δεξια στην εικονα το Πλι(με γυαλι σπεσιαλ...εχει το στυλ ακομα :D )...χ€στον ρε μαθο...θα κανει κανα μισαωρο να θυμηθει...ωωωω...Κοιτα ρε μαγκα μια ξανθια με μια μπλε μασελα τι μνι ειναι ρε φιλε...πωωω..παω να μιλησω(αλλά δε μπορει να πει βεβαια γιατι απο το ΚΤΜ εχει αρθριτικα και σηκωνεται μονο με μαγκουρα μετα απο κανα μισαωρο :hungover:)
maniac>...Nαι ναι που λεγαμε τοτε στο......οτι....που...και...στο....Α!!!!δε μου λες ρε μαθο(μιλαει σιγα:secret: )...ποιος ειναι ο φευγατος στην αλλη μερια στο GS(σσ.εννοει το παγκακι αλλά η σελα πλεον ειναι ιδια γιατι ο κ@λος δεν μασαει λογω ηλικιας...)
mAtho:Νταξει Κωστα αστο,τα μανιταρια φταινε...

πισω στο 2016...:p
Φίλε :hailbig:..!!
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Κι αν δηλαδη αναλογιστουμε οτι το ADVride(για να μην πω και το GSforum... γιατι θα μαρτυρησω τα χρονια σου :p )εχει χρονο ζωης 2 Ετη επι 12 Μηνες μας κανουν 24 επι 1 φορα μας κανει 24 συν κατι ακομα που πας 2 φορες μάς κανουν 30...Αρα εχεις κατεβει 30 φορες Φολοη και δεν εχεις κανονισει ΜΙΑ φορα να μαζευτουμε...Κανονισε μόνο να μην περασουν κι αλλα ετη και υπολογισμοι γιατι εχουμε και μια ηλικια κ στο τελος μάς βλεπω καπως ετσι εκει κατω...

ΛΕΖΑΝΤΑ εν ετει 2057...:
(αριστερα maniac:Θυμασαι ρε Κωστα που λεγαμε στο...στο...
στη μεση με το γυαλι(τωρα τελευταια εχω κατι θεματα...:wacky:)mAtho:Ελα Κωστα πεστο...στο ADVride...
maniac:Ναι ναι στο...στο...(αλτσχαιμερ...γαρ:p)
δεξια στην εικονα το Πλι(με γυαλι σπεσιαλ...εχει το στυλ ακομα :D )...χ€στον ρε μαθο...θα κανει κανα μισαωρο να θυμηθει...ωωωω...Κοιτα ρε μαγκα μια ξανθια με μια μπλε μασελα τι μνι ειναι ρε φιλε...πωωω..παω να μιλησω(αλλά δε μπορει να παει βεβαια γιατι απο το ΚΤΜ εχει αρθριτικα και σηκωνεται μονο με μαγκουρα μετα απο κανα μισαωρο :hungover:)
maniac>...Nαι ναι που λεγαμε τοτε στο......οτι....που...και...στο....Α!!!!δε μου λες ρε μαθο(μιλαει σιγα:secret: )...ποιος ειναι ο φευγατος στην αλλη μερια στο GS(σσ.εννοει το παγκακι αλλά η σελα πλεον ειναι ιδια γιατι ο κ@λος δεν μασαει λογω ηλικιας...)
mAtho:Νταξει Κωστα αστο,τα μανιταρια φταινε...

πισω στο 2016...:p
:roflmao::roflmao:
Δεν υπαρχεις λεμε...!
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Κι αν δηλαδη αναλογιστουμε οτι το ADVride(για να μην πω και το GSforum... γιατι θα μαρτυρησω τα χρονια σου :p )εχει χρονο ζωης 2 Ετη επι 12 Μηνες μας κανουν 24 επι 1 φορα μας κανει 24 συν κατι ακομα που πας 2 φορες μάς κανουν 30...Αρα εχεις κατεβει 30 φορες Φολοη και δεν εχεις κανονισει ΜΙΑ φορα να μαζευτουμε...Κανονισε μόνο να μην περασουν κι αλλα ετη και υπολογισμοι γιατι εχουμε και μια ηλικια κ στο τελος μάς βλεπω καπως ετσι εκει κατω...

ΛΕΖΑΝΤΑ εν ετει 2057...:
(αριστερα maniac:Θυμασαι ρε Κωστα που λεγαμε στο...στο...
στη μεση με το γυαλι(τωρα τελευταια εχω κατι θεματα...:wacky:)mAtho:Ελα Κωστα πεστο...στο ADVride...
maniac:Ναι ναι στο...στο...(αλτσχαιμερ...γαρ:p)
δεξια στην εικονα το Πλι(με γυαλι σπεσιαλ...εχει το στυλ ακομα :D )...χ€στον ρε μαθο...θα κανει κανα μισαωρο να θυμηθει...ωωωω...Κοιτα ρε μαγκα μια ξανθια με μια μπλε μασελα τι μνι ειναι ρε φιλε...πωωω..παω να μιλησω(αλλά δε μπορει να παει βεβαια γιατι απο το ΚΤΜ εχει αρθριτικα και σηκωνεται μονο με μαγκουρα μετα απο κανα μισαωρο :hungover:)
maniac>...Nαι ναι που λεγαμε τοτε στο......οτι....που...και...στο....Α!!!!δε μου λες ρε μαθο(μιλαει σιγα:secret: )...ποιος ειναι ο φευγατος στην αλλη μερια στο GS(σσ.εννοει το παγκακι αλλά η σελα πλεον ειναι ιδια γιατι ο κ@λος δεν μασαει λογω ηλικιας...)
mAtho:Νταξει Κωστα αστο,τα μανιταρια φταινε...

πισω στο 2016...:p
.....δε με λές....γι αυτά θα συζητάτε ή για τι φάρμακα παίρνει ο καθένας :pointu::friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυτο το τριημερο ......εκανα κατι μετα απο πολυ καιρο.
Ταξιδεψα με μια παλια μου γκομενιτσα ετων 43....:rolleyes:
Ειχαμε να βολταρουμε 3 χρονια μαζι και δεν αντεξα αλλο.
Μετα απο ενα καλο σερβις και οχι μονο, ειπα να την παω να δει το δασος....
Αυτη την εποχη δεν υπαρχουν φυλλα και γενικα κυριαρχει μια ομορφη γυμνια..







 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Κι αν δηλαδη αναλογιστουμε οτι το ADVride(για να μην πω και το GSforum... γιατι θα μαρτυρησω τα χρονια σου :p )εχει χρονο ζωης 2 Ετη επι 12 Μηνες μας κανουν 24 επι 1 φορα μας κανει 24 συν κατι ακομα που πας 2 φορες μάς κανουν 30...Αρα εχεις κατεβει 30 φορες Φολοη και δεν εχεις κανονισει ΜΙΑ φορα να μαζευτουμε...Κανονισε μόνο να μην περασουν κι αλλα ετη και υπολογισμοι γιατι εχουμε και μια ηλικια κ στο τελος μάς βλεπω καπως ετσι εκει κατω...

ΛΕΖΑΝΤΑ εν ετει 2057...:
(αριστερα maniac:Θυμασαι ρε Κωστα που λεγαμε στο...στο...
στη μεση με το γυαλι(τωρα τελευταια εχω κατι θεματα...:wacky:)mAtho:Ελα Κωστα πεστο...στο ADVride...
maniac:Ναι ναι στο...στο...(αλτσχαιμερ...γαρ:p)
δεξια στην εικονα το Πλι(με γυαλι σπεσιαλ...εχει το στυλ ακομα :D )...χ€στον ρε μαθο...θα κανει κανα μισαωρο να θυμηθει...ωωωω...Κοιτα ρε μαγκα μια ξανθια με μια μπλε μασελα τι μνι ειναι ρε φιλε...πωωω..παω να μιλησω(αλλά δε μπορει να παει βεβαια γιατι απο το ΚΤΜ εχει αρθριτικα και σηκωνεται μονο με μαγκουρα μετα απο κανα μισαωρο :hungover:)
maniac>...Nαι ναι που λεγαμε τοτε στο......οτι....που...και...στο....Α!!!!δε μου λες ρε μαθο(μιλαει σιγα:secret: )...ποιος ειναι ο φευγατος στην αλλη μερια στο GS(σσ.εννοει το παγκακι αλλά η σελα πλεον ειναι ιδια γιατι ο κ@λος δεν μασαει λογω ηλικιας...)
mAtho:Νταξει Κωστα αστο,τα μανιταρια φταινε...

πισω στο 2016...:p
Παλι θα λεει οτι το μπαστούνι του ειναι το καλύτερο εχει και ανάρτηση κλπες ομορφιές
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πολύ ωραίος! Γιατί όμως είχες να την βγάλεις τρία χρόνια;
δε μπορει να το οδήγηση εχει μεγαλώσει , τρέμουν τα χέρια του
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πολύ ωραίος! Γιατί όμως είχες να την βγάλεις τρία χρόνια;
Παντελη.....με αυτο το αυτοκινητο εχω μπλεξει απο το 1997.
Το 2001 αρχισα να το κανω ανακατασκευη
Ξεκινησα το 2001 και τελειωσα το 2004.....φανταζεσαι τι κοπο και τι χρημα
Απο τοτε εχω κανει 2100 χλμ και ο λογος ειναι, οτι λυπαμαι να την κυκλοφορω.....αν πεσει κανενας επανω μου, θα χρειαστω τσιγαρα στην φυλακη:D
Ν α μου πεις...τοτε γιατι την εφτιαξες??
Αβυσσος η ψυχη του μανιακ..:oops:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Nταξει...παραδεξου το...επιτηδες το κανεις ε; Ρεεεεε που τα βρηκες τα προβατα-λέλους!!!??/Με σκουλαρικια και με ρούζ χρωματιστα στο μαλλι;...:laugh::roflmao::laugh::roflmao:
 
Top Bottom