Δρυόδασος Φολόης...(το χωριο μου).

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ιουνιο μηνα και μανιταρια....αρκετα σπανιο, αλλα οι βροχες ηταν πολλες ολο τον μηνα και ετσι βγηκαμε για μαζεμα.
Το πορτοκαλι ειδος ειναι απο τα πιο νοστιμα μανιταρια και δεν θα προβληματισουν σαν καποια περτικαλι μαρκα μοτο:p













 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Χρωστάω μια εκ νέου βόλτα στα μέρη σου Κώστα @gsmaniac ! Το μέρος δε μπορώ να το ξεχάσω, πραγματικά είναι ένας όμορφος εκδρομικός προορισμός!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ρίξε ένα σύρμα πριν πας, μπας και συμπέσει με επίσκεψη στη μαμά.
 
Reactions: STF

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σχεδιασαμε και με την ευκαιρια και ενα "χασιμο¨" μεσα στο δασος, γυρω στα μεσα Νοεμβρη και μετα τις πρωτες καλες βροχες.....









 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
H κακοκαιρια τον φετινο χειμωνα ειναι βαρια, οποτε το δασος εχει στεγνωσει και παγωσει!
Το μονο που ευδοκιμει αυτη την εποχη ειναι τα κυκλαμινα...και κατι ξυλομανιαταρα!








 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
H κακοκαιρια τον φετινο χειμωνα ειναι βαρια, οποτε το δασος εχει στεγνωσει και παγωσει!
Το μονο που ευδοκιμει αυτη την εποχη ειναι τα κυκλαμινα...και κατι ξυλομανιαταρα!








Κεντάνε οι φακοί σου...;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Εκανα κι εγω ενα περασμα τη Κυριακη δυστηχως ομως ο χωματοδρομος ειχε αρκετη λασπη οποτε δε συνεχισαμε προς τα μεσα. Το εχω στο πλανο ξανα για ανοιξη ομως που θα ειναι σιγουρα μαγικα! Η "σωστη" εισοδος για μια ωραια βολτα μεσα που βρισκεται?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εκανα κι εγω ενα περασμα τη Κυριακη δυστηχως ομως ο χωματοδρομος ειχε αρκετη λασπη οποτε δε συνεχισαμε προς τα μεσα. Το εχω στο πλανο ξανα για ανοιξη ομως που θα ειναι σιγουρα μαγικα! Η "σωστη" εισοδος για μια ωραια βολτα μεσα που βρισκεται?
Απο όπου και να μπεις το δάσος είναι προσβάσιμο και σαν λαβύρινθος.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εκανα κι εγω ενα περασμα τη Κυριακη δυστηχως ομως ο χωματοδρομος ειχε αρκετη λασπη οποτε δε συνεχισαμε προς τα μεσα. Το εχω στο πλανο ξανα για ανοιξη ομως που θα ειναι σιγουρα μαγικα! Η "σωστη" εισοδος για μια ωραια βολτα μεσα που βρισκεται?
θα σε παω εγω ..........
 
Top Bottom