Δυο Χαχαλιές χώρες

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Δώσε Νικόλα ΑΡΧΟΝΤΑ,δώσε:ok:
 

skaios

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1150 GS
F800GS διπλος απο Αθήνα και τωρα ειμαι Μπρατισλαβα το ΣΚ θα ειμαι Βιεννη αν συμπεσουμε στειλε μηνυμα. Καλη συνεχεια και καλους δρομους!

Στάλθηκε από το D2502 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
F800GS διπλος απο Αθήνα και τωρα ειμαι Μπρατισλαβα το ΣΚ θα ειμαι Βιεννη αν συμπεσουμε στειλε μηνυμα. Καλη συνεχεια και καλους δρομους!

Στάλθηκε από το D2502 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το πσ θα είμαι Βενετία, το Κ στο δρόμο και Λιουπλιανα
Άλλη φορά, κάπου θα βρεθούμε.

ΕΔΏ ΕΊΝΑΙ ΌΛΟΙ ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΚΆΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΈΝΑ ΘΑΡΡΏ
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Μερικές παρατηρήσεις για τη σημερινή μέρα. Καταρχάς, ο κόσμος δείχνει μια ΑΠΊΣΤΕΥΤΗ λατρεία στη μηχανή μου. Αυτό το πράγμα δεν το έχω ξαναδεί. Μου δίνει τη σειρά του σε διόδια και φανάρια, περνάω πλέον τα σύνορα χωρίς καθυστέρηση, μου κορνάρουν και μου κάνουν thumbs up , όταν είμαι σταματημένος με πλησιάζουν για να μου εκφράσουν το θαυμασμό τους.
Νιώθω πραγματικά σα ροκ σταρ!
Ο σλοβενογερμανος με τον οποίο ήπιαμε άφθονες μπύρες σήμερα έχει ένα kawasaki versys αλλά ζαχάρωνε το δικό μου. Εκεί που κουβεντιάζαμε δίπλα στις μηχανές και πάνω που είχα καταφέρει να τον πείσω πως και το δικό του είναι μια χαρά, να σου ένα κοριτσάκι να λέει τι καταπληκτική μηχανή είναι αυτό το BMW και πόσο θα ήθελε να κάνει ταξίδι με μια.

Για τη διαδρομή σήμερα; Με δύο λέξεις : ελεεινά βαρετή! Πεδιάδα, ευθεία, και σε συνδυασμό με καλό εθνικό και οτοασπιδες, κόντευε να με πάρει ο ύπνος


Μη νομίζετε, βγήκα και λίγο επαρχιακό. Απλά δεν το τόλμησα για πολύ ώρα γιατί χτες έφτασα 23:00 στο μοτέλ με τις παρακάμψεις.
Πεταχτηκα και μία βόλτα από Ζάγκρεμπ.


Ωραίο ήταν, λίγο είδα αλλά ωραίο. Και πολύ ήσυχο ρε παιδί μου. Λογικά θα έχουν ειδικό ταπητα στο δρόμο γιατί ούτε τα αμάξια κάνανε ιδιαίτερα θόρυβο κύλισης, πολύ εντυπωσιακό o_O
Αντε καλό ξημέρωμα!
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Για πάνε στο κορίτσι, για να σταματήσεις το πιωμα:D
Καλή συνέχεια με το κορίτσι! Α και λαδωσε καμιά αλυσίδα, ποιες και καμιά μπύρα :p
Το βλέπω να μπεκροπινουμε παρέα με την Κική έτσι όπως πάει
Περιμένοντας το κορίτσι στο αεροδρόμιο Βενετίας
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Τροχοβίλα στο κάμπινγκ Serenissima. Χλίδα και έχει λεωφορείο που σε πάει Βενετία με 1,5 ευρώ απέξω. Πάμε για ρομανζάδα σήμερα και αύριο, με κλειδωμένη τη μηχανή.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Παρεπιπτόντως , όταν πήγα να πάρω τη Κική, φτάνω δίπλα στο τέρμιναλ, short parking γράφει, up to ten minutes free γράφει. Μπαίνω, στα 9 λέω να βγω μη χρεωθώ τζάμπα. προσπαθώ να βάλω το τίκετ , μου το φτύνει στα μούτρα. Ξαναβάζω, το ξαναφτυνει. Στην τρίτη προσπάθεια μου γράφει 5,5 euros. Έχετε δει ποτέ μηχάνημα να χαμογελάει σατανικά; Εγώ πιστεύω πως είδα :eek:
Στα φρύδια μου συσκευή του όξω αποδώ, καβαλάω που λέτε κάτι γκαζόνια, περνάω κάτι εμπόδια και βγαίνω. Δεν τόλμησα πάντως να ξαναμπώ

 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
καλως την δεχτηκες και καλους δρομους να εχετε
τα ματια σου 900
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Κάτι θυμάμαι από τα ιταλικά από την άλλη φορά που είχα έρθει πάλι πριν δύο χρόνια αν και έχω ξεχάσει κάπως
Νομίζω ότι λέει πως : Οι προσφορές πάνε στον Άγιο Αντώνιο και οι φτωχοί παίρνουν τα πέη .

 
Top Bottom