Δώστε info και δεν προλαβαίνω...!!!

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Έκτακτα..., μάλλον θα μπορέσω να την κάνω 2μιση μερούλες μεθαύριο, απο Τετάρτη μεσημέρι και επιστροφή Παρασκευή βράδυ και μπορεί και Σάββατο πριν το μεσημέρι, παίζεται.

Στα γρήγορα λοιπόν, οι σκέψεις μιας και με μηχανή δεν εχω πάει εκεί, είναι η Πελλοπόνησος.

-Θέλω βουνά αλλά και θάλασσα για κανα μπανάκι.
-Ο ύπνος θα γίνει κατα προτίμηση σε σκηνή και λόγω εποχής θα διάλεγα θάλασσα. Οχι όμως, δεν λέω σε τίποτα και πουθενά :happy:!

Λέω λοιπόν αφού φύγω Τετάρτη κάπου στις 13:00 (+-), να κατέβω με τελικό προορισμό τα Καλάβρυτα και πιο πριν μάλλον στάση για μπανάκι κάπου στην ακτογραμμή που βλέπω απο το γκούγκλη.
Αν πάλι προτείνετε μπανάκι σε καμια λίμνη απο τις πόσες εχει δεν θυμάμαι (5-10..?) κάπου αλλού και ετσι να βγεί ακόμα πιο ωραία διαδρομή και ύπνος εκεί στη λίμνη, τότε μέσα!
Μετά λεω μηπως εφτανα επόμενη μέρα, μέχρι Φωκιανό και υπνο εκεί, οπότε βρείτε διαδρομες παρακαλώ:happy:
Και Παρασκευή ας υποθέσουμε οτι είναι και η επιστροφή και πείτε πορεία και ας φτάσω και αργά το βράδυ.

Θένκς γκάϊς!
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Αν θέλεις λίμνη... Να πας τσιβλο.
Βασικά είναι πολύ ωραίο σενάριο για πρώτη μέρα μιας και θα είναι μισή.
Και μετα, και μετά;;;;;:):)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μετά κατέβα δυτικά και μείνε ένα βράδυ ελαια...
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Κανε οτι πει ο μανιακ μεχρι Ελαια. Υστερα αν θες για Φωκιανο, σου εστειλα στο τσατ του ταπατοκ.
Την εκανα χθες αντιστροφα. Διαδρομαρα ;)
Αμα εχεις κεφι για οδηγηση, πηγαινε Μεγαλοπολη απο την ορεινη Μεσσηνια και Ηλεια. Περνα τα χωρια Λινισταινα Ανδριτσαινα κλπ και θα βγαλεις ευκολα διαδρομη. Μετα προς Σπαρτη και στριβεις στο Γερακι με γενικη κατευθυνση βορεια και ανατολικα.
Ολοι οι δρομοι ειναι σουπερ εκει. Δε χανεις οποια διαδρομη κι αν κανεις.
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Κανε οτι πει ο μανιακ μεχρι Ελαια. Υστερα αν θες για Φωκιανο, σου εστειλα στο τσατ του ταπατοκ.
Την εκανα χθες αντιστροφα. Διαδρομαρα ;)
Αμα εχεις κεφι για οδηγηση, πηγαινε Μεγαλοπολη απο την ορεινη Μεσσηνια και Ηλεια. Περνα τα χωρια Λινισταινα Ανδριτσαινα κλπ και θα βγαλεις ευκολα διαδρομη. Μετα προς Σπαρτη και στριβεις στο Γερακι με γενικη κατευθυνση βορεια και ανατολικα.
Ολοι οι δρομοι ειναι σουπερ εκει. Δε χανεις οποια διαδρομη κι αν κανεις.

Ωραία Θοδωρή, ευχαριστώ.
Στο ταπατοκ όμως, δεν είδα κάποια ειδοπόιηση, που είναι το τσατ του, τι κάνω λάθος, ποιός είμαι, που πάω;;:roflmao::roflmao:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ωραία Θοδωρή, ευχαριστώ.
Στο ταπατοκ όμως, δεν είδα κάποια ειδοπόιηση, που είναι το τσατ του, τι κάνω λάθος, ποιός είμαι, που πάω;;:roflmao::roflmao:
Φιλος κι εγω πολλα δεν ξερω.
Ανοιξε το, καπου εχει το τσατ. Αμα δε βγαλεις ακρη, στειλε πμ το μειλ σου
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χάρτες Google
Σημεια ενδιαφεροντος το πλανητερο και η παρακαμψη για την εκκλησια της Αγιας Θεοδωρας, με τα δεντρα στην σκεπη!
Οταν φτασεις στην παραλια της Ελαιας, θα στριψεις αριστερα στο γηπεδο της παραλιας και στα 100 μετρα ξεκιναει το πευκοδασος που μπορεις να στησεις την σκηνη.....2 ταβερνακια και τα 2 αξιζουν, αυτο που ειναι πανω στην στροφη ποιοτικοτερο.
Σε ζηλευω....:)
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Χάρτες Google
Σημεια ενδιαφεροντος το πλανητερο και η παρακαμψη για την εκκλησια της Αγιας Θεοδωρας, με τα δεντρα στην σκεπη!
Οταν φτασεις στην παραλια της Ελαιας, θα στριψεις αριστερα στο γηπεδο της παραλιας και στα 100 μετρα ξεκιναει το πευκοδασος που μπορεις να στησεις την σκηνη.....2 ταβερνακια και τα 2 αξιζουν, αυτο που ειναι πανω στην στροφη ποιοτικοτερο.
Σε ζηλευω....:)
Σε ευχαριστώ και έσενα γέροντα!
Τιμή μου και χαρά μου να συντροφεύσεις τη βολτούλα μου γέροντα και έστι δεν θα ζηλέψεις κιόλας!;) Τι λές, δεν θα΄ναι και δύσκολο;;


Μάλλον θα την κάνω έτσι την 2η μέρα.
Αν έχω χρόνο για επιστροφή το Σαββάτο, τότε μέσα μέχρι Ελαια Δ/Ν και επομένη Φωκιανό Δ/Ν.
Αλλιώς κατέβασμα μέχρι Αγ Θεοδώρα που χρόνια ήθελα να πάω και μετα ανατολικά για Φωκιανό...
Τουλάχιστον τώρα έχω εναν μπούσουλα!

Thanks guys :friendship:
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Απο την άλλη, τώρα έριξα και μια ματιά σε καιρό και ξενέρωσα ρε γμτ. Δείχνει συνεχώς βροχές και καταιγίδες απο αύριο και τις επόμενες μέρες, σε ολα αυτά τα μέρη που θέλω να πάω..:eek::cry::cry::rage:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Απο την άλλη, τώρα έριξα και μια ματιά σε καιρό και ξενέρωσα ρε γμτ. Δείχνει συνεχώς βροχές και καταιγίδες απο αύριο και τις επόμενες μέρες, σε ολα αυτά τα μέρη που θέλω να πάω..:eek::cry::cry::rage:
Απο την άλλη, με αυτό το κακό που μας έχει βρει με τις φωτιές, μακάρι να ρίξει πολύ νερό να σωθεί ότι απέμεινε και βόλτα θα γίνει.
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Απο την άλλη, τώρα έριξα και μια ματιά σε καιρό και ξενέρωσα ρε γμτ. Δείχνει συνεχώς βροχές και καταιγίδες απο αύριο και τις επόμενες μέρες, σε ολα αυτά τα μέρη που θέλω να πάω..:eek::cry::cry::rage:
Σιγα, τι βρεγμενος τι μουσκεμα. Για μπανιο πας ετσι κι αλλιως :p
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Απο την άλλη, με αυτό το κακό που μας έχει βρει με τις φωτιές, μακάρι να ρίξει πολύ νερό να σωθεί ότι απέμεινε και βόλτα θα γίνει.
Μακάρι και ας γίνω και εγώ μούσκεμα

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom