MOTO-ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Θυμόμαστε τι λέγαμε για τα "pay as you go" προγράμματα στα μηχανάκια; Ε. Ξεκίνησαν στα Bluetooth...

Στα σχόλια δεν βλέπω και πολλούς χαρούμενους με την ιδέα.


Ευτυχώς εδώ δεν υπάρχει ολιγοπώλειο και υπάρχουν άλλες καλές επιλογές.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν έχω καμία αμφιβολία ότι για κάποια σκοπιμότητα το κάνουν και αυτοί, αλλά ήταν καιρός να πέσει λίγο φως στην ηλεκτρική βρωμιά. Καιρό τα λέμε ότι δεν είναι ακριβώς έτσι, η μετακίνηση των ρύπων σε άλλο σημείο δεν σημαίνει καθαριότητα γενικά.



 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Τελευταία επεξεργασία:

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Η Πέτρος Πετρόπουλος Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει ότι, με ισχύ από την 15η Μαρτίου 2023 θα είναι ο εισαγωγέας των μοτοσυκλετών KTM, Husqvarna και GasGas για την ελληνική αγορά, μετά από σχετική συμφωνία που υπέγραψε με τις αντίστοιχες εταιρίες, μέλη του Ομίλου PIERER Mobility AG.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY

Ωραίο μοτοσυκλετάκι σε τιμή 300€ κάτω απο ένα SUPRA X Honda

 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Είναι πολλά τα συμφέροντα...


Το ερώτημα μου, αν είναι... Δύσκολη και ενεγοβόρα η διαδικασία παραγωγής πράσινου καυσίμου, μήπως τελικά είναι πιο βλαβερή συνολικά σε σχέση με το κοινό πετρέλαιο;


 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ένα μάθημα πώς λειτουργεί σε κάποιες περιπτώσεις το internet, συγκεκριμένα εδώ το youtube με σκοτεινούς σκοπούς πολλές φορές, εδώ σε θέμα εμπορικό.

Έχει λανσάρει ο Γκουντούφας μεταξύ άλλων ένα παπάκι το THRUST BLITZ 115. Κατασκευής Taro motor (Κίνα) μια τεράστια εταιρεία με εκατομμύρια πωλήσεις ετησίως. Το έχω οδηγήσει, πολύ καλό παπί πραγματικά τα αξίζει τα λεφτά του. 2 θέματα παίζουν αυτή τη στιγμή απο youtubers Έλληνες για αυτό το παπί με αρκετά views, Αυτά



Σε αυτά τα δύο θέματα λοιπόν βλέπεις κάποια πραγματικά πολύ θετικά σχόλια για το παπί και κάποια συγκεκριμένα άλλα που όχι απλά είναι αρνητικά, το ΘΑΒΟΥΝ. Χάλια, σιγά μην αντέξει, αγόρασε ένας γείτονας μου και έκαψε 2 φορές κοντέρ, τρίζουν λέει οι σιαγώνες στη μετάδοση (στο παπί! είναι και αμόρφωτοι).

Κάποιος που μπαίνει να γνωρίσει αυτό το παπί θα πάει να δει τα βιντεάκια στο youtube θα διαβάσει τα σχόλια και σε μια καινούργια εταιρεία αυτά τα 3-4 αρνητικά σχόλια θα του χτυπήσουν τόσο άσχημα που το ξέχασε ήδη το παπί, ούτε να πάει να το δεί δε θέλει!! Μάλιστα κάποιος απο αυτούς του λέει άστο αυτό πάρε ένα σπριντεράκι (το daytona ντε, τί κάνει νιάου νιάου στα κεραμμύδια). Μπαίνω απο περιέργεια σε αυτά τα προφίλ, ονόματα εν τω μεταξύ πιστευτά (ονοματεπώνυμο) να φαίνεται και βαρύγδουπη η δήλωση!! Όλα δημιουργημένα φεβρουάριο και μάρτιο 2023! Χωρίς κανένα περιεχόμενο σαν προφίλ!!

Δημιουργημένα επι σκοπώ να μαυρίσουν με σχόλια το συγκεκριμένο όχημα(κάποιος ανταγωνιστής προφανώς). Στα σχόλια κάτω απο τα βίντεο μπορείτε να δείτε την στιχομυθία και ξέρω πολύ καλά οτι αυτά που λένε είναι ψέμματα (όπως αυτά που ΄λεει κάποιος πως άλλαξε 2 κοντέρ) επειδή ξέρω το παιδί που περνάνε οι εγγυήσεις απο αυτόν και δεν έχει δώσει μία βίδα σε εγγύηση για το παπί!!!

Συμπέρασμα, προσέξτε τί πιστεύετε, τί διαβάζετε και απο τί διαμορφώνετε/διαμορφώνουμε γνώμη. Υπάρχει πολύ σαπίλα...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ποτέ μου δεν κατάλαβα γιατί τα λένε παπιά.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ποτέ μου δεν κατάλαβα γιατί τα λένε παπιά.
Δε λες πολλά αλλά όταν λες έχουν ουσία. :roflmao:

Επειδή είναι οικονομικά και θυμίζουν τον Σκρουτζ ξέρω γω?!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κάτσε να ρωτήσω ChatGPT...
Θα ξέρει...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κάτσε να ρωτήσω ChatGPT...
Θα ξέρει...
Γατάκια λάβετε γνώση από αρτιφίσιαλ ιντελιτζενς



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Γατάκια λάβετε γνώση από αρτιφίσιαλ ιντελιτζενς



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πάντως με sebring ακούγεται σα ρινόκερο με στύση
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
με sebring
δεν αρκει μονο η σεμπρινγκ για στυση....

το μακρινο '82 - ΄83 (στο γυμνασιο ακομη) οι απαραιτητες προυποθεσεις ηταν...

μαλλι χαιτη...
παντελονι κολλητο...
παπουτσι sea and city ... αργοτερα sebago (στο λυκειο)...
''ξυρισμενη'' ποδια αριστερα και δεξια...
κομμενο φτερο πισω - βγαλμενο εντελως μπροστα ... (δεν γαμιεται ... λασπες ειναι .. θα κανω μπανιο μετα)...
θεση οδηγησης μπροστα μπροστα με κολλημενα τα γονατα....
σουζες....

και μετα .... sebring....


και να οι στυσεις με τα κοριτσοπουλα να πεφτουν λιποθυμα μολις περναγα μπροστα τους....





αυτααααααα.....
ακολουθει σιγη ασυρματου και σας παρακολουθω στενα....
 
Top Bottom